29 EKİM

• Konuyu başlatan DeletedUser49833
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49833

Ziyaretçi
29 Ekim bir noel kutlaması değildir . Türkiye Cumhuriyetinin tarihi için çok önemlidir. 29 Ekim için oyun içinde yapılmış olan düzenlemeler kutlama gibi gösterilmek istenilmiş olsada baston şeker ne kültürümüze aittir ne de 29 Ekim ile birbağlantısı bulunmaktadır . Konuyu ilgili olumlu geri dönüşlerinizi bekliyor olucam .Buna sizler önem göstermezseniz kimse bizim için gösterme inceliğinde bulunmayacaktır.

Görevinizde size başarılar dilerim .
iyi akşamlar

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bu konuda sizce oyun icerisinde ne yapilabilir?

DeletedUser49833

Ziyaretçi
Oyun içi kullanılan süsleme belliki ilerki zamanda 31 ekim tarihinde ve yılbaşında kullanılcak buna bi sözüm yok olur yada olmaz ancak bizim için önemli olan bir günde böyle bir süsleme için dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum . Eğer bu durum yama değişmesi ile çözülcekse yama ile çözülsün eğer yama ile olmayacaksa hiç süsleme yapılmasın oyun içinde ama böyle bir hata yapılmasın . söylediğim gibi sizler inno gamesin Türkiye temsilcilerisiniz sizler bu ve buna benzer konulara dikkat etmicekseniz bence çokta bişey yapmanıza gerek kalmamış oluyor vazife için

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Oyunun yamasının değişmesini istiyor özetle...
Oyun içi kullanılan süsleme belliki ilerki zamanda 31 ekim tarihinde ve yılbaşında kullanılcak buna bi sözüm yok olur yada olmaz ancak bizim için önemli olan bir günde böyle bir süsleme için dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum . Eğer bu durum yama değişmesi ile çözülcekse yama ile çözülsün eğer yama ile olmayacaksa hiç süsleme yapılmasın oyun içinde ama böyle bir hata yapılmasın . söylediğim gibi sizler inno gamesin Türkiye temsilcilerisiniz sizler bu ve buna benzer konulara dikkat etmicekseniz bence çokta bişey yapmanıza gerek kalmamış oluyor vazife için
Sormak istedigim soru nasil suslenmesini isterdiniz ne yapilabilir bu gune ve diger ozel gunler icin gorsel olarak hazirlanirsa
iletilecek yere daha verimli sekilde iletir.

DeletedUser49833

Ziyaretçi
ben pek anlamam süslemenin nasıl olcağından aynısını bir arkadaş kış ayı için yapmış yapılabilir yani bu heykel olayını çok beğendim mesele :) kesinlikle yapılabilir

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Köyde Türk bayraklı balonlar olabilir mesela