2016' ın enleri hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Etkinlik hakkında düşüncelerinizi ve sohbetlerinizi buradan yapabilirsiniz.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Belli olmuyor bu işler Çetin. Geçen sene de Serhatla ikiniz oylandınız beni seçtiler :D Sürpriz gibi bir şeydi ama sürpriz değildi :D

BirDost*

Ağır Atlı
Yunusun bıyıkları olsaydı hiç şansın yoktu kanka ama şimdi biraz şansın olabilir :D

Ata haksızlık etme orda sen benden daha önceydin :D Beni bir kaç kişi önerdiydi. En çok serhat önerildiydi :D

Ama oda zaten seçilmeyince çirkefleşti :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ahahahha :ADSFD::D Hatırlıyorum :D Hatta ben istemedim dedi :D

Yalnız beni tek öneren meleğimdi :D O da trolle karışık önermişti :D
Üzülme, zaten pek bir şey kazandırmamıştı :D

BirDost*

Ağır Atlı
Ben o günden dedim bir iddiam veya yazın diye sıkıştırmam yoktu :D o yüzden serhat değilde senin seçilmen işime bile geldi aldım çekirdeğimi çitledim :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
:D :D Ben konuyu trollemekle meşguldüm aslında :D Nasıl olduğunu anlamadım bile :D Sonra hediyeyi bekleme heyecanı vardı da sonrası fos çıktı :D
Yalnız hala almanyadan gelen paket duruyor diye hatırlıyorum :D Resmen çöp saklıyorum anı diye :D Mayıs keşke parfümünden sıksaydı göndermeden önce :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
son yapılan etkinlik on numaraydı 600 pre harcadım ama değdi doğrusu ,çok mutlu oldum bu sefer:D her etkinlik böyle güzel olsa keşke, 600 pre harcamaya razıyım ben her seferinde :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Poker kartı ile Storm'un yemek tarifi kitabı :D
Yani geçen sene öyleydi de bu sene değişir belki :D Benim nickimin yanına iki kanat taksınlar yeter aslında :D Şeklimiz olur en azından :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok abi buraya değil, sağ da konular var ordan bi tanesine girip yazıyorsun :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Abi burada etkinlik hakkında düşüncelerimizi yazıyoruz =) Muhabbet ediyoruz =)

DeletedUser50676

Ziyaretçi
2016 enlerinin açığını yakaladım. ''her oyuncunun sadece 1 kere oy kullanma hakkı vardır'' yazmadığı için kazanmasını istediğimiz oyuncuya kazandırmak için en az 100 kere sebeplerini değiştirerek mesaj bıraksak, demek ki 1. olacak hmmmm... ayrıca buna karşı diyeceğiniz ''bizim seçimimize bağlı'' sayı çoğunluğunun başkasından yana olduğu halde, sizin seçeceğiniz oyuncunun kazanması durumunda, sayı çoğunluğu bir anlam ifade etmeyecek ve sorunlar ortaya çıkaracak...

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
2016 enlerinin açığını yakaladım. ''her oyuncunun sadece 1 kere oy kullanma hakkı vardır'' yazmadığı için kazanmasını istediğimiz oyuncuya kazandırmak için en az 100 kere sebeplerini değiştirerek mesaj bıraksak, demek ki 1. olacak hmmmm... ayrıca buna karşı diyeceğiniz ''bizim seçimimize bağlı'' sayı çoğunluğunun başkasından yana olduğu halde, sizin seçeceğiniz oyuncunun kazanması durumunda, sayı çoğunluğu bir anlam ifade etmeyecek ve sorunlar ortaya çıkaracak...

Yok biz daha çok şunu diyeceğiz, sizde olan zeka kadar bizde de zeka var ve oy verenler ali babanın çiftliğinde oy kullanmayacak. Net mi?

cobain76

Kılıç Ustası
tamam buldum:)
şifreyi kaybetmiştim de uzun zaman sonra anca alabildim yanlış adrese gönderiyorlarmış şifre yenilemeyi:)