5335FURKAN >> GECCE KLANLARI!

• Konuyu başlatan DeletedUser56337
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Çok boş adamlarsiniz be :) icraat gösterin icraat boş boş konuşmakla olmaz bu işler...

***DAYI***

Ağır Atlı
Anti Kadar Kalitesiz bir ekip yoktur arkadaşlar en dip nokta odur yani bilginiz olsun onları c8 beklıyorum yürekleri varsa aynı nıcklere gelir savaşırlar

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Bakın Mustafa kardeşimde boş insan olduğunu kabul ediyor
Konusun konuşun durun,sizin böyle antinin arkasından atıp tutmanız antinin büyüklüğünu gösterir :D

***DAYI***

Ağır Atlı
Bakın Mustafa kardeşimde boş insan olduğunu kabul ediyor
Konusun konuşun durun,sizin böyle antinin arkasından atıp tutmanız antinin büyüklüğünu gösterir :D
Kardeşim bak ben seni tanımam etmem c3 antinin yaptıgı olay yüzünden dolayı diyorum operasyona giderken arkamızdan operasyon yapılmasını diyorum

DeletedUser23230

Ziyaretçi
24 saat içinde 600 köy almıştı anti haa ondan bahsediyorsun sen
Kardeşim ben olsam utanırım o konuları açarken :)

***DAYI***

Ağır Atlı
b185257b-bc5d-48c6-a8fe-f8d7b318b625

***DAYI***

Ağır Atlı
24 saat içinde 600 köy almıştı anti haa ondan bahsediyorsun sen
Kardeşim ben olsam utanırım o konuları açarken :)

Utandığım tek nokta kendi ekibime sizin gibi insanlara karşı güven duygusunu verdiğim olmuştur gerisi hikaye =) w40 klasik8 ensenizde olacam artık

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Anti klasikde oynamayacak , hazırda oynadığı bir dünya var,orda çok karşısına antinin sor hesabını (sorabilirsen).Aman dikkat et yine bir gecede sıfırlamasinlar seni

DeletedUser64891

Ziyaretçi
Ne ağladınız beee. Bilader sen git o müttefikken forumda antiyi vurucaz onlarada sira gelecek fln atar gider konuşmalarınızı koy buraya.
Oyundan sildiğimiz burda ağlıyor

DeletedUser64891

Ziyaretçi
Bu arada dayı hoşgeldin. Hala sürüyor mu 600 köyün acısı

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Yazmak istemiyorum wp den ihsan abi cevap ver diyorlar duramıyorum. Arkadaşım biz karakterden bahsediyoruz sen köyden bahsediyorsun. Şimdi Joker operasyon yaptığımızın gecesi ve jokerden op yediğimizin gecesi ve sonrası köy aldığına sevinecek kadar acizsiniz daha da başka bir şey demiyorum.

sizin için köy demek karakter demektir onu anladım ya köy sayısına göre karakteriniz belli oluyor tamamdır.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Bu ara size bir tavsiye karşınıza çıktıklarında abi abi abi diyeceğiniz insanlara küfür etmeyin. Özelikle bazı arkadaşla uğraşmayın sonu cidden bu oyundan daha öteye gider arkadaş hassasdır ve bazı arkadaşlara wpden tehdit ediyorsunuz ciddi anlamda tanımadığınız adamlara hele ki aşiret mensubu insanlara küfür ederken tehdit ederken bir daha düşünün bunu tüm samiyetimle söylüyorum ve kesin olarak tehdit değildir ötesinde çok sıkıntı yaşarsınız bu insanları tehdit ve küfür ederseniz. Çünkü o insanlar için köydür oyundur önemli değil adresine kadar bulmuş sizden küfür eden arkadaşın dediğim arkadaş ve ben zor tuttum olay büyemesin diye. Bu konular kapansın yoksa real hayata sıçrayacak ve sonu hiç güzel bitmez çünkü herkes anlayışlı değildir haberiniz olsun.

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Anti Kadar Kalitesiz bir ekip yoktur arkadaşlar en dip nokta odur yani bilginiz olsun onları c8 beklıyorum yürekleri varsa aynı nıcklere gelir savaşırlar

Bu arkadaş burda konuşuyor da birlikte dünyakapattığıımzı hatırlamıyor sanırım. o olaylardan sonra c5 i kendal ın hatrı için sizinle beraber kapatmaya razı olduk. sizde razıydınız zaten. sizden 1 ay sonradan başladığımız classicte size sınırınızı biz çizmiştik kendalın klanı adına. ve şöyle diyeyim biz size karşı "UDW" ye karşı mağlubiyet hiç almadık. speed roundda bile yenemediniz. :)

bizim size karşı olan üstünlüğümüz ortada bu yüzden şu an zaten mevcut bir dünyadayız. iki tarafla ilgilenememekten ziyade classiğin yağmasız olması canımızı sıkan özelliklerden yoksa emin olun arkanıza yay çizer gelirdik... yağmasız oyunda kaliteli oyuncu ve kalitesiz oyuncu arasındaki fark azalıyor bu yüzden girmeyi düşünmüyoruz.

