49. DÜNYA GÜNDEMİ (300)

• Konuyu başlatan DeletedUser69033
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62246

Ziyaretçi
49.dünyada boş hesabı olan var mı 26 puan bile olur ,babam orda oynuyormuşta yıllar sonra babamla oynamak için hesap lazım devirlik

DeletedUser68516

Ziyaretçi
Ne yaptıysanı
Basıyoruz kamiyi atıyoruz keko sana mı soracaz nereye ne zaman kıme atacagımızı nerde bi avel 49'a toplanmış. Sen 350 kamiyi tutmadın neyi tuttugunu burda söylemiyim.
Madem çok biliyorsun oyunu düzgün oyna geliş sende sağa sola hesap yapmadan kami atacak hale gel.

Soracaksın sormayacaksan çık tek başına oyna oyunu yılan .

DeletedUser68516

Ziyaretçi
Herkese iyi oyunlar abilerim ablalarım küçüklerim . Yaşım 23 adım Burak .

Bundan yaklaşık olarak 1.5 ay öncesine kadar TUĞ klanları üyesiydim . Oyundaki ilk dünyam başlayalı yaklaşık 6 ay oldu ve hala yeni bilgiler öğreniyorum . Sizlere oyun içinde öğrendiğim bir kaç şeyden bahsedeyim ..

TUĞ klanlarından ayrılıp yanımızda olan insanlarla beraber ekibimizi toplayıp 300 klanını kurduk . Bunu hainlik olarak görecek olanda vardır dik bir duruş olarak görecek olanda . m3rn4r isimli kullanıcı sözde yönetici vasfını üzerinde taşıyan , egosu yüzünden klanların sadece bir oyun olduğunu unutmuş , gözünü hırs bürümüş , yaşı itibariyle kendisinden küçük insanları ezebileceğini düşünen benim için alt kademe adamı olan (adam demem yanlış olabilir kusura bakmayın) oyunun yüz karası bir oyuncudur daha hakaret edicem ama yazının silinmesini istemiyorum .. 1.5 ay önce aramızda geçen tartşmadan sonra beni klandan atmıştır kendisi :) Böylelikle güzel olaylarada vesile oldu tabiki ..

Bu yönetici müsveddesinin kesim puanı neredeyse sadece 10 m ki bu konuşmayı yaparken 7 8 m civarındaydı ve 150 - 200 köyü vardı . Kendisine AZRAİL e açtığı savaşla ilgili olarak sınır köylerinin boş olduğunu , savaşın zamanı olmadığını , kami ve deflerin AZTEK op u için dışarda olduğunu ve 3 4 gün daha boş olacağını belirten bir mesaj attım ve karşılık olarak şunları duydum : "SENİN YAŞIN BUNU ANLAMAYA YETMEZ " "TECRÜBESİZSİN SEN ANLAMAZSIN" "BUGÜNE KADAR SAVAŞTINDA MI BÜYÜDÜN BANA NEYİN HESABINI SORUYORSUN SEN KİMSİN" "RAHATSIZSAN EKİBİNİ TOPLA ÇIK KLANDAN"

BEN BİR ÜYEYDİM SADECE KLANDA . SEN KİM OLDUĞUNUZ ZANNEDİYORSUNDA BENİMLE BU ŞEKİLDE KONUŞUYORSUN ? YÖNETİCİ DEDİĞİN ADAM(!) BİRİSİ SANA KALKIP YAPTIĞIN İŞLE ALAKALI BİR SORU SORDUĞUNDA GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPMAZ MI ? İKNA ETMEZ Mİ ? MERKEZDEKİ - SINIRDAKİ BÜTÜN KÖYLERİNİ BİZE DEFLETİRKEN CAN CİĞER OLUYORUZ AMA İŞ BUNU NEDEN YAPTIN ANLAMADIM DEDİĞİMDE AÇIKLAMA YAPMAYA GELDİĞİNDE BENİM KÜÇÜKLÜĞÜM VE TECRÜBESİZLİĞİM OLUYOR .

EVET EN BAŞINDADA DEDİĞİM GİBİ .. BEN TECRÜBESİZ BİR OYUNCUYUM . YAŞIMDA 23 . AMA BUNLARIN HİÇBİRİSİ SENİN EGO SAHİBİ OLUP BANA BU ŞEKİLDE KONUŞMANI AKA ÇIKARTACAK BAHANELER DEĞİL MALESEF ..

