34.Dünyanın En .... Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Gecmiş geçmiste kalmıştır. Bizim icin duşman diye bir kavram yoktur. Rakip diye bir kavram vardir. Rakiplerimizle olabildiğince güzel zamanlar geçirerek savaşlar yapmak istemişizdir. Simdi c2 yi atın bir kenara o mazide kaldı. Ancak bu lord ayten kimdir hiç bir bilgim yok. Ata, ünsal abicim takmayın bu adamı. Elit konusundada fitne sokmak icin elitlilere salça olmuş. 2016 da açmış anca laf ebeliği yapıyor. Adam gibi oyununu oynayan çıkmaz karşımıza. Bu oyuncunun restle hicbir bağı yoktur...

DeletedUser21797

Ziyaretçi
Bu saydığın klanların yanından geçemezsin Galaxy ekipi kadar sağlam ekip görmedim bu dünyada,kabus klanı kadar savaşabildinmi şimdiye kadar :?

Size anlatayım kısa bir özet c2 de nopla savaşırken bir anda 80 hesapımıza ban geldi bu dunyada aynı şeylerın olmaması kanatindeyim Modların bu tarz konuları dikkate almasını rica edioyoruz yok Modlardan tanıdık var (program vs iş çevirme nop klanında) tekrar soluyorum bu dunyadada savaşılan klanlara 80-100 hesapa ban atılacaksa bırakın nop kapatsın dunyayı :)

Galaxi klanı her türlü bu dunyayı paket edecektir yeterki istek olsun içlerinde diğer klanlrı tanımıyorum zaten kolay gelsin.

Son sözüm bu atajeanmı nedir bunun yuzundende foruma giresim gelmiyo herşeyı kynatıyo dalga geçiyo bilmem ne

Ata bastır olum bende destek vereceğim kaçırmayalım bunu :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
:D ahahahah :D :D Kafan mı güzel :D Hiç uğraşılmaz. Ne kadar anlatırsan anlat havaya anlatmış gibi olacağımı fark ettim :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Öhöm öhöm
Birileri şu taşı atsa fena olmaz artık. Bekle bekle sıkılıyor insan.

Ortalama Biri

Misyoner
Kavga çıkarmak için açtığım başlıkta ben tartışmaya girmişim. Eden buluyor işte :D Buradan çıkaracağımız ders neymiş? Kötü düşünmeyin.

DeletedUser60613

Ziyaretçi
Dünyanın kendini en hümanist zanneden oyuncularını barındıran klanı Galaxy

Dünyaya iddialı girip sayı üstünlüğü olmadığı için yola başkalarıyla devam eden Stalker klanı

Dünyada 1 köy için savaş açma potansiyeli olan aç gözlü klanı NOP

Dünyanın merkezinde başlayıp çok farklı sonuç bekleyen en saf klanı GAREZ

Dünyanın en çok boş laf yapan klanı Kabus-Galaxy

Dünyanın en sessiz sakin ilerleyen yaban çakalı klanı DUMRUL

Dünyanın en paslanmış klanı Rest
O yaban çakalı ben mi oluyorum atacım.dumrul dan geldigim icin üste aldım bak:)

DeletedUser60613

Ziyaretçi
Bu saydığın klanların yanından geçemezsin Galaxy ekipi kadar sağlam ekip görmedim bu dünyada,kabus klanı kadar savaşabildinmi şimdiye kadar :?

Size anlatayım kısa bir özet c2 de nopla savaşırken bir anda 80 hesapımıza ban geldi bu dunyada aynı şeylerın olmaması kanatindeyim Modların bu tarz konuları dikkate almasını rica edioyoruz yok Modlardan tanıdık var (program vs iş çevirme nop klanında) tekrar soluyorum bu dunyadada savaşılan klanlara 80-100 hesapa ban atılacaksa bırakın nop kapatsın dunyayı :)

Galaxi klanı her türlü bu dunyayı paket edecektir yeterki istek olsun içlerinde diğer klanlrı tanımıyorum zaten kolay gelsin.

Son sözüm bu atajeanmı nedir bunun yuzundende foruma giresim gelmiyo herşeyı kynatıyo dalga geçiyo bilmem ne
Ilk kez bayan lord görüyorum:) bayyyan ayten hanim ev islerinize bakın siz :)