:)

• Konuyu başlatan DeletedUser30057
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44106

Ziyaretçi
Yazmak istemiyorum ama zorla yazdırıyorsunuz :) dünyada herkes sonuçu biliyor halen seth ve şamandan bahsediyorsun.

DeletedUser67294

Ziyaretçi
sen yinede çok "emin" olma hocam dünyayı kapatıyoruz listeler hazır diye gezenlerde çok emindi. :D

DeletedUser67294

Ziyaretçi
yok o listeyi ben hazırlıyom da kendimi eklemeyi unutmuşum xD

gabriel47

Mızrakçı
şaman yaman geldi, saman gidiyor gibi :) puddi'deki arkadaşlar, aksiyon filmi çekiyorsunuz da ilk dakkadan bambambam finale birşey bırakmadınız :D

gabriel47

Mızrakçı
elin yumruğunu yemiyen kendi yumruğunuz balyoz zannedermiş :D
Gökhan söyle bir durum var .

Kendisini savas baslamadan yenmiş varsayan bir topluluk var karsımızda , rakibini hafife alırsan . Yumrugu yediğinde ayağı kalkamazsın .

Böyle bir sonuc beklemedikleri icin psikolojik olarak cöküş yaşadılar ve hesap sildiler :) ..

DeletedUser55639

Ziyaretçi
Kendal başta olmak uzer rspawn in olduğu bir w de oyun oynamanin parkta oynamakla aynı şey olmadigini çoğu kişi zamanı geldiğinde görecek .) Lakin görmezden gelip buralara gelemeyecek
İşte ozaman rakının tadına ben şişe nin tadimada onlar bakacak .)

Kendal başta olmak uzer rspawn in olduğu bir w de oyun oynamanin parkta oynamakla aynı şey olmadigini çoğu kişi zamanı geldiğinde görecek .) Lakin görmezden gelip buralara gelemeyecek
İşte ozaman rakının tadına ben şişe nin tadimada onlar bakacak .)

Respawn mı oda kim :) ,

Salih abi işte gelin sinerji ekibini vuralım dünyayı rm olarak kapatalım size bla bla bla.. Bu kadar acizliğe düşmek , ben respawn ı takmıyorum , boş beleş cöp bir klan ... Seni de takmıyorum abi :) adım geçtigi icin cevap veriyorum .