ZAMAN GEÇTİ . BİZ BİR OLUŞUM İÇERİSİNE GİRDİK . EKİBİNİDE AL GİT DEDİĞİ ADAMLARI ALIP GİTTİK :) VE DÜN BENİ BU YÖNETİCİ MÜSVEDDESİNİN ÜSTÜ ARADI . Onur.DGN

ARAMA SEBEBİ İSE ŞU . BU BECERİKSİZLER ORDUSU MERKEZDE BULUNAN AZTEK KLANINA AİT -%60 SAVUNMA BONUSU OLAN KÖYE 365 KAMİ ATTILAR . EVET 365 VE SUR 1 SEVİYE BİLE AŞAĞIYA İNMEDİ :) . O KÖYE BENDE ELİMDEN GELDİĞİNCE DEF ATTIM DESTEKÇİ SIRALAMASINA GİRİNCE TUĞ KLANLARI İÇERİSİNDE HAİN İLAN EDİLDİM :D

Onurla konuştuk . 1 saatin 45 dakikası boş yaptı kalan 15 dk nın özetini geçeyim . Benden m3rn4r adlı şahsın yaptığı işler için özür diledi ve klandaki insalara beni aklamak için yalan söyleyeceğini , onurun bilgisi dahilinde atmış olduğum bir adımmış gibi göstereceğini , ekibimi ve beni klanda görmek istediğini söyleyip telefonu kapattık .

TISS LARI NASIL KABULLENDİRDİYSE KOCA KLANIN 365 KAMİ GÖMDÜĞÜ KÖYÜ SAVUNAN BENİ DE AYNI YALANLARLA KLANA GERİ ALMAYA ÇALIŞACAKTI . AMA YEMEZLER ARTIK ASLAN . SÜTTEN AĞZI YANAN YOĞURDU ÜFLEYEREK YER .

BUNLARIN TEK AMACI OYUNU KAZANMAK . BU UĞURDA KARAKTERLERİNİDE HARCARLAR . YANLARINDAKİ ADAMLARIDA HARCARLAR , HARCIYORLAR ZATEN .

300 KLANLARINI KURDUK ÇÜNKÜ BİZ SÜREKLİ KARAKTERİMİZİN ARKASINDA DURDUK . ADAM HARCAYARAK YÜKSELMEDİK . KENDİMİZDEN PUAN OLARAK KÜÇÜK OLAN HER ADAMA PASİF DAMGASI VURUP TOPLAYARAK DEĞİL , HESAP ŞİFRESİ ÇALARAK DEĞİL , ADİLİK DÜŞÜNEREK DEĞİL ADAM GİBİ OYNADIĞIMIZ İÇİN KURDUK 300 KLANLARINI .

m3rn4rla aramda geçen konuşmaların bir kısmı aşağıdadır :

7178 adlı eklentiyi görüntüle
7179 adlı eklentiyi görüntüle 7180 adlı eklentiyi görüntüle 7181 adlı eklentiyi görüntüle 7182 adlı eklentiyi görüntüle 7183 adlı eklentiyi görüntüle 7184 adlı eklentiyi görüntüle
7185 adlı eklentiyi görüntüle

Devamına beni engellemiştir kendisi :) .

TUĞ KLANLARININ BİR SÖZÜ VAR

Ben sizin yalan ve hilelerinizle baş edemedim, bu bana dert oldu. ama ben de sizin önünüzde diz çökmedim, bu da size dert olsun

m3rn4r a ithafen yazılmıştır.

Bakmak ve görmek arasındaki farktır 300 Klanı

Bu adamın yanında bulunan her insan bizim karşımızdadır . Oyunu kazanmak ya da kaybetmek önemli değil . Olay artık bir karakter meselesi olmuştur . Herkese iyi oyunlar . Yanımızdakine de karşımızdakine de ..

Ne yaptıysan iyi hoş güzel yapmışsın da sadece tuğ klanindayken başka klana destek atman pek hoş olmamış , sonra tuğ klanı hakkında ne yazdıysan haklısın sonuna kadar sana katılıyorum BAŞARILAR...

DeletedUser68499

Ziyaretçi
Muhabbetin saçmalığına bak hayatımın sonuna kadar minnet borcu ödeyip köyümü siz kurtardınız çok müteşekkiriz beni istediğiniz gibi harcayabilirsiniz mi demem lazımdı :D Bana ekibinide topla git dendi bende hazırlandım topladım ve gittim :)
bak arkadaş MERNAR REİS ne yapmışsa mutlaka bir sebebi vardır. seni tanımam şüphesiz muhabbetimde yoktur ama senin gibileri bilirim klanına hainliği kişisel problemlerine dayanarak açıklamaya çalışmışsın ama olmamış "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" düşman desteklemekle zaten köteği hakketmişsiniz neyin açıklamasını yapıyorsun onuda anlamış değilim edebinle git haklı savunacak hiçbir tarafın yok