51.dünya forum savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser45953
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66983

Ziyaretçi
aslan parçası emin ol sayılarımız aynı değil gerek yok örnek biz 40 kişi siz 175 kisisinizya lan en azından 75 kişi olsak suan dünya da siz yotkunuz :) nese dünya kapicakmisiniz yine kankalar ?? varmi hedefiniz keşke en hızlı arkadaşlarımı toplayan dünya kapasaydı ancak o zaman kapardınız )) ama 2 dakka adam olsaydınız bizim sayemizde belki kapardınız dicem onuda diyemiyomki ne saldırmayı biliyonuz ne diplomasi yapmayı )

Sen kendinle bizi bir tutuyorsan sadece güler geçerim cunku düzelme ihtimalin bile Yok yalvarışların hala kulaklarda diyorum ya istenmeyen tuğ gibisiniz belli bir amaç icin kullanılıp atılan paçavra baska birsey degil üzülüyorum erdag senin ve fabos icin sadece yazıyorsun baska birsey yok ağlayın diriliş diriliş diye:D

DeletedUser66983

Ziyaretçi
D1A67BE3-6057-4CF9-B2F9-41535A270E2A.png 66402DF0-8B0C-44BF-900F-F6D55F953DCA.png A865E9F2-6998-41C1-B35A-1F403282CE02.png C1038379-C8D8-4C51-9517-3DFA2E422E9A.png B21D5682-163A-4472-8B01-ECBFE1465E30.png 5B77131E-E64B-4E36-8D99-77533BFA5BD8.png CE38881D-C635-49B7-BC9F-6138A14A4601.png 1F7B1D3F-CD46-402C-8595-185B508E01B5.png E3E33D5E-046A-4A0B-A281-AAA6FBE978FD.png A996EB39-F216-4579-9DEE-0083A02AF980.png Evet beyler hayır biz oynariz diyen arkadaslar düşürdüğümüz koye attıkları savları tenhada yakalayıp catir cutur kesmiş ve devam ediyor durumdayız bu güzel kesimleri bize yaşattığı icin keynesss arkadaşımıza teşekkür eder başarılarının devamını dilerim buyrun bazı raporlar :D:D

DeletedUser68969

Ziyaretçi
aslan parçası emin ol sayılarımız aynı değil gerek yok örnek biz 40 kişi siz 175 kisisinizya lan en azından 75 kişi olsak suan dünya da siz yotkunuz :) nese dünya kapicakmisiniz yine kankalar ?? varmi hedefiniz keşke en hızlı arkadaşlarımı toplayan dünya kapasaydı ancak o zaman kapardınız )) ama 2 dakka adam olsaydınız bizim sayemizde belki kapardınız dicem onuda diyemiyomki ne saldırmayı biliyonuz ne diplomasi yapmayı )

Benim anlamadığım nasıl bir matematik hesabınız var? 4 klan full dolu olsa 120 kişi yapar ki o kadar yokuz. Ayrıca aktif oynayan kaç adamımız var bi bilsen kendi halinize ağlarsınız.. shelby galaksi narkoz sav almadığınız klan kaldı mı? Kusura bakmayın ama şuan 10 kişi dünya ile savaşıyoruz! Buna rağmen boş boş konuşup şöle böle diyorsunuz ya, daha yazmaya gerek bile duymuyorum..

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Benim anlamadığım nasıl bir matematik hesabınız var? 4 klan full dolu olsa 120 kişi yapar ki o kadar yokuz. Ayrıca aktif oynayan kaç adamımız var bi bilsen kendi halinize ağlarsınız.. shelby galaksi narkoz sav almadığınız klan kaldı mı? Kusura bakmayın ama şuan 10 kişi dünya ile savaşıyoruz! Buna rağmen boş boş konuşup şöle böle diyorsunuz ya, daha yazmaya gerek bile duymuyorum..
Kanka konulara çok girmiyorum, her şeye tamam da narcos ne alaka :D

DeletedUser68462

Ziyaretçi
Crom eibo ve dirilis uc guclu klan glaxsiyi bilmem ama narcos 39 da bizi sattigi gibi dunya sonuna dogru yenilecegini anladiginda glaxsiyide satacaktir

Ortagini bna sor glaxsi cok kotu bir secim ortak konusunda narcos...

Bu yazdigimi oyun sonunda tekrar donup okuyacaksiniz glaxsi yetkilileri.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Crom eibo ve dirilis uc guclu klan glaxsiyi bilmem ama narcos 39 da bizi sattigi gibi dunya sonuna dogru yenilecegini anladiginda glaxsiyide satacaktir

Biliyoz kanka, onlar satmadan biz satacaz onları, planları yaptık, sıkıntı yok.

myw**

Dük

Bazen foruma girmemek en doğrusu bu kadar salatalığı pazarda bile bulmak zor insan ne diyececeğini bilemiyor.Birisi narcosdan sav aldınız demiş istersek atarız kimseyi laf söylemek düşmez fakat böyle bir durum yok nerenizden uyduruyorsunuz neden yalan konuşuyorsunuz. Destek attılar dediğiniz klanı ne tanırız ne biliriz alakamız yok.

Diğeri de narcos 39 da bizi satmış falan demiş bu da çengelköy salatalığı herhalde 39 .dünyanın ne özelliklerini ne ordaki klanları biliyoruz kısaca orda yoktuk bile ...Bilip bilmeden yazı yazmayı seviyor ve de utanmadan karalıyorsun. Galaxiyi diyelimki yenileceğimizi anlayıp satıcaz kime yenileceğiz çakma croma mı toplama dirilişe mi ?
Birinize değil hepinize diyorum hbo musunuz eibomusunuz son musunuz hangi dünyada ne oynadınız bilmeyiz etmeyiz.Oyunda mitoz olarak bölünüp bölünüp savaşıyorsunuz sizinle ilgili tek bilgimiz bu .Sizlerden ricam narcos ile ilgili yazı yazmayın orta doğu çamurunuza bizi çekmeyin hele ki yalan yanlış aslı astarı olmayan şeylerle.

Bizim diplomasimiz bellidir . Bu ismi gecen klanlar ve buna cromuda ekleyelim bugün yarın ertesi ay yada gelecek yıl şartlar ne olursa olsun diplomasimiz olmayacaktır...

Yazımın özeti hıyarlık etmeyindir.