34. Dünya Güncel Haritalar

DeletedUser60620

Ziyaretçi
ben mis arası bilmiyom. kim öğretir :( nasıl savuncam köylerimi :(

Sana Rest klanında nasıl tahammül ediyolar anlamıyorum 27 de mayın klanında idim korkundan kaçıp gittin:) muhtemelen rest klanının yonetımındesın yazık yani burdada gördüğüm kadarı ile senı takan pek kimse yok klan formunda eğlen bence:)

DeletedUser60620

Ziyaretçi
:) :) Her türlü program vs neyim satılır :SAD:AD:SAD:A

Yalanmı kendalcığım .? w 24 oyunun başları soluyorum sana işte okyanusla savaşıodunuz ilk başta millete deli gibi pre dağıttın bizlerede soylediğin panele girip aldım demedinmi bu tarz yolları bırak yanı gevseme yani

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Sana Rest klanında nasıl tahammül ediyolar anlamıyorum 27 de mayın klanında idim korkundan kaçıp gittin:) muhtemelen rest klanının yonetımındesın yazık yani burdada gördüğüm kadarı ile senı takan pek kimse yok klan formunda eğlen bence:)

bu mesajımı sana söylüyorum. Mayındaki arkadaşlara değil. ki sen bence bu mesajı anlayacaksın. twstats ı çok iyi kullanan biriyim neyin ne kimin kim hangi klandan olduğunu anlayabilirim. Canım dediğim insanların bu şekilde canımı acıtmasına anlam veremiyorum. Mayındaki oyunculara tek bir kelimem dahi yoktur yukarıdaki yazımda. onlara başarılar. nutella ve içindeki tanıdığa sesleniyordum :)

DeletedUser60620

Ziyaretçi
Okyanus ile mi savaşıyorduk Hahahaha güldürdün kardes :))

Ben kekolarla kardeş olmuyorum malesef :D oyunun başında ilk savaştığın klanlardan bir tanesi okyanus İdi sen bizlere premıum atmadınmı sen bizlere gerekli program vermedınmı :? okyanus savaşına karşı

yazık deilmi o kadar kişinin hakkını çalıosun çırpıosun panele felan girmeler ordan premıumlar almalar klan uyelerıne bir şey diyemem ama sen bu oyunun iltihaplı sivilcesisin

Ben kekolarla kardeş olmuyorum malesef :D oyunun başında ilk savaştığın klanlardan bir tanesi okyanus İdi sen bizlere premıum atmadınmı sen bizlere gerekli program vermedınmı :? okyanus savaşına karşı

yazık deilmi o kadar kişinin hakkını çalıosun çırpıosun panele felan girmeler ordan premıumlar almalar klan uyelerıne bir şey diyemem ama sen bu oyunun iltihaplı sivilcesisin

tamam .. haklısın :) .. Senin gibi boşboğaz adam ile burda oturup laf yarısı yapmayacağım .. Bb bir daha seni kaale aldıgım tek mesaj olmayacak bu mesajım ile övün ;)