"2015' in Enleri" Etkinlik Hakkında Düşünceler

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Zaten aday olabilmem için açılmış bir anket istemiştim :D
Başarılar dilerim =))

DeletedUser

Ziyaretçi
hocam forumda arattım forum nickide bulank olarak duruyor 29a birşeyler yazmış orda oynuyor sanırım

saolasın hocam bulent abi ile en son w11 de oynadık orada da hesabını bize vermişti bırakırken vefa borcumuz var kendisine :)

Atalet

Mızrakçı
Bana oyunu bülent abı ögretmıstı w-9 oynamıştık beraber konusursan öbsert selam söyledı dersin :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Gidiyorum dedin ben de hortlatmadım. Bir de işlerim çıktı biraz.
Neyse gece hallederiz o işi. Saat 21.00 gibi bir deneme çözsem 23.30 gibi hazır olurum :D

Anket olayı güzel olmuş bu arada :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
iyi bari oranın taliplisi çok yok bir tane :D

Şimdilik closedeyes
Belki 2016'da da düzenlerler diye foruma geri döndüm ödülümü almak için :::::cool::::

Yönetim niye 2015'te yapmaya başladı? Çünkü ben forumu bıraktım. Daha önce yapsa haksız rekabet olacaktı diğer forumcu arkadaşlara :D
Neyse ben gideyim de şu egomun yarısını bağış yapayım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Şimdilik closedeyes
Belki 2016'da da düzenlerler diye foruma geri döndüm ödülümü almak için :::::cool::::

Yönetim niye 2015'te yapmaya başladı? Çünkü ben forumu bıraktım. Daha önce yapsa haksız rekabet olacaktı diğer forumcu arkadaşlara :D
Neyse ben gideyim de şu egomun yarısını bağış yapayım :D

Rakibin SiNSeR canem hani ona göre :D varsa şeklin, 2017 ye de beklerim tt2

bolubjk*

Ağır Atlı
Seçimler güzel olmuş, araştırılıp da yapılmış tebrik ediyorum kazanan arkadaşları.
Bir tek cesur asker deki dayı yı şahsen tanımıyorum o konuda şaşırdım onun dışında özellikle Barış abimi ve Ata yı kutluyorum :)

BirDost*

Ağır Atlı
istemsiz bir gülüş attım ve serhatın gerçekten büyük hayal kırıklığına uğradığını hissediyorum şuanda :D

Ama Favori forumcuda serhat olmuyorsa olabilme ihtimalim olduğunu düşünüyordum :D hayırlısı artıkın.

Ödül kazananları tebrik ediyorum :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Seçimler güzel olmuş, araştırılıp da yapılmış tebrik ediyorum kazanan arkadaşları.
Bir tek cesur asker deki dayı yı şahsen tanımıyorum o konuda şaşırdım onun dışında özellikle Barış abimi ve Ata yı kutluyorum :)
Teşekkür ederim =) Benim için de sürpriz oldu =)

istemsiz bir gülüş attım ve serhatın gerçekten büyük hayal kırıklığına uğradığını hissediyorum şuanda :D

Ama Favori forumcuda serhat olmuyorsa olabilme ihtimalim olduğunu düşünüyordum :D hayırlısı artıkın.

Ödül kazananları tebrik ediyorum :D

Teşekkür ederim. Bir dahaki sefere artıkın tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Atajean tebrik ederim öncelikle :) senin seçilmene sevindim...

Seninle konuştuğumuz bir konuyu dile getirmek istiyorum ama , 2015 te çok fazla olmamana ragmen seçildin. Ben ödülü haketmem durumun da dahi istemediğimi moderatörlerimize bildirmiştim, saolsun onlar da geregini yapmışlar, ama benden sonra ki kısımda orada çetin vardı aday olarak daha şık olurdu. Buda iyiki ödülü istememişim dedirtti bana.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Atajean tebrik ederim öncelikle :) senin seçilmene sevindim...

Seninle konuştuğumuz bir konuyu dile getirmek istiyorum ama , 2015 te çok fazla olmamana ragmen seçildin. Ben ödülü haketmem durumun da dahi istemediğimi moderatörlerimize bildirmiştim, saolsun onlar da geregini yapmışlar, ama benden sonra ki kısımda orada çetin vardı aday olarak daha şık olurdu. Buda iyiki ödülü istememişim dedirtti bana.

Bu ödül ne istemeniz ne de istememeniz üzerinde değil; seçim üzerine farklı bir oyuncumuza verildi. Öncelikle ne anlatmak istediğinizi daha açık bir şekilde ifade edin ki yaptığınız bu ödülü kazanan kişiye saygısızlık boyutuna varmasın. Bu ödül size verilecekti de sanki siz istemiyorsunuz diye başka bir arkadaşınız seçildi gibi bir çaba içerisindesiniz. Ödülü hak etmediğiniz için alamadınız ki bunu zaten belirtmiştik. Burada ne post sayısı ne defa farklı bir etkinlik yaratma isteği seçilmek için ana neden değildir. 1 postu olan bir kişi bile seçilebilirdi.

Dolayısı ile şu yazdıklarınız bile ekibimin ne kadar doğru bir seçim yaptığını gösteriyor. Bir şeyi elde edemediğinizde bu size verilmediğini değil eksiklikleriniz nedeni ile hak etmediğiniz anlamını taşır. İkisi arasındaki ayrımı bundan sonrasında da iyi yapmanızı öneririz.

Katılımınız ve foruma gösterdiğiniz destek için tüm takımım adına teşekkür ederim.

DeletedUser

Ziyaretçi
En sevdigin soz sizi secmemekle yaptigimiz tercih ne kadar dogru bir secim yaptigimizi gosterir sanirim mr.storm. farkli bir cabam yok ben kendimi acikca ifade edince banliyorsunuz o nedenle tatli tatli veda etme niyetindeyim uzatmaya gerek yok atajeanin kazanmasina bende sevindim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.