DeletedUser64891

Ziyaretçi
Bu ara size bir tavsiye karşınıza çıktıklarında abi abi abi diyeceğiniz insanlara küfür etmeyin. Özelikle bazı arkadaşla uğraşmayın sonu cidden bu oyundan daha öteye gider arkadaş hassasdır ve bazı arkadaşlara wpden tehdit ediyorsunuz ciddi anlamda tanımadığınız adamlara hele ki aşiret mensubu insanlara küfür ederken tehdit ederken bir daha düşünün bunu tüm samiyetimle söylüyorum ve kesin olarak tehdit değildir ötesinde çok sıkıntı yaşarsınız bu insanları tehdit ve küfür ederseniz. Çünkü o insanlar için köydür oyundur önemli değil adresine kadar bulmuş sizden küfür eden arkadaşın dediğim arkadaş ve ben zor tuttum olay büyemesin diye. Bu konular kapansın yoksa real hayata sıçrayacak ve sonu hiç güzel bitmez çünkü herkes anlayışlı değildir haberiniz olsun.

Küfürü etmeyi siz daha iyi bilirsiniz hala duruyor mesajlarda sülaleme bacima anama edilen küfürler. Gecce stili yaratıcı küfürler.
He umrumda mı ?
Tabi ki değil daha önce de ezdigimiz adam küfür etti tehditler etti, en son gelsi buraya ağladı. Hep aynı şeyler

DeletedUser64891

Ziyaretçi
Küfürü etmeyi siz daha iyi bilirsiniz hala duruyor mesajlarda sülaleme bacima anama edilen küfürler. Gecce stili yaratıcı küfürler.
He umrumda mı ?
Tabi ki değil daha önce de ezdigimiz adam küfür etti tehditler etti, en son geldi buraya ağladı. Hep aynı şeyler

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Ben uyardım daha sonrasında olacaklar konusunda hiç bir alakam yoktur haberiniz olsun. Senin yaşın tahminen 15-16 hala köy diyorsun o yüzden ben karışmıyorum bundan sonra olacaklara hiç alakadar etmez.

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Ben uyardım daha sonrasında olacaklar konusunda hiç bir alakam yoktur haberiniz olsun. Senin yaşın tahminen 15-16 hala köy diyorsun o yüzden ben karışmıyorum bundan sonra olacaklara hiç alakadar etmez.

15-16 dediğin adam 26 yaşında.

bir de reele sıçrarmış ? ikinci bir mehmt36 vakası mı bu da bizim kimseden korkumuz yok bunu belirtmeme gerek te yok arkadaşınız küfreden arkadaşımızdan değil hıncını çıkaracaksa buyursun gelsin çıkarabiliyosa çıkarsın. adını söyle ben yazayım hatta kendisine.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
mehmet36 vakasının tam tersi siz eğer tanımadığız adamları wpden tehdit ederseniz adamda doğal olarak size cevap verir. Ben de size sadece buradaki gördüğünüz adamlara mesaj yazın ya da wpden yazın dedim olayları bizim kadar anlayışlı karşılamayacak veya üslüp konusun da titiz olan adamları tehdit etmeyin. Beni tehdit etsen çocuk der geçerim ama bazı arkadaşlar bu tip konular da çok hassasdır ve cevabı da sert olur bence daha fazla uzatma ciddi anlam da zararlı çıkarsın çünkü ben 10 yıldır tanıyorum o yüzden tekrar ediyorum konu ile alakası olmayan insanları bu işin içine çekmeyin ve tehdit etmeyin bana yazın ne yazacaksanız.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Kardeş başlatma aşiretinden, hayırdır lan ne oluyoruz dağ başında mı sandın kendini.
Köy kaybedip gelip ana avrat sövmeyi bilirsiniz, bizimkiler karşıklik verincede aa küfür ettiler oluyor.
Sen ilk adam ol adam yazdıklarının elle tutulur yani, yok saçmalamaktan başka hiçbir halt yapmiyorsun

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Ben sadece uyardım sonra dağ başında cıplak vaziyette bulma kendi :) hadi canım hadi ben sizinle uğraşmıyacam.