300 Sparta sonu...!!!

Spedy Gonzales

Mızrakçı
Hey gidi koca çınar nasıl tost oldun boyle helal haram diye birşey açılmıştı bir zamanlar helal olan boylamini biz kopardik haram kısmı sana kaldı be tostcum bu dunyanin en zevkli kisimi sen oldun be tostcum bize bu zevki tattırdıgin için sana minnetlerimi sunarim :)) burdandan selamlarimi yolluyorum sana :)

egElif

Acemi
sparta nerden koca çınar oldu. olsa olsa her klana truva attıgı için benim açımdan güvenilmez oyuncu olur. Ayrıca bu bir strateji oyunu; bu oyunda herkes kendine ne yakıştırıyor ise onu yapabilir. Fazla önemsememek gerekli. Oyunumuzu oynayalım zevkımızı alalım. gerisine cokta takılmayın. herkese iyi oyunlar.

PARS Estergon

Ağır Atlı
sparta nerden koca çınar oldu. olsa olsa her klana truva attıgı için benim açımdan güvenilmez oyuncu olur. Ayrıca bu bir strateji oyunu; bu oyunda herkes kendine ne yakıştırıyor ise onu yapabilir. Fazla önemsememek gerekli. Oyunumuzu oynayalım zevkımızı alalım. gerisine cokta takılmayın. herkese iyi oyunlar.
Yanılıyorsun hocam veya kinaye yapıyorsunuz, köklü bir oyuncusunuz. 300Spartanın durumunu bilmem ama, herkes kendine yakışanı yapmasın, herkes oyun etiği çerçevesinde oynasın.

TheFnL

Kılıç Ustası
şu dc olmasa 5 kuruş zevkli olmaz ama abi he

tepe1923

Yasaklı
Truva atıp hesaba 1 gün bile bakmadı büyük oyuncu:)
Basher nasıl ki hesapları peşkeş çektiyse 300 sparta da peşkeş çekti hesabını boşu boşuna

Adam tam bir profesyonel. Benim bildiğim önce 65 söylenene göre sonrasında 64 durmaksızın Truva atıyor efendim durduramıyoruz

Spedy Gonzales

Mızrakçı
7.200m sen buralara gelmekte ne bilim emek lazım :)

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-10-19-26-54-353_air.com.innogames.staemme~2.jpg
    Screenshot_2022-01-10-19-26-54-353_air.com.innogames.staemme~2.jpg
    149,9 KB · Görüntüleme: 65

tolqahan*

Mızrakçı
var var bu adamda sıkıntı ya normal degıl :D

62 - 63 - 64 - 65 adamın truvasız oynamadıgı world kalmamıs herhalde kalkıp buna stratejı demekde ne bılıyım bunun mayasında sıkıntı var baska bısı degıl yanı :D

kelımelerın manasını kaybettıgı yerdeyım o kadar cok soylecek sey varkı ama bu adam parmak yormaya bıle degmez :D düz oyuncu :D