:)

• Konuyu başlatan DeletedUser30057
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67189

Ziyaretçi
o halde biz de başlayalım artık. herkese bol şans :)

DeletedUser62042

Ziyaretçi
birader aykanla olan mesajlasmam da şaman sizi cırpar pro ya benzemez demiştim ss leri de atmıssınız buraya
hala dalgasını yapıp yukarda da terbıyesız bır mesaj atılmıs
ben pro oyuncusu degılım , rica ile geldim pro nun yaptıgı cok yanlıs hamleler op lar dıploması hareketlerı var , gene de tanıdık eş dost hatrına bıseyler yapmaya calısıyoruz
kazanmak da var kaybetmek de var yazmıcaktım gene ılla yazdırcaksınız yani tinklebell denen lavuk adabınla mesaj yaz buraya
kimin multısı olarak kaydoldun mesaj yazıyosun bılmıyorum ama edepsizlık yapma cocuk

TinkleBell

Yasaklı
birader aykanla olan mesajlasmam da şaman sizi cırpar pro ya benzemez demiştim ss leri de atmıssınız buraya
hala dalgasını yapıp yukarda da terbıyesız bır mesaj atılmıs
ben pro oyuncusu degılım , rica ile geldim pro nun yaptıgı cok yanlıs hamleler op lar dıploması hareketlerı var , gene de tanıdık eş dost hatrına bıseyler yapmaya calısıyoruz
kazanmak da var kaybetmek de var yazmıcaktım gene ılla yazdırcaksınız yani tinklebell denen lavuk adabınla mesaj yaz buraya
kimin multısı olarak kaydoldun mesaj yazıyosun bılmıyorum ama edepsizlık yapma cocuk

abim lafım sana değildi yanlış anlamışsın beni yinede kusuruma bakma.

aslankilic

Hafif Atlı
çocukları pistten alalım önce tinki minky mi sin nesin ikile buradan sen
sana gelince njite yazdığın mesaj bizi hala güldürüyor sağolasın :) vaktinde nop varken de çıkıp bize gelmek isteyen sen şu an durduğun klanı eleştirip kötüleyecek kadar da vasatsın aha biz buradayız gelin bakalım gösterin bi gücünüzü. ya da kafanıza kafanıza vuralım sizin daha da ama kaçmayın son köyünüze kadar savaşın sözünüzde durun

DeletedUser67040

Ziyaretçi
Kaybetmekle gurur duyuyorum. Demekki reel hayatta o kadar boş vaktim yokmuş. Respawn ı her zaman seveceğim. W14 ve w25 ten sonra oyundan zevk almamı sağlamış klandır. Bu dünya da her oyuncunun işi gücü, belli mazeretleri ve tabi ki beceriksizlikleri vardı. Oyun sonu kim kazanır bilmem ama maalesef bu oyun artık üç kağıtsız oynanmaz olmuş. Belli oyuncular her dünya çeşitli illegal yöntemleri öğrenmişler, devam ediyorlar ve egolarını yükseltiyorlar. Çeşitli klanların forumlarında hep yazdım, gerçek savaş reel hayatta veriliyor. Bu dünyalar gerçek hayatın stresinden uzaklaşma yoludur. Ötesi değil. Kim kazanırsa tebrik ederim şimdiden.

DeletedUser30057

Ziyaretçi
Neden dalga geçmeyelim ki? Önce profilden yazılar yazıp laf atmaya çalıştınız. Yok 2 ay savaş izlediler dünya kapama hayalleri kurdular,yok efendim şakam yok çırparım. Şaman savaşı başlamadan birkaç gün önce,şaman savaşını ima ederek 8 kıtanın desteğini almışsınız savaşırsınız tabi,görücem sizi birkaç güne demeler. Sonra şaman proya benzemez çırpar sizi. Dediklerinizin hiçbir karşılık bulmuyor,yapıcam dediklerinizi de yapamıyorsunuz. Neden dalga geçmeyelim bu durumda?

Bakın aykoya.Sadece yapacabileceklerini taahhüt ediyor profilinde. Salt güç yazmış. Her operasyonda saldırgan sıralamasında kendi rekorunu egale ediyor adam.

DeletedUser67040

Ziyaretçi
Geç usta dalganı, tutan yok. Her dünyada umarım siz kazanırsınız.

DeletedUser30057

Ziyaretçi
Her şeyi seferber etseniz de tutamazsınız zaten

DeletedUser62042

Ziyaretçi
çocukları pistten alalım önce tinki minky mi sin nesin ikile buradan sen
sana gelince njite yazdığın mesaj bizi hala güldürüyor sağolasın :) vaktinde nop varken de çıkıp bize gelmek isteyen sen şu an durduğun klanı eleştirip kötüleyecek kadar da vasatsın aha biz buradayız gelin bakalım gösterin bi gücünüzü. ya da kafanıza kafanıza vuralım sizin daha da ama kaçmayın son köyünüze kadar savaşın sözünüzde durun
yanlıs konusma , ben pro oyuncusu degılım benım kendı klanım var kendı ekıbım var kendı ekıbımle beraber 51. geçecegim
pro da da oyun basından berı tartısmalarım devam ediyor bunu herkes bılır bır kac kısının hatrına burada duruyorum.
pro ıle tartıstıgım zamanlarda da sız davet attınız bende klandan cıktım sınerjı klanına gectım emre abıye de söyledım hedef aynı nop. pro ya da döndüm dedim klandan cıkma amacım nop u vurmak ama sizle olmuyor diye. eger cıkıyorum dıye saldırcaksanız buyrun denemesi bedeva. sıze gectım nop sılındı baktım söz konusu pro vurulcak ekmek yedıgımız klanı satmayız bız dıye pro ya geri döndüm. benı bılen bılır oyun ıcın ne kısılıgımden ne de karakterımden ödün veririm.
bu worldu de kazanırsanız basarılar deyıp ayrılırız worldden. insanı gerici mesajlardan uzak durun oyun oynuyoruz burda aga.

aslankilic

Hafif Atlı
yanlıs konusma , ben pro oyuncusu degılım benım kendı klanım var kendı ekıbım var kendı ekıbımle beraber 51. geçecegim
pro da da oyun basından berı tartısmalarım devam ediyor bunu herkes bılır bır kac kısının hatrına burada duruyorum.
pro ıle tartıstıgım zamanlarda da sız davet attınız bende klandan cıktım sınerjı klanına gectım emre abıye de söyledım hedef aynı nop. pro ya da döndüm dedim klandan cıkma amacım nop u vurmak ama sizle olmuyor diye. eger cıkıyorum dıye saldırcaksanız buyrun denemesi bedeva. sıze gectım nop sılındı baktım söz konusu pro vurulcak ekmek yedıgımız klanı satmayız bız dıye pro ya geri döndüm. benı bılen bılır oyun ıcın ne kısılıgımden ne de karakterımden ödün veririm.
bu worldu de kazanırsanız basarılar deyıp ayrılırız worldden. insanı gerici mesajlardan uzak durun oyun oynuyoruz burda aga.

elini vicdanına koyup bu mesajı yazdıysan ben sana tek kelime etmem daha fazla :) alayınız paranoyak başka hiçbirşey değil .

DeletedUser42990

Ziyaretçi
Serdar abi lider, Ayko kesimde liderse konu kapanmıştır.

DeletedUser66676

Ziyaretçi

Eller günahkar
Diller günahkar
Bir çağ yangını bu bütün
Dünya günahkar
Masum değiliz hiçbirimiz