2016 - subat ayi uluslararasi turnuva sablonu

DeletedUser

Ziyaretçi
2 sorum var.

Amerika rusyayı nası yenmiş?
Fransa bizi nası yendi?

süpriz gelmiş maçlar hep bu nası turnuva :D

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Fransa işinde biraz bizimkilerde net sorunu vs oldu abi bakma sorunu oldu vs ve kural ihlalleri ile fransa yendi :DD

DeletedUser

Ziyaretçi
sizi muhabet köşeşine alalım..

ay dur yanlış hesaptan yazdım ifşa olucam hıhhh tt3

ben bu hesap kiğmin biliyorum beni kandıramazsın :D hatta biliyorsun ki benim elimde bu hesap dahil bir çok hesabın listesi var spreadsheet olarak :p

DeletedUser

Ziyaretçi
:D :D Yok yani oradaki vuslat klanıysanız arrow tam dişinize göre diyecektim tt2 Sonuçta ikincilik için yarışmıştı iki klan :ASDF:D:D
Bir vuslatı yıkıyorduk bir arrowu bir vuslatı yıkıyorduk bir arrowu daha sonra mayısı yıkıyorduk :D :D En son arrowu ikinci yapalım diye karar çıkmıştı skypeta :D

Kanka o maçta arrow 2. saatte falan bırakmıştı burası çok yavaş biz sıkıldık diye

Vuslat'ı da 3 kişi bitirmiştik galiba yani ilk gece herkes yatıp uyumuştu 3 kişi oturup bütün dünyayla savaşmıştık öyle hatırlıyom :D o dünya çok zevkliydi ya attığımız kilidin haddi hesabı yoktu o dünyada :D

yunus deyince aklıma brezilya seçmesini trollememiz geliyor aklıma :D

he ya ama sonradan öğrendik ki takımı başka yöntemle seçmişler meğer o round da öylesine oynanmış :D

mayısı alın size ihanet eder bu sayede kazanırız :D

Mayısla çok speed attım, ihanet edilen oluyor genelde :p

Seninle speed diye oynarım, kaybol tt2

büyük laf :D , 1v1 yapın merakla izlicem :D

rütbe olunca avatar yüklenmiyor, siz yenisiniz galiba?
Ata'yla ben daha önce de çok rütbe aldık da ordan biliyoruz :p :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Kanka o maçta arrow 2. saatte falan bırakmıştı burası çok yavaş biz sıkıldık diye

Vuslat'ı da 3 kişi bitirmiştik galiba yani ilk gece herkes yatıp uyumuştu 3 kişi oturup bütün dünyayla savaşmıştık öyle hatırlıyom :D o dünya çok zevkliydi ya attığımız kilidin haddi hesabı yoktu o dünyada :D

he ya ama sonradan öğrendik ki takımı başka yöntemle seçmişler meğer o round da öylesine oynanmış :D

Mayısla çok speed attım, ihanet edilen oluyor genelde :p

büyük laf :D , 1v1 yapın merakla izlicem :D

rütbe olunca avatar yüklenmiyor, siz yenisiniz galiba?
Ata'yla ben daha önce de çok rütbe aldık da ordan biliyoruz :p :p

Aynen adamlar bırakınca bizde de bırakan çok olmuştu. Yunus'un sinirlenip skype'tan çıkışı aklıma geliyor saldırı gelince :D :D

Mayıs ile yarın aksilik olmazsa kapışacağız. Alacağım elinden kalesini :p

Sen yokken beni çok ezdiler. profil resmimle oynayıp milleti güldürdüler :D

2 sorum var.

Amerika rusyayı nası yenmiş?
Fransa bizi nası yendi?

süpriz gelmiş maçlar hep bu nası turnuva :D

ABD takımı Almanlar önderliğinde karma bir takım kurdu. Almanların da sipidde nasıl olduğu malum :)

Biz maçta gayet iyi gidiyorduk. Rahmi'nin net sorunu yüzünden maça 20-25 dk sonra asılabildi. Gayet de iyi toparladı fakat neti gidince ordusu kesildi. Bu da bizi çok etkiledi. Ordu eksikliğinden maçı kaybettik.

DeletedUser58615

Ziyaretçi
ABD takımı Almanlar önderliğinde karma bir takım kurdu. Almanların da sipidde nasıl olduğu malum :)

Biz maçta gayet iyi gidiyorduk. Rahmi'nin net sorunu yüzünden maça 20-25 dk sonra asılabildi. Gayet de iyi toparladı fakat neti gidince ordusu kesildi. Bu da bizi çok etkiledi. Ordu eksikliğinden maçı kaybettik.

Bir dahakine inşallah :)

Tanımsız

Okçu

Sıkıntilar 1-2 degildi aslinda 2 kere konusma düştu
birde time extansion kullandilar mis saldirisi gibi sahli fake attilar sure yakin oldugu icin etikette mis olabilecegini dusunduk filan :)
Time extanson mastersta yasak
yeni bir gelisme var mi o konu hakkinda bu arada

DeletedUser

Ziyaretçi
Ertuğrul ben sordum normal dünyalarda kullanmak yasak dediler :)

Ha ama size uluslararası speed finalinde yaptılar :/

DeletedUser

Ziyaretçi
time extansion yasak dediler destekte bana, yada şöyle demişlerdi sanırım :)

Opera haricinde 100 ms ile atılan fakeler legal değil :)

Ama yasak değilse bilelim yani :D geceden 10k fake yığarım :D

gyNFzm0.png

Beceriksizlerle aynı takımda mücadele ediyorum :(

DeletedUser

Ziyaretçi
haha :D bundan sonra bende casusla ara yapıcam en hızlı birim, gideri de var :D