"2015' in Enleri" Etkinlik Hakkında Düşünceler

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
En sevdigin soz sizi secmemekle yaptigimiz tercih ne kadar dogru bir secim yaptigimizi gosterir sanirim mr.storm. farkli bir cabam yok ben kendimi acikca ifade edince banliyorsunuz o nedenle tatli tatli veda etme niyetindeyim uzatmaya gerek yok atajeanin kazanmasina bende sevindim.

O kısımdan daha çok dikkat etmeniz gereken kısım şudur ki;

"Dolayısı ile şu yazdıklarınız bile ekibimin ne kadar doğru bir seçim yaptığını gösteriyor. Bir şeyi elde edemediğinizde bu size verilmediğini değil eksiklikleriniz nedeni ile hak etmediğiniz anlamını taşır. İkisi arasındaki ayrımı bundan sonrasında da iyi yapmanızı öneririz."

Demek istenileni aldığınıza göre uzatmaya gerek yoktur. Geri kalan diğer hayatınızda başarılar dileriz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Aksam buralarda olursan konusalim haketme ve değerlendirme surecinizi storm benim aldigim seyler hakkinda konusalim biraz ne dersin ?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Aksam buralarda olursan konusalim haketme ve değerlendirme surecinizi storm benim aldigim seyler hakkinda konusalim biraz ne dersin ?

Forumda sohbet etmeye çok fazla vaktim yok üzügünüm. Vaktim olduğu zaman zaten ediyorum, hem sen gitmiyor muydun? Akşama randevu istiyorsun?

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok hani verdiginiz kararlar soyledikleriniz net dogru terrcihler ya ben tezinizi curutcem saygi cercevesinde banlamadan gelin sadece benim degil bir cok insani birde empati kurarak dinleyin. Ama biliyorum ki daha uslup olarak karsisindakini dislayan insanlarin boyle acik oturumlara tahammulu pek olmaz. Sansimi deniyorum diyelim :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Yok hani verdiginiz kararlar soyledikleriniz net dogru terrcihler ya ben tezinizi curutcem saygi cercevesinde banlamadan gelin sadece benim degil bir cok insani birde empati kurarak dinleyin. Ama biliyorum ki daha uslup olarak karsisindakini dislayan insanlarin boyle acik oturumlara tahammulu pek olmaz. Sansimi deniyorum diyelim :)

Sence oradan tezimi çürütmene ihtiyacım var gibi mi duruyor? Kazanana saygı göstermeye ne dersin? Bu bir yarışma, seçilemedin, bitti. Hayat ya da forum senin etrafında dönmüyor. Bunu ne