22 Eylül 2020 - 61. Dünya istatistikleri

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Her istatistik ya da harita postunun altına gelip, ezberden eleştiri yapıp duyar kasmaktan yorulmadiniz mi?
Oyuncu geçmişinize bakınca gülünç oluyosunuz yapmayın .

Kalan*

Mızrakçı
Biz bişeyler başarıp tabiki zevk alıyoruz sen bişery başaramayıp heryerde sürekli ağlamaktan zevk alıyormusun peki
Dünyayı umarım sen kapatırsın başarılı olup havada atarsın herkese belki mutluluktan havalara da uçarsın biz birşeyler başarmak için oynamıyoruz ki amacımız sadece muhabbet etmek ve gülmek bu kadar başarılar diliyorum oyun hayatınızda minnoşum

kulaksız

Mızrakçı
Dünyayı umarım sen kapatırsın başarılı olup havada atarsın herkese belki mutluluktan havalara da uçarsın biz birşeyler başarmak için oynamıyoruz ki amacımız sadece muhabbet etmek ve gülmek bu kadar başarılar diliyorum oyun hayatınızda minnoşum
Kimsenin hava attığı yok hocam, bizde bu oyundan çok dcde sohbet ederiz şahsen bu oyunun sohbeti olmasa gelip burada günlerimi geçireceğimi düşünmüyorum. Arkadaşın kızdığı ve haklı olduğu nokta var arkadaşınız sürekli konular ve postların altına gelerek yok 2 bin kişi kapattınız yok şöyleydiniz diye aşağılama küçümseme gösteriyor. Herkesin fikrine ve görüşüne saygımız var ama bu süreklilik sağlayarak taciz sınırına dayanırsa arkadaşım gibi kişilerinde sinirlenip laf söylemesi hakkıdır. Nasıl siz mesaj yazarken herkes kendi görüşünü belirtebiliyorsa, arkadaşımda görüşünü belirtiyor, konuyu oraya buraya çekmeye konu amacınıda bozmaya gerek yok, konu bana ait olduğu için burada kapansın herkese iyi forumlar.

Magic Mushroom*

Mızrakçı
Aynen ben kapatıcam sonra her dünyaya 2bin kişi getirirp gene kapatıcam sizde ben ölene kadar forumlarda ökö bön köşö götördönöz diye ağlayacaksınız ve bunu zevk alarak yapıcam sonra gelip bide forumda sizle kavga edip dahada çok zevk alıcam varmı bi sorun bi bitmediniz

Yandan Atmış

Yasaklı
yaş önemli değil kafa çalışmadığı sürece :D adamlar hala derdimi 58 felan sanıyorlar :D aile klanları olmasın diyorum hiç bir yerde ağlamayı kesmedin diyorlar :D
Hemen dağıtalım klanları olmasın dedin ya, herkes aynı düşünceye sahip olmak değil ama birbirine saygı duymak zorunda zevklerimiz tutmak zorunda değil şimdi burda duyar kasma laf yapma işlerini bırakında gidin keyfinizi alın.

Yandan Atmış

Yasaklı

Mutlu olur, hava atar ucar gezer.. bunlar senin zoruna mı gidiyor? Gidiyorsa yok muhabbete felan geliyoruz sıkma he zoruna gitmiyorsa burda işin yok hadi

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Ben Muhammedin hatırı için konuşmayı bıraktım 3 defa global yemiş ama tek derdi aile klanları olan arkadaşa daha fazla laf anlatmıyorum sende anlatma kankam zira kafası almıyor pek :)
Ya bunlar anca konuşur işte nolacak hep aynı isimler hep aynı laflar, gidin öneri kısmına yazın desteğe yazın ama gelip harita ve istatistik postu altında da duyar kasmayın :(