44 DUNYA SAVAS TARIHI VE DIPLOMASI KARARLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser65834
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser63514

Ziyaretçi
T.S.K.27'nin yanında verilen köy yazmıyor,ne kadar ilginç : )

evet yazmıyor çünkü vedatın sözüne güvenip o köyleri desteklememiştik destekler 17 18 inde giricek sekilde atılmıştı...
vedat ne söz vermişti yakup sen 15inde istiyorsun savaş tamam ama ben hiç bir şekilde klanıma bayramdan önce op yaptırtmıcam...
işte bu yüzden bizim opumuzda 5 gün sonra oldu çünkü ben bana op yapmıcam diye söz veren adama bayramdan önce op yapmayı mantıklı bulmadım...
sadece bireysel olarak savaşılsın dedim bayram sonuna kadar ama nerde kaldı sözler havada...
işte bu yüzden tsk köyleri verdi...
ama sıkıntı yok dediğim gibi verdiği köyden fazla köy alıcak sizden...

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Birde,burası biter yine herkes oyununu oynar.Belki aynı klanlarda,belki düşman klanlarda.Sizden ricam o gün geldiğinde birbirimizin yüzüne bakabilelim.Yazdığımız şeylere de ona göre dikkat edelim lütfen.

sen biraz büyü ergenliğini at üstünden sonra bu konularda yorum yap...
öyle edilmemiş küfürleri edilmiş gibi gösterip insanları karalamayı bırak yani...

aynı olayı bir cin oyuncusu yapsa...
çoktan klandan ihraç edilip hesabı toplanmıştı...

DeletedUser67384

Ziyaretçi
evet yazmıyor çünkü vedatın sözüne güvenip o köyleri desteklememiştik destekler 17 18 inde giricek sekilde atılmıştı...
vedat ne söz vermişti yakup sen 15inde istiyorsun savaş tamam ama ben hiç bir şekilde klanıma bayramdan önce op yaptırtmıcam...
işte bu yüzden bizim opumuzda 5 gün sonra oldu çünkü ben bana op yapmıcam diye söz veren adama bayramdan önce op yapmayı mantıklı bulmadım...
sadece bireysel olarak savaşılsın dedim bayram sonuna kadar ama nerde kaldı sözler havada...
işte bu yüzden tsk köyleri verdi...
ama sıkıntı yok dediğim gibi verdiği köyden fazla köy alıcak sizden...

sen biraz büyü ergenliğini at üstünden sonra bu konularda yorum yap...
öyle edilmemiş küfürleri edilmiş gibi gösterip insanları karalamayı bırak yani...

aynı olayı bir cin oyuncusu yapsa...
çoktan klandan ihraç edilip hesabı toplanmıştı...

Hmmm,ok

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Tamam hucum hic op yapmadi. 200 milyona yakin savunmayi adminler sagolsun bize havadan yazdi. Yoksa hucum gibi efsane buyuk bir klan bu kadar kesimle 1000 lerce koy dusururdu fark kopmus gidiyor olurdu.

Adminlere burdan tesekuru bir borc bilip saygi ve sevgiyle selamliyoruz: ) Bizi kollamaya fazla fazla yazmaya devam edin lutfen.

Ayrica yakup gecmis konulari acmak istemiyorum ama malum olaylardan dolayi biri sozunu tutmuyor diye kizarsan pis dovusurum senle. herkes elinden geleni Yapsin kim nasil zevk aliyorsa oyle oynasin. Tekniker ve dostlari hesap calmaya calisarak akil celmeye calisarak zevk aliyorlar bu oyundan bu zevkten mahrum birakma kimseyi. İki klan rakipti simdi dusman oldu.

İki klandan birisi silinip gidecek belki simdi belki 30 yil sonra. İki klanda savas uzun sursun istemez. Kisa sursun diye hamleler yapmak iki klaninda hakki. Herkese iyi eglenceler.

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Tamam hucum hic op yapmadi. 200 milyona yakin savunmayi adminler sagolsun bize havadan yazdi. Yoksa hucum gibi efsane buyuk bir klan bu kadar kesimle 1000 lerce koy dusururdu fark kopmus gidiyor olurdu.

Adminlere burdan tesekuru bir borc bilip saygi ve sevgiyle selamliyoruz: ) Bizi kollamaya fazla fazla yazmaya devam edin lutfen.

Ayrica yakup gecmis konulari acmak istemiyorum ama malum olaylardan dolayi biri sozunu tutmuyor diye kizarsan pis dovusurum senle. herkes elinden geleni Yapsin kim nasil zevk aliyorsa oyle oynasin. Tekniker ve dostlari hesap calmaya calisarak akil celmeye calisarak zevk aliyorlar bu oyundan bu zevkten mahrum birakma kimseyi. İki klan rakipti simdi dusman oldu.

