34.Dünyanın En .... Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Vallaha mı :D Heyecan yaptım şimdi :D Hadi inşallah ya :D

x3mes

Kılıç Ustası
Mod kim bilmiyorum ama bütün konuları kaldırıp duruyor ona bende kıl oldum :mad:

Ya şimdi oradan 1 isim transfer etsek yine aynı şeyi düşünecek misin Erdem :D

Neden renk veriyorsunuz op var ona odaklanalım dıye kaldırıldı başlıklar :p :p

DeletedUser

Ziyaretçi
World 34'ün en iyi klanı benim olduğum klandır. Henüz benim gibi müthiş bir oyuncunun oynayabileceği kadar yüksek standartlarda bir klan olmadığı için bir klana girmedim. En kötü klan ise benim olmadığım klan'dır. Benim oynamadığım bir oyun düşünülemez. Kumda oynamanızı yeğlerim.

x3mes

Kılıç Ustası
Şu nu düzeltelım sabbit bir mod yok :)) aslında bu işi layiği ile yapacak olan sensinde yanaşmıyorsun :p elideğen kaldırıyor işte :D D:

DeletedUser614

Ziyaretçi
Dünyanın kendini en hümanist zanneden oyuncularını barındıran klanı Galaxy

Dünyaya iddialı girip sayı üstünlüğü olmadığı için yola başkalarıyla devam eden Stalker klanı

Dünyada 1 köy için savaş açma potansiyeli olan aç gözlü klanı NOP

Dünyanın merkezinde başlayıp çok farklı sonuç bekleyen en saf klanı GAREZ

Dünyanın en çok boş laf yapan klanı Kabus-Galaxy

Dünyanın en sessiz sakin ilerleyen yaban çakalı klanı DUMRUL

Dünyanın en paslanmış klanı Rest

Tafarel Batu...

Ağır Atlı

Dünyaya iddialı girip sayı üstünlüğü olmadığı için yola başkalarıyla devam eden Stalker klanı

tetenoz aşınız var mı bakayım kesersek 3 dakika içinde öbür dünyayı boyluyorsunuz :DD

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bak görüyor musun bir tetanozluk işiniz var :D Rest bu durumlara düşecek klan mıydı :D

DeletedUser60713

Ziyaretçi

Bu saydığın klanların yanından geçemezsin Galaxy ekipi kadar sağlam ekip görmedim bu dünyada,kabus klanı kadar savaşabildinmi şimdiye kadar :?

Size anlatayım kısa bir özet c2 de nopla savaşırken bir anda 80 hesapımıza ban geldi bu dunyada aynı şeylerın olmaması kanatindeyim Modların bu tarz konuları dikkate almasını rica edioyoruz yok Modlardan tanıdık var (program vs iş çevirme nop klanında) tekrar soluyorum bu dunyadada savaşılan klanlara 80-100 hesapa ban atılacaksa bırakın nop kapatsın dunyayı :)

Galaxi klanı her türlü bu dunyayı paket edecektir yeterki istek olsun içlerinde diğer klanlrı tanımıyorum zaten kolay gelsin.

Son sözüm bu atajeanmı nedir bunun yuzundende foruma giresim gelmiyo herşeyı kynatıyo dalga geçiyo bilmem ne

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bu saydığın klanların yanından geçemezsin Galaxy ekipi kadar sağlam ekip görmedim bu dünyada,kabus klanı kadar savaşabildinmi şimdiye kadar :?

Size anlatayım kısa bir özet c2 de nopla savaşırken bir anda 80 hesapımıza ban geldi bu dunyada aynı şeylerın olmaması kanatindeyim Modların bu tarz konuları dikkate almasını rica edioyoruz yok Modlardan tanıdık var (program vs iş çevirme nop klanında) tekrar soluyorum bu dunyadada savaşılan klanlara 80-100 hesapa ban atılacaksa bırakın nop kapatsın dunyayı :)

Galaxi klanı her türlü bu dunyayı paket edecektir yeterki istek olsun içlerinde diğer klanlrı tanımıyorum zaten kolay gelsin.

Son sözüm bu atajeanmı nedir bunun yuzundende foruma giresim gelmiyo herşeyı kynatıyo dalga geçiyo bilmem ne

Yanından geçmiyorum zaten direkt saydığım klanların çoğuna girebiliyorum ;) Savaşma kısmına da daha başlamadım bazı sebeplerden dolayı =)

Modlarda tanıdık varsa geçen sefer niye Nop klanı ban yedi? Anlaşılmasın diye mi? Hayır bir şeyi atıyorsunuz destekli atın. Şu anda takımı karalamaya çalışmaktan ban yeseniz bu sefer laf ettik diye ban yedik üstünü kapatmaya çalışıyorlar dersiniz :)

Foruma kimse bir şey yazmıyor ki kaynatayım. İyice abarttınız. Dalga geçme konusunda da hak edenle geçiyorum :p

Bengam

Ağır Atlı
Yanından geçmiyorum zaten direkt saydığım klanların çoğuna girebiliyorum ;) Savaşma kısmına da daha başlamadım bazı sebeplerden dolayı =)

Modlarda tanıdık varsa geçen sefer niye Nop klanı ban yedi? Anlaşılmasın diye mi? Hayır bir şeyi atıyorsunuz destekli atın. Şu anda takımı karalamaya çalışmaktan ban yeseniz bu sefer laf ettik diye ban yedik üstünü kapatmaya çalışıyorlar dersiniz :)

Foruma kimse bir şey yazmıyor ki kaynatayım. İyice abarttınız. Dalga geçme konusunda da hak edenle geçiyorum :p

ata sen sinirlenme canım boşver .)

DeletedUser60713

Ziyaretçi

Sen nerden bileceksin çocuk senın aga babaların bilir bu ünsallar varya :) C2 de 80 hesapımızı banlattı kata kulleylen oyun alınıyor onu anlatmaya çalışıyorum Çocuk :)

Troll diyene lafım ergenlerle ugrasamam gjjgjggj :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ata neden ciddiye alıyorsun ki kuyruk acısı olan biri işte ne bekliyorsun tamam de geç :D :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
olur mu efendim, ben söyledim 100-150 tanedir diye. hatta bazen 200'e kadar çıktığı olmuştur banlanan üyeler:D

olayın tarafı olmadığı için ben de ciddiye almıyorum, zaten tarafı olsa da birinin bişeyi olsa da muhattap ben değilim. açıklama mercii suçlamalarda bulunulan kişiler yani operatörler konuya açıklama getirmek isterlerse getirirler ama 80 demeyelim 60 diyelim ayağımız alışsın:)

DeletedUser60284

Ziyaretçi
ata lord aytenin 15 yasında bi çocuk oldugunu biliyormusun bilmiyorsan bil abisi üstüne gitme bırak kafasını yaşasın