33. Dünya Güncel Haritalar

kingstone

Ağır Atlı
W33 Güncel Haritalar

Not : Aile klanları eklenmiyor.

AvPoints.png
FastestNoblers.png
MostOffensive.png
PlayerDominance.png
RecentConquers.png
TopODPlayers.png
TopPlayers.png
TopTribes.png
TribeDominance.png

kingstone

Ağır Atlı
Aile klanları eklemek mümkün mü?

eskiden nickjer yapıyordu onun yaptığı haritalara aile klanları ekleniyordu ama o yapmayı bıraktı, ben de şimdi chickencatch ' ın haritalarını aldım, ama onun yaptıklarına eklenmiyor. başka da bu tarz güncellenen harita yapan bulamadım, o yüzden sorunuzun cevabı hayır.

Ağustos 2015 te aile klanları ile ilgili soruya şöyle bir cevabı var;

That is currently not possible, but it will be at some point in the future.

ne kadar future bir bilgim yok açıkcası :) ama takip ediyorum, eklenebilir olursa eklerim ben de :)

Luciferr

Dük
Ellerinize sağlık. Önceki haritaların verdiği alıskanlık mı bilemedim ama sizin haritalarınıza bir türlü alısamadım D:

DeletedUser52744

Ziyaretçi
eskiden nickjer yapıyordu onun yaptığı haritalara aile klanları ekleniyordu ama o yapmayı bıraktı, ben de şimdi chickencatch ' ın haritalarını aldım, ama onun yaptıklarına eklenmiyor. başka da bu tarz güncellenen harita yapan bulamadım, o yüzden sorunuzun cevabı hayır.

Ağustos 2015 te aile klanları ile ilgili soruya şöyle bir cevabı var;

ne kadar future bir bilgim yok açıkcası :) ama takip ediyorum, eklenebilir olursa eklerim ben de :)

Bilgi için teşekkür ederim :)

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Şu başlık sabitlense güzel olur sayın moderatör arkadaşlar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
neden güncel harita düzgün şekilde yapılmıyor arkadaşımız uğraşmış yapmış saolsun ama adminlerin bu işe el atıp düzgün bir şekilde güncellenip düzenlenmesi lazım

DeletedUser614

Ziyaretçi
Eskiden Piri Reis'de harita yapıyordu :D Önemli olan ne kadar eskiden bahsedildiği:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Şimdilerde harita mühendisleri var. İsterseniz tanıdık bir arkadaş var yardımcı olabilir :D

DeletedUser60982

Ziyaretçi
Başarılı :) her gün güncel harita isteriz zira TUGRA hergün büyüyor