5335FURKAN >> GECCE KLANLARI!

• Konuyu başlatan DeletedUser56337
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56337

Ziyaretçi
Öncelikle herkese tekrardan merhabalar arkadaşlar, garip bir biçimde forum hesabıma erişemedim mailde gelmedi falan ama duydum ki beni özlemişsiniz ve hemen geldim, seviyorum sizler <3 :)

Herkesten özür diliyorum bu oyunda fazla "NAMUSLU" olduğumuz için ve konuyu anlatmaya başlıyorum :)

W40 a Ekipçe başlamayı düşünüyorduk, hatta konu açmıştım world açılmadan önce "GECCE KATILIYOR" gibisinden. Oradan ulaşan bir çok oyuncu oldu. İçlerinde eskiden ekibimizde oynayan oyuncular da ulaştı. İlk başlarda kimseyi aramıza katmayı düşünmüyorduk. Fakat ekibimle konuştuğumda "SADECE ESKİ OYUNCULAR" olabilir dediler. Bunun doğrultusunda şuan ki "anti" ekibini de aramıza dahil ettik ve hikayemiz başladı;

Bizi az çok tanıyan "DÜŞMANLARIMIZ" dahil bir kişinin bile bütün klana bedel olup, aile ortamında oynadığımızı bilir. Ama World başında, şahıslardan bireysellikler başladı. Bu oyunun böyle olmadığını aşılamaya çalıştık, biraz başardık. Bu ortamı biraz daha anlatabilmek için almak istedikleri köylere ordusu olmayanın misyonerinin önüne ordu attırdık, misyoneri olmayana misyoner takviyesi yaptırdık. Köyü düşecek olana 36 saat uyumayıp destek ayarladım(felmyst.) olayı. "FELMYST." saldırdığı bir çok köyü de ben kurtardım.

Velhasıl esas "GECCE" ekibinin patlayan ordularının yanında onların orduları sağ salim kaldı. En son "JOKER" operasyonunda hepsinin katılmasını istedim çoğunun ordusu "FULL" olduğu ve misyonerleri olduğu için ve gene de iyi niyetimle tek tek misyonerleri birleştirip köy aldırmak istedim. Ama bir çoğu ordu ve misyoner bilgisini paylaşmadı, saldırmak istemedi, gecesinde ise "BU BÖYLE OLMAYACAK, EKİBİ AYIRALIM" dediler. Kabul ettik, birbirimizle husumetimiz olmadan bitsin dedik. Ertesi gününe müttefik eklendi karşılıklı. Arkasından gelen gün ise oyunclarımızı mesaj yoluyla çekme çabaları ve dürtme, olay çıkarma amaçlı casus saldırıları başladı.

"JOKER" operasyonunu gene de ertelemek istemedik ve elimizde ne varsa kullanarak yaptık. Sonucun da %80lik başarıyla kapattık. Mesafeler yaklaşık 12-20 saatlik mesafelerdi. Sonucunda bunun haberini alan malum vatandaşlar arkadaşlarımızın askerleri dışarıdayken atışlara geçti. Bundan sonra da sizlere birazda görsel şöleni hazırladım :)

Malum vatandaşlara köy aldırmak için kendini feda eden arkadaşlarımız ne kadar safmışız :)

7q3Qaa.png
8MRX6d.png

8MRXXd.png
P0JGGb.png

Asker kaybetmemek için verilen sürenin hep arkasına atarlar, Mesaj iletilen ve ordunun atılan saatine iyi bakınız :)

Ly5GJa.png
qbON1Q.png

Sende gidip onları düşünüp tek tek savunma ararsın, askerlerini kaybettin sana köy aldıralım dersin "HA HA" :)

8MRXLr.png

Np0G0O.png

ALrGvp.png

Aklını yitiren düşman herkesi kendileriyle karıştırıyordu, ama bunların "KANI" bozuk değil ki :)

ld54Xb.png
nR0yd0.png

Çeşitli oyunlar oynarsın, muhabbetimiz artsın dersin :)

R0zGlR.png

GÖKHAN ABİMİZİN KARARI BİAT KESİNDİR! :)

P0JGjO.png

Düşmanın bile "ŞEREFLİSİ" diyerek sözlerimi noktalıyorum arkadaşlar, bir daha ki hikayem raporlar üzerinde olacaktır inşAllah, sağlıcakla kalın :)

DeletedUser57967

Ziyaretçi
klasik anti ekibi işte belliydi yine aynı olaylar yaşanmış :)

DeletedUser49924

Ziyaretçi
ben yoruldum Furkan bu muhabbetlerden sen idare et buraları. Köy kasıyım azıcık bende yağma felan atıyım.

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Karistircak ciddiyette adam mi var :D kendilerinin ilk vukaati degil ki bu

DeletedUser62769

Ziyaretçi
gecce yeniden başlayıp oynarsa, hertürlü destegi saglarım intikam için. Diplomatik anlamda. Arkalarından başlayın acımayın. Anti de artık ölsün ya zaten fix bi ekipleri var bunların asla yeni biri bunların dayanışmasını görüp katılmıyor. Olanda kaçıyor hangi akla hizmet bu elemanlarla yola cıkıldı anlamış degilim. Yeniden başla aynı kıta. Acımayın. Bam Bam Bam

DeletedUser60570

Ziyaretçi
bune yahu :D bu ifşaların hepsini okucağıma google ifşa foto yazarım daha iyi :D

DeletedUser64893

Ziyaretçi
bune yahu :D bu ifşaların hepsini okucağıma google ifşa foto yazarım daha iyi :D

21.yüzyılın cahilleri,okuma-yazma bilmeyenler değil;okumayanlar,öğrendikleri yanlış bilgileri değiştiremeyenler ve yeniden öğrenemeyenler olacaktır.

-Alvin Toffler​

DeletedUser56337

Ziyaretçi
Arkadaşlar bende isterim sizleri savaş raporlarıyla eğlendireyim, ama karşımıza "ERKEK" gibi düşman çıktı da biz mi cenk etmedik?:p