50 dünya hakkında tahminler

• Konuyu başlatan DeletedUser59599
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Ben bir çok klan ve oyuncunun katılımı olacağı, ayrıca son açılan dünya özelliklerinin de göz önüne alınarak 1.5 gibi bir ortalama hız bekliyorum. Okçu,şovalye,kademeli araştırma gibi etkilerinde bu dünyanın süprizi olabileceğini düşünüyorum. En önemli konu hız.

DeletedUser67830

Ziyaretçi
örnek alınması gereken hareketler anladınız sanırım sayın @Mr.Storm

oyun hızı:2 olsun da diğer özellikler ne olursa olsun,olmalı, o sen olsan barii @Mayis :p

Birde @Mayis erken açabilirseniz çok güzel olur yukarıda arkadaşın belirttiği gibi sıkıntılı zamanlara gelmezse mükemmel olur zaten 49 da kim oynuyor herkes burayı bekliyor keşke erken açılsa :D

rascal125

Ağır Atlı
Birde @Mayis erken açabilirseniz çok güzel olur yukarıda arkadaşın belirttiği gibi sıkıntılı zamanlara gelmezse mükemmel olur zaten 49 da kim oynuyor herkes burayı bekliyor keşke erken açılsa :D
ya daha forumda bildirim gitmesin diye @ bunu aktif edemeyenler nasıl olacak da istediğimiz özelliklerde dünya açıp, bir de üstüne erken falan açacaklar?? güldüm... :D

Edit-997395

Yasaklı
girin yav kimsenin girmediği yerde eşkıyanın işi ney :D

Kanka pas tutmuşlar pas , açmak lazim biraz :D Adamlar oyun oynamayı unutmuşlar , bu neydi şu nasil oluyodu diye soruyorlar :D Biraz antrenman yapsınlarda sonra ilk fırsatta hodri meydan yaparız birilerine , şuan hazır degiliz :D

erkan baba

Kılıç Ustası
Karanlık cuma da oyunu açıp üstüne bide %100 pre bonusu ateşlesinler. Oyun hızı 2.0 Yavaş dünya oynayıp 3 saat mis basmak yoruyor adamı.