44 DUNYA SAVAS TARIHI VE DIPLOMASI KARARLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser65834
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser63514

Ziyaretçi
ıyı polıs kım ?
kotu polıs kım ?

ıyı polıs - bugra ve apo
kotu polıste yakup ..

bana bır savas olacaksa en sonunda ve tek e tek olacak dıyen apo ve bugra 8 ay boyle ...sonra telefonlarına ulasmadım ... cok delıkanlıysan dunya basında sen gelseydın yakup , o zaman ben oynamıyordum sonra ben oyuna gırdım dıplomasıde son nokta:)

yanı hucum ıle savası sona gelmeden cok onceden planlamısssın, pasıflerı atmıs klandan toplamıs , sayıyı azalmıs , askererını ve ozelllıkle savunmalarını sınırda basmıs , saldırı savunma koylerının yerlerı bır sekılde duzenlenmıs ..

bızı alelacele savasa sokmaya calısanda sensın yok sozunde durmadı yok soyle boyle gıt kendını kandır ...

cıkmıs bıde ben bayramdan once olsun dedım ama op yapmayacaktım sadece bıreysel olsun dıye op bıle ayarlamadım hadı ordan 2 gramla yaptıgın cakalıkların ustunu kapatmaya calısıyorsun ... ben saldırmayacaktım fakat karsımdakı kısının amacı sadece ego , koy olmus o nedenle senın duzenı bozmak ıcın gırdım egerkı bayramdan once gırmeseydım hazır olmayan bır klana 2 op yaptık bıttı , bız buyuz suyuz demeye calısacaktın .. senın cıgerını bılıyorum

tek amacın bayram sonrası olacak savasta sınırda duzeleme yapmamdan cekındın .. bıde neymıs bayramdan sonra olursa sen hesaplara oyuncu bulursun :)

sankı hesaplara oyuncu bakıp , kımın hangı hesaba gectıgınden haberım yokmus gıbı buraya gecmıs yardırıyor .. adam olda dogruları soyle bende begeneyım

bakıyorum hep bos

valla vedat ben bu oyunda hiç bir savaştan korkmadım senin gibi...

w20 savaş istedim başladın kıvırmaya...
w31 savaş istedim kma klanını bile cine kattım gene savaşmaya cesaret edemedin...
bu dünyada geri döndüğüm gibi senle konuştum ve senle ilk lafım savaşacaz oldu değilmi ?
benim ağızımdan hucumla savaşmıcam diye 1 cümle çıktımı hayır...
yok apo o sözü vermiş yok buğra o sözü vermiş...

özgürün verip tutmadığı sözler sıkıntı olmuyor...
senin verip tutmadığın sözler sıkıntı olmuyor...
bırak tutmadığınız sözleri birde arkadaş iş çevirerek yapıyorsunuz...

apo ile buğra abi sözünü tutmamışmış delikanlı gibi yüzüne yüzüne söylemedikmi...
senin gibi özgür kimki o söz verebiliyormuşmu dedik...

ve konuşma tarzına dikkat et...(yüzüme söyleyemeceğin lafları klavye delikanlığı yaparak söyleme)
çakallık filan senin işin benim değil...

birde ağlıcaksan oynamayalım...
klanındaki oyuncularda senin gibi köy veren hemen başlıyor ağlamaya

sınırda düzenleme olayına gelirsek bizden çok daha sağlam sınırlarınız ama iş yok sizde...sadece multi hesaplarla dolu kuru kalabalık...

sen dejavu ile neden sürekli telefonda konuşuyorsun sen bi onuda söylesene burda...
yoksa her zamanki taktiğinimi yapıyorsun
hiç bir klanla tek başına savaşamadığın için yanına klanmı ayarlamaya çalışıyorsun....

bak senin bu dünyada yediğin sözleride sayayım...
yakup ben hayatımda düşman klandan oyuncu almam :) klanı komple aldın :)
yakup ben cesetten 1 oyuncu bile almam :) bırak oyuncu almaya hesap bile verdin :)
cin bana savaş açsın ben direk hesap silerim :)
15 ağustostan önce saldırı çıkılsın direk hesabımı silerim :)
karar aldığımız savaş kurallarına uyulmasın direk hesabımı silerim :)
hep boş laf boş laf boş laf boş laf boş laf...

Yaşamın olmuş oyun...
Kendini yapmışsın koyun...
birde klaveye alınca eline sanki firavun...

hadi bak işine...

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Vedat birde el değiştiren hesap muhabbeti yapmıssın cin klanında...
söylesene onlar hangi hesapmış...
söylede yalanlarını bi görelim...

hatta senle direk savaşı bitirelim...klanıma direk hesap sildireyim...
söyle bakayım hucum savaşı için kim geçmiş hesaplara?
buğracisem hesabı diyorsan hüseyin 4 aydır o hesapta ?
başka hangi hesap var ?

ama 1 tane el değiştiren hesap söyleyemezsen sen direk klanını dünyadan çekicekmisin ?

ne kadar dürüst adamsın söylede herkes görsün burda...

sözleyemezsende adam değilsin demektir....zaten değilsinde...

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Ya Yakup tsk ya destek aldılar dediler hesabımı koydum yiyen gelsin dedim tık yok :)
Yandan yandan gülen adam oldu süt kuzusu ama atıp tutuyorlardı sıkısınca susuyorlar konu kapanınca çıkıyorlar piyasaya :))
Valla nasıl bi bağlanmak bu körü körüne daha bize söylenenlerden haberleri yok bunların Vedat hiçbirşey söylememiş bunlara garibim bunlarda birşey biliyoruz sanıyor konuşuyorlar
Ders oldu ses kaydı ile yapacaksın herşeyi

DeletedUser65834

Ziyaretçi
w20 de ne zamn savas ıstedın
w31 de kma yı aldın hucum korktu bırsey dıyemedı :)

gerısını okumadım 2 satırın 2 sıde yalan .. w20 de arada kalmıssın vurmayacagım dedım vurmadım .. sen saldıracagız dıye paranoyaga bagladın .. ben kazandıgım dunyada hesap sılıp gıttım dunya kapatma gıbı bır derdım hıcbır zaman olmadı ..

neyse buralar sende kalsın

DeletedUser65834

Ziyaretçi
dejavuya tsk yı neden klana aldınız dedım ? totem gecse dun sankı odun gıbı duracaksınıız

Yandan Atmış

Yasaklı
Ya Yakup tsk ya destek aldılar dediler hesabımı koydum yiyen gelsin dedim tık yok :)
Yandan yandan gülen adam oldu süt kuzusu ama atıp tutuyorlardı sıkısınca susuyorlar konu kapanınca çıkıyorlar piyasaya :))
Valla nasıl bi bağlanmak bu körü körüne daha bize söylenenlerden haberleri yok bunların Vedat hiçbirşey söylememiş bunlara garibim bunlarda birşey biliyoruz sanıyor konuşuyorlar
Ders oldu ses kaydı ile yapacaksın herşeyi
yav önce w47 den bakıcı bakma hesabına bak :D sen olsan ne farkeder olmasan ne farkeder maydonoz :)

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Sen benle hiç oynamamışsın belli :))
Merak etme o keyifi tattıracağım sana
Sizin gibi bot yapmıyoruz ya :))
Gerçi bakıcılık yaptı diye adamı engellemişsin oda ayrı bi çocukluk ama neyse park ilerde sağda :))

Yandan Atmış

Yasaklı
söz verdi abi hücumda oynicam diye cin de oynadı ayıp yaptı bunlar sizin oralarda 35 yaş itemi galiba oyyyy :)

ohooo ben senle çok oynadım;);)

vaaaaay üzerine biraz limon sık sonrada tuz dök ben maydonoz u öyle severim bencillik yapmam arkadaşlara da ikram ederim :)

DeletedUser46439

Ziyaretçi
S
dejavuya tsk yı neden klana aldınız dedım ? totem gecse dun sankı odun gıbı duracaksınıız

Seymen aga saldırı attı. Dejavuya geçti arkadaşımız dejavuya geçti diye saldırı çıkmadı 1 gün sonra dejavudan çıktı yine saldırı attı... Bunuda bilin istedim. Böyle birşeyle bizde karşılaştık. Niyeti iyidir kötüdür bilmem. Aynı sıkıntı sizde de var bilin istedim.

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Hesap mı teklif ettiniz garibime diğerlerine ettiğiniz gibi :)

DeletedUser67384

Ziyaretçi
S

Seymen aga saldırı attı. Dejavuya geçti arkadaşımız dejavuya geçti diye saldırı çıkmadı 1 gün sonra dejavudan çıktı yine saldırı attı... Bunuda bilin istedim. Böyle birşeyle bizde karşılaştık. Niyeti iyidir kötüdür bilmem. Aynı sıkıntı sizde de var bilin istedim.

SeymenAga'nın çakıştığı köy vardı.T.S.K'nın çakıştığı köy falan yoktu neden geçti?

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Ya bırakın bunları gülüyorum sadece
Bundan sonra izin alırım sizden bakıcı verebilirmiyim diye bebeğim :))

Yandan Atmış

Yasaklı
bu maydonoz üzülmüş ya :( maydonozzz istiyorsan sizede birilerini bulayım ? çok ağlıyorsun olmaz böyle :)

ne oldu cınım hadi şimdi desene kimseye hesap teklif edilmedi diye :)

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Ha ha savaş başladığımdan beri ağlayan siz gülen biziz :)) bakıyoruz bu taraftan daha neler görüp duyacağız diye
Ama her defasında kendinizi geliştiriyorsunuz pes artık diyoruz hakkınızı yiyemem :))
Sizin klanda oynamak lazımmış :))
Yaptırımlarınız çok güzel :))
Kızdık :))))) çoluk çocuk la oynarsan anca kızarlar :))

Yandan Atmış

Yasaklı
belli forumdan belli diğer worldlerin başlıklarında bile sizi görüyoruz daha nerelerde ınk mınk ediceniz bakalım :) hadi cınım yandan yandan.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.