51. Dünya kazananı (Röportaj)

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Herkese merhaba !

Bu günkü çalışmamıza konusu "51.Dünyayı şuanda kapatma şartlarını tamamlayan ekiptir." Klan yöneticileri Diony SoS ve Myw* ın katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ederim :)

Not: Başlık adı yüzünden eleştiri almayım :) Adamlar dünyayı bitirmiş süre ve yüzdelik doldurmaya çalışıyorlar. Bilginize.

1- Öncelikle sizi ve ekibinizi tanıyabilir miyiz ? (Tanıtım)

DiOny SoS : LosGalacticos! Ailesi olarak öncelikle herkese merhabalar.
Temellerini w34'de atarak daha önceden tanıdığımız frekansları tutacak ekipleri ve oyuncuları bir araya getirip güzel bir ekip oluşturduk. Şu zamana kadar klan olarak 3 dünyaya girdik ilk tecrübemiz olan w34'de son 2 de gelen premium cezalarından dolayı hesap silmek zorunda kaldık diğer 2 dünyayıda kapattık.
Başarısını içerideki sohbet ve dayanışma ortamından alan yönetimde bir "Abi" olarak klanı her zaman omuzlayan Pressman, oyun bilgisi ve tecrübesinden yararlandığımız Onmylove, Diplomasileriyle genelde haritamızda açık mavi bulundurtmayan stup4, Angara şivesiyle neşemiz olan AutoCaD ve tüm burada saymakla bitiremeyeceğimiz ekibimizin bir birine karşı samimiyetinden kaynaklanmaktır.

Myw*. : Classic 4 te başlayan ve devamında yeni arkadaşlarla birlikte 36 , 43 ve 51 dünyalarda oynayan bir oyuncu grubuyuz.

2- Dünyayı kapatmak üzeresiniz ? Bu başarı size ne hissettirdi ? Duygularınızı öğrenebilir miyiz ?

DiOny SoS : Dünya kapatmak zahmetli bir iş yüzde tamamlaması, bizim gibi kalabalık klanlar için liste hazırlaması sıkıntılı süreç fakat hem kendi ekibimde ki hem Narcos ekibinde ki herkesin ellerine sağlık diyorum.

Myw*. : Açıkçası özel bir duygu hissettirmedi. Çünkü dünya kapatıcaz bu dünya bizim dünyamız gibi bir gaye ile dünyaya giriş yapmamıştık. Fakat dünya sonunu gören ekip olmak sevindirici.

3- Bu dünyaya başlayan klanlardan farklı olarak neler yaptınız ? Başarınızın sizce sebepleri nelerdir ?

DiOny SoS : Fark olarak sabır gösterdik. Haritamız kötüye giderken bile her zaman mantığımız olan "son köy" mantığından kimse şaşıp esneklik göstermedi.

Myw*. : Yerleşimimizi iyi yaptığımızı düşünüyorum . Ayrıca tanımadığımız kalabalık bir oyuncu grubunu klana almayarak klan içinde sorun olma ihtimalini ortadan kaldırdık. Haritayı iyi okuyarak yaptığımız hamlelerimiz ile savaştığımız klanlara karşı bariz üstünlük kurduk.

4- Sizi en çok zorlayan ve en kolay savaşınız hangi klanla idi ?

DiOny SoS : 51 için en zorlayıcı savaşımız diriliş klanlarıyla oldu buda yerleşimimizden dolayı sıkıntı yaşadık merkeze bu şekilde organize ve bol miktarda premium harcayan bir klan geleceğini tahmin etmedik. En kolay savaşımız Eibo klanlarına karşı oldu tek operasyon dağılma sürecine girmesine yetti.

Myw*. : Dünya başında haritamızdaki bütün klanlar ile savaştık kapak ve dostlar klanı ile aynı anda savaşıyorduk.Epey yorucu ve uğraştırıcı olmuştu.

5- İki müttefik klan olarak bu dünyayı kapatıyorsunuz ? Bu şekilde uzun ve sağlıklı süren müttefikliği neye borçlusunuz ?

DiOny SoS : Bu dünya öncesinde Narcos kurucusu Myw Gökhan abi Galaxy'de bizde Narcos klanlarında oynamıştık ve muhabbetimiz bu dünyadan çok önceye dayanıyordu. Dünyanın ilk başından son ikiye kalana kadar zaten örnek bir müttefiklik sergiledikten sonrada birlikte nokta koymak iki taraf içinde güzel bir duruş oldu

Myw*. : Galaxi klanında başta Hasan ve Recep olmak üzere sevdiğim sözüne itimat edebileceğim kişiler var. Karşıklıklı güven ile neredeyse sorunsuz bir dünya geçirdik diyebiliriz.

