#4624 Gece

Tibelda

Emekli Görevli
Merhaba Speed Şövalyeleri ;

Cuma, cumartesi ve pazar geceleri için speed roundlar düzenleyeceğiz. Cuma gecesinin programı aşağıdaki gibidir.
Baltanız keskin olsun ! İyi eğlenceler. :)

Başlangıç:Kas 28, 00:30
Son:Kas 28, 08:30
Tarif:
Speed.png

30PP.png

Köy fethi mümkün. Barbar köyü fethi de mümkün.
Başlangıç Seviyesi: HRB 0
Misyoner en fazla 100 alan boyunca yolculuk edebilir.
  • Acemi Koruması: 20 Dakika.
  • Şövalye yok.
  • Okçu yok.
  • Araştırma Sistemi: Basit.
  • Klan Limiti: 4. Klan üyelerine saldırı, klan dışı destek yada klandan çıkmak yok.
  • Fake Limiti: %1.
  • Normal Hammadde üretimi.
  • Normal altın masrafı.
Oyuncu sınırı:50
Zafer şartları:Raund sonunda en yüksek puana sahip oyuncu kazanır.
Hız:360
Birim hızı:0.8
Uyku modu:Hayır
Hesap bakıcılığı:Hayır
Moral:Hayır

Son düzenleme:

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Siz daha iyi bilirsiniz ama keşke bu speedi sabahtan bildirseydiniz çoğu kisinin haberi olmayacak birde cuma ve cumartesi geceleri yaparsanız çoğu kişi çalışmadığı için ekstra katılım olabilir

Tibelda

Emekli Görevli
Siz daha iyi bilirsiniz ama keşke bu speedi sabahtan bildirseydiniz çoğu kisinin haberi olmayacak birde cuma ve cumartesi geceleri yaparsanız çoğu kişi çalışmadığı için ekstra katılım olabilir

Round zaten yarın gece başlıyor. Yani cumayı, cumartesiye bağlayan geceden bahsediyorum. Diğer roundlar ise cumartesi gecesi ve pazar gecesi olarak planlanacaktır. :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Ben yanlış okumuşum 1 saat sonra başlayacak diye wp grubuna yazdım yalancı çıkacağız akşam akşam

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Grupta üst üste 4 tane bu mesajı sildiniz yazıyor millet daha çok yanlış anlıyor

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bence bugünde speed açın sevgili tibelda birazcık eğlenelim ben adam toplayacağım söz veriyorum :D