5335FURKAN >> GECCE KLANLARI!

• Konuyu başlatan DeletedUser56337
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64891

Ziyaretçi
Yav he he bu lafları 10 sene önce metin2 oynarken söylüyorduk yıl olmuş 2017 hâlâ ....
Arkadaşa şuradan bi soğuk su verin. Çok film izlemiş anlaşılan.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Tamam canım hadi işinize hadi siz hainlik yaparak aldığınız köylere sevinin neyse ya ne yüzle yazıyorsunuz anlamadım ki cümle alem size ağza alınmayacak küfürler sözler hakaretler ediyor adınız çıkmış 9 inmez 8 valla ben olsam ANTİ adından klan değil köy ismi bile koymam sadece GECCE değil ki herkes size giydiriyor şurada sizi seven doğru bir şeyinizi gösteren bir tane adam yok. Neyse ya siz aldığınız köylerle övünün biz duruşumuzla. Hadi iyi oyunlar.

DeletedUser63098

Ziyaretçi
BU ANTİNİN NASIL BİRİSİ OLDUGUNU HERKES BİLİYORMUŞ... BİRTEK BİZ FARKEDEMEMİŞİZ... NEYSE, BURADAKİ ARKADAŞLAR SAĞOLSUN ANTİNİN NASIL BİRİ OLDUĞUNU BİZLERE DE GÖSTERMİŞ OLDU... RESMEN DOST GÖZÜKÜP ARKADAN BIÇAĞI SAPLADILAR... BİRAZ GEÇ UYANDIK AMA HİÇBİRŞEY İÇİN GEÇ KALMIŞ DEĞİLİZ... GECCE KÜLLERİNDEN DOĞUP TEPENİZE ÇÖKECEKTİR...

DeletedUser8438

Ziyaretçi
İhanetleri Giymişsin Yine. Her Defasında Söylüyorum Sana Bu Kadar şık olmana gerek yok sen her halinle antisin.
Anladınız siz onu ;)

ALAYINA İSYAN KRALINA HODRİ MEYDAN !!

FARAZA

Markiz
Arkadaşlar bende isterim sizleri savaş raporlarıyla eğlendireyim, ama karşımıza "ERKEK" gibi düşman çıktı da biz mi cenk etmedik?:p

Yav güzel hocam burada birbirimizi az çok kızdıriyoruz gülüyoruz eğleniyoruz eywalllahta bu tarz muhabbetlere girmesek daha iyi olur bence

DeletedUser63811

Ziyaretçi
Vay anasını... mevzular mevzular... Bu biz şöyle iyiyiz böyle iyiyiz diyen antici arkadaşlar classicte murat kankama(holyman) karşı nerdeydiler... silinsek bile holyman bitmeden gitmeyeceğiz diye sirküler attığınız zamanları hatırlayın. Burda boş tatava yapmayın herkes kimin ne olduğunu oyunda öğreniyor