6- Başladığı günden bu güne çaba / gayret ve başarısı ile en başarılı 3 oyuncu sizce kim ?

DiOny SoS : Devam eden oyuncular arasından bu dünyanın bizim için sürprizi "Nuegof" ümit abimiz oldu. Ümit abinin peşindende "Black Hair Shanks" ve "Dark Hair Shanks(Deadknight)" gelir.

Myw*. : Klanımız açısından khoas x ve merlian hesapları ekstra uğraş verdi. Bende dahil klandaki diğer herkes sadece yapması gerekeni yaptı.

7- Beklenenin üstünde performans gösteren ancak şuanda bu dünyada olmayan bir klan ve oyuncu söyler misiniz ? ve neden ?

DiOny SoS : Beklenenin üzerinde performans gösteren bir klan olmadı fakat "Red Hair Shanks" Furkan bu dünya için tüm savaşlarda aktif bir rol oynadı büyük ihtimal kendisininde en üst performansta oynadığı dünyaydı fakat ufak bir olay yüzünden sinirle hesabı silmiş bulundu

Myw*. : Öyle bir klan yok

8- Bu dünya için hayal kırıklığı olarak gördüğünüz, beklentinin altında kalan klan ve oyuncu söyler misiniz ? ve neden ?

DiOny SoS : Bu dünya için hayal kırıklığı olarak gördüğüm klan yok fakat çok sayıda oyuncu var ama onların isimlerinide söylemeye gerek yok

Myw*. : Müttefiğimiz galaxi klanı. Dünyaya son anda girmelerinin de bunda etkisi olabilir fakat haritada oyuncu yerleşimlerini yanlış yaptıklarını düşünüyorum.Kendilerini gereksiz zora sokmuşlardı. 51. dünyada önceki dünyalara nazaran daha düşük seviyede kaldılar.

9- Oynadığınız süre boyunca "Klanlar destek ekibinin" performansı sizce nasıldı ? Bir hakem olarak düşünürsek çok fazla oyuna müdahale oldu mu ? Yoksa gayet güzel iş mi çıkardılar ?

DiOny SoS : Bu dünya için herhangi bir müdahalede bulunulduğunu düşünmüyorum fakat destek sisteminin özellikle son takım liderimizde ayrıldıktan sonra biraz zorluk yaşadığını düşünüyorum ve destek ekibini güçlendirerek özellikle klasik dünyaları tekrardan açmalarını temenni ediyorum.

Myw*. : Destek ekibinin haksız bir ceza verdiğine denk gelmedim.Oyuna herhangi bir müdahaleleri olmadı.İyi bir iş çıkarttılar

10- Dünyayı kapatan ve aslında bu başarılı performansı girdiği çoğu dünyada sergileyen bir ekip olarak bu oyunu oynayan insanlara neler söylemek istersiniz ?

DiOny SoS : Bunun bir oyun olduğunun bilincinden çıkmadan temiz bir oyun oynamalarını tavsiye ederim

Myw*. : Dünya kapatma hırslarını kenara bırakıp eğlenmeye odaklanmalarını ve gereksiz premium harcayarak paralarını bu oyuna yatırmamalarını söyleyebilirim . Sevdiğin insanlarla beraberken kaybetmekte güzeldir.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Üst üste kapanan yada kapanma aşamasına gelen 4 dünya oldu. Bu 4 dünya içinde de kendisine özel gelen bir dünya olan çok oyuncu olduğunu düşünüyorum. Sadece 51 değil eğer katılım sağlanırsa 50,52,46. dünyalar içinde bu tarz bir çalışma gelecek :)

barbod

Kılıç Ustası
Diğer dünyalara nazaran az savaş olduğunu düşünüyorum kesimlerde bunu gösteriyor zaten. Kapatanları tebrik ediyorum

DiOny SoS

Hafif Atlı
Şu 7.ci soruya ekleme olarak benim aklımdan o gün çıkmışta Blackmamba Sami de çok güzel emek verdi ama yerini başkasına verdi. Omagasperen emre keza aynı şekilde tek başına sınır tutan isimlerden başka unuttuğum hatırlamadığım varsa kusura bakmasın :)

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Gayet net sorry klanı beklendiğinden daha güzel oynadı ama iki tarafta söylememiş :S üzüldüm :D :D