48 SAAT KURALI

• Konuyu başlatan DeletedUser61667
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Yandan Atmış

Yasaklı
destek istedik alamadık derken?
ha ha siz her giriş çıkışta destek mi diyorsunuz bu kadar basit düşüneceğiniz aklımıza gelmedi havadan nem kapanlar?
bi iddaa attınız hesabımı koydum gir iddaya atayım bak ne için girmiş:D

Savastan kacıyosun galiba :) yada rakibi dalaverelerinle mi indirmek istiyorsun? 1 dediğin hiç bi dediğini tutmuyor yok alayınzla savaşırız felan savasmaktan cok lak lak dalavere yapıyorsun tırttt senniiii :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
@*MayDonoZcu* boş ver abi eğlenmeye geldik herkes kendine yakışanı yapsın, girmeyelim foruma en iyisi.

kim ne diyorsa desin :)

DeletedUser66161

Ziyaretçi
hala DEJAVU ya laf atarak tahrik ediyorsunuz yapmayın bunu insanların sabrını zorlamayın

DeletedUser66161

Ziyaretçi
Mesajları tek tek alıntılamakla uğraştırma 13 sayfa sırf yine aralarda dejavu gördüm diye okudum bayram arifesi hiç uğraştırmayın adamı

DeletedUser63465

Ziyaretçi
Bak zaten bizim alt tarafta op yapacağımız ilk oyuncu bu arkadaştı eğer böyle bir düşücencemiz olsa bir gecede bütün köyleri alınırdır. Hücumdan hiçbir yönetici böyle bir şey olmasına hayatta izin vermez

memo öyle bi yazmışssınki seni tanımasam inanıcam inan bana 35 de barzodayken stlkra yapmadınmı milyonluk hesabın sifresini bulup destekleri geri atıp tek gecede toplattın işin gücün kolpa qq :) yasın 50 olcak hala aynısın qq hic bi degisiklik yok oyuna cok baglanmıssın, farkında deilmisin ne zaman hileye basvursan kaybediyorsun :)

Şunu anladımki seninle senin anladıgın dilden konusmak gerekiyor ....

ve son olarak bi sorum olucak HUCUM klanları barzomu yönetiyor ?

DeletedUser67384

Ziyaretçi
Bence savaşa yeterince gölge düştü,daha fazla tartışarak işin iyice tadını kaçırmayalım.

Bol şans.

Daha fazla MAYDONOZ olmaya gerek Yok

Herkes burada belli yaşlara gelmiş insanlar kimse kimseye hakaret etmesin

oturun savaşın kesin tebrik edin gidin

memo öyle bi yazmışssınki seni tanımasam inanıcam inan bana 35 de barzodayken stlkra yapmadınmı milyonluk hesabın sifresini bulup destekleri geri atıp tek gecede toplattın işin gücün kolpa qq :) yasın 50 olcak hala aynısın qq hic bi degisiklik yok oyuna cok baglanmıssın, farkında deilmisin ne zaman hileye basvursan kaybediyorsun :)

Şunu anladımki seninle senin anladıgın dilden konusmak gerekiyor ....

ve son olarak bi sorum olucak HUCUM klanları barzomu yönetiyor ?

Sen kimsin necisin beni ilgilendirmez. Barzodan kimse kimsenin hesabının şifresini zorla almadı adam şifreyi kendi verdi bu arada hesabın puanı 400 k idi stalkerin bizden boşalttığı hesapları söylemeye gerek yok. Burda benle ilgili bir konuda YÖK ne kohlidi benim ekibimden nede tekniker

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Daha fazla MAYDONOZ olmaya gerek Yok

Herkes burada belli yaşlara gelmiş insanlar kimse kimseye hakaret etmesin

oturun savaşın kesin tebrik edin gidin

aynen
adam 2,5 saattir yazmıyor gelip laf atıyosun. canın çok sıkılıyorsa oyundan yaz arkadaşlarına hocam, uzatıyorsun konuyu :) iyi oyunlar, cevap istemiyorum. buraya bakmak zorunda kalmayalım artık lütfen :)

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Ben diyeceğimi dedim hesabına girip baksınlar destek geliyorsa vericem hesabı :)
Daha ne diyeyim hesabımı koydum sizden tık yok o zaman susun oturun laga luga yapmayın sadece izleyin

SungurAlp

Markiz
Sen kimsin necisin beni ilgilendirmez. Barzodan kimse kimsenin hesabının şifresini zorla almadı adam şifreyi kendi verdi bu arada hesabın puanı 400 k idi stalkerin bizden boşalttığı hesapları söylemeye gerek yok. Burda benle ilgili bir konuda YÖK ne kohlidi benim ekibimden nede tekniker

35 forumunda neyin ne olduğu biliniyor haddini aşma.İki de bir Stalker a laf atma çabasındasın kuyruk acın var galiba.Altı üstü yenildin bir şey kaybetmedin.Diğer Barzo klan yöneticileri gibi tebrik edemiyorsan ne laf ne de iftira at.Stalker kimsenin hesabını boşaltmadı.Sizin yaptıklarınızın ne olduğunu o forumu okuyan herkes biliyor.Burada iftira atarak kendi yaptığın pisliği örtme.Git oyununa bak savaşını yap.Hücum yönetiminden ricam bu kişi Stalker hakkında yorum yapmasın.

myw**

Dük
Dostum hesap silerim sorun yok , zaten uzmanlık sınavı var bırakmaya bahane arıyorum :)
Keşke içimizden biri beni vursada hesap silsem

Emin ol bu kadar dansözlük yapmam
Hayatı oyun ve köy olan asosyallerden değilim senin gibi
Reel hayattaki yapamadığın eziklikleri oyuna yansıtma yok şu kadar para ayırdık pre çekcez falan diyorsunuz boş boş
Vakti olana kocaelinde kahve söylerim
Herkese iyi oyunlar

Sen kocaelinin neresindesin bi kahveni içerim çarşıda :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.