İki klandan birisi silinip gidecek belki simdi belki 30 yil sonra. İki klanda savas uzun sursun istemez. Kisa sursun diye hamleler yapmak iki klaninda hakki. Herkese iyi eglenceler.

anlamadım la senlemi pis dövüşcez :)
apo senle biz temiz ne zaman dövüştük :)
gel bi söveyim sana whatsaptan :)

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Birde şu köy verince terbiyesizlik yapmayıda bırakın oyunda...
canınızı almıyoz altı üstü sanal ortamdaki köyünüzü alıyoruz...

DeletedUser65834

Ziyaretçi
ıyı polıs kım ?
kotu polıs kım ?

ıyı polıs - bugra ve apo
kotu polıste yakup ..

bana bır savas olacaksa en sonunda ve tek e tek olacak dıyen apo ve bugra 8 ay boyle ...sonra telefonlarına ulasmadım ... cok delıkanlıysan dunya basında sen gelseydın yakup , o zaman ben oynamıyordum sonra ben oyuna gırdım dıplomasıde son nokta:)

yanı hucum ıle savası sona gelmeden cok onceden planlamısssın, pasıflerı atmıs klandan toplamıs , sayıyı azalmıs , askererını ve ozelllıkle savunmalarını sınırda basmıs , saldırı savunma koylerının yerlerı bır sekılde duzenlenmıs ..

bızı alelacele savasa sokmaya calısanda sensın yok sozunde durmadı yok soyle boyle gıt kendını kandır ...

cıkmıs bıde ben bayramdan once olsun dedım ama op yapmayacaktım sadece bıreysel olsun dıye op bıle ayarlamadım hadı ordan 2 gramla yaptıgın cakalıkların ustunu kapatmaya calısıyorsun ... ben saldırmayacaktım fakat karsımdakı kısının amacı sadece ego , koy olmus o nedenle senın duzenı bozmak ıcın gırdım egerkı bayramdan once gırmeseydım hazır olmayan bır klana 2 op yaptık bıttı , bız buyuz suyuz demeye calısacaktın .. senın cıgerını bılıyorum

tek amacın bayram sonrası olacak savasta sınırda duzeleme yapmamdan cekındın .. bıde neymıs bayramdan sonra olursa sen hesaplara oyuncu bulursun :)

sankı hesaplara oyuncu bakıp , kımın hangı hesaba gectıgınden haberım yokmus gıbı buraya gecmıs yardırıyor .. adam olda dogruları soyle bende begeneyım

bakıyorum hep bos

DeletedUser60269

Ziyaretçi
Tamam ağlama seni en son toplayacağız Buğra abi kızar yoksa bize :)

O Apo var ya o Apo

Hep onun yüzünden senin gibiler böyle konuşma cesareti buluyor işte.

DeletedUser46439

Ziyaretçi
T.S.K.27'nin yanında verilen köy yazmıyor,ne kadar ilginç : )

T.s.k köy vermedi demedi o günün istatistiği yani o gün vermemiş veya vermiş yukarda yalnız kalmasalar ve onlardan da köy alamamış olsaydınız vay halinize zaten... Tsk yı takdir ediyorum. Mücadelesi ve azminden dolayı.

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Valla Vedat yüzün burda ben kulağımla senin aranda çelişiyorum öncesini sonrası nı etlisini sütlüsünü bilmem
Duymasam konuşmaları inanırdım ?
Bayramdan önce saldırmam dedin ki bu konuşmaya Cem de şahit
Neyse zaten bize telefonda yapmayın dediğin herşeyi yaptınız yüzün burda yapmadık de gerçi dersin.....

Hatta kendi ağzınla k64 sınırına aktif adamları sizinle savaş İçin yerleştirdim bile dedin
Ki en ufak bi hesap peskes çekmeye içerden çıkıp vurmaya savaşı durdurucam dedin
Bırak savaşı opu durdurmadın biz senden öğreneceğimize sağdan soldan öğrendik hani nerde etiklik
Bide güzelim op planlanmış 300 balta 1 mis kami falan yok :))
15 inden önce saldırılmayacak dendi 14 ünde op kamilerin çıkmışsınız özellikle oyuncuya mesaj atıldı o kadar dürüst cvp verdiniz ki fake onlar fake bumu dürüstlük
Barbarları söylemiyorum bile ?
Daha var ama neyse sağda solda orası burası oynuyor demişsin valla ben doğrucuyum kendinle karıştırma beni
Sonuç yaptırımları gördük kızdınız biber sürdünüz bu yani :))

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Kasap reyonundaki maydonoz bunlar dikkatli ol bence arkadan arkadan :))

Durum
Konu yanıtlara kapalı.