51.dünya forum savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser45953
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Hbo gerçekleri gerçi simdi yine isim değiştirmişler justice puanın düştükçe sağdan soldan koy alıyorsun :D:D:D

Eklentiler

• A58FA12F-2F0F-4DD2-B2C5-559CC6579E29.jpeg
    A58FA12F-2F0F-4DD2-B2C5-559CC6579E29.jpeg
    13,7 KB · Görüntüleme: 24

DeletedUser68767

Ziyaretçi
Hbo gerçekleri gerçi simdi yine isim değiştirmişler justice puanın düştükçe sağdan soldan koy alıyorsun :D:D:D

Rois yeminle eşşeksin sen ya köyleeimi siz mi aldınız olum arkadaşlarıma peşlettim aldılar yerine telafi ettim bunu mu yazıyon buraya 20 köyüme geldiniz 1 köy alamadınız konuşuyon hala

DeletedUser68767

Ziyaretçi
Troll yemin ederim ya laftan anlamaz velet senin yaşın nasıl benden büyük ya vallahi şaşırıyorum

DeletedUser65792

Ziyaretçi
Biz ; birileri En İyi Oynadığını iddia ederken Hayır Biz Oynarız deriz . Bu iddiaya karşı başka bir iddiadır , olabilir.Ama En İyi oynadığını iddia eden bir klan 10-15 kişiye 1 ay diş geçiremeyip Dirilişin alt klanı oluyorsa kendisi bir düşünmeli. Eski EİBO oyuncularına üzülmemek elde değil. Eski EİBO paketlendiği her optan sonra kendi klanındaki bir adamı siliyor.Dokunsalar ağlayacaksın ROİS ama o kadar geri kaldın ki sana uzanamıyoruz.Eski EİBO nezdinde her optan sonra şu şarkıyı mırıldanıyorum.Her optan sonraaaaaa masadan eksiliyor bir eski EİBOLU dahaaaaaa. sessiz ağla. Dökeceğinizi iddia etttiğiniz kan sizin oldu , onuda gözyaşların sürüp götürüyor X-ROİS

DeletedUser68767

Ziyaretçi
Şerefsiz dik alası sensin armut arkadaşlarıma verdiğim köyleri değil pasif arkadaşları topladım istatistiğe göünle değil gözünle bakmanı tavsiye ederim
Okumandada problem var senin evlat istatistikte kimin neyden kimden köyden aldığı okunabiliyor sen bizim düşürdüğümüz koyleri misletiyorsun çocuklar düşen koyleri alıyor sen bir müddet sonra tekrar misleyip alıyorsun emenet mi verdin :D ulan ne şuursuz mahlukatsin sen ya valla bak karakter Yok utanma Yok arlanma Yok bütün karaktersizlik şerefsizlik sende neyse daha sana cevap dahi yazmıcam sağa Solada msj atma bizden fake yeter su yeter bu yeter kanka manka makara konusu oluyorsun sonra hadi öptüm evlat:D

DeletedUser68767

Ziyaretçi
48 de tungaya 51 de dirilişe eibo değil
En iyi Biz sığınırız

FABRİAN00

Mızrakçı
Xrois'in eli dolu yazamıyor bu aralar. Forumun sakinliğinden dolayı bilgilendirme mesajı yayınlayayım dedim. Elindekini bıraktığı anda tekrar foruma dönecek kendileri. Biz bırak diyoruz ama çokta sevmiş yemeyip yanında yatıyor ne desek bırakamıyor.

S.D.44

Baltacı
Xrois'in eli dolu yazamıyor bu aralar. Forumun sakinliğinden dolayı bilgilendirme mesajı yayınlayayım dedim. Elindekini bıraktığı anda tekrar foruma dönecek kendileri. Biz bırak diyoruz ama çokta sevmiş yemeyip yanında yatıyor ne desek bırakamıyor.
Milletin elindekine laf edecepine sende ağzındakini bıraksan diyorum. mübarek şeker niyetine kullanıyor. Hem yiyor hem de yanında yatırıyor.

S.D.44

Baltacı
Rois yeminle eşşeksin sen ya köyleeimi siz mi aldınız olum arkadaşlarıma peşlettim aldılar yerine telafi ettim bunu mu yazıyon buraya 20 köyüme geldiniz 1 köy alamadınız konuşuyon hala

Mesele köy almaksa ben aldım:). Ama sen geri aldın:). yani köy alamadınız deme. Ayıp olmasın

DeletedUser68767

Ziyaretçi
ramazanın ilk günü op mu yapılır münafıklar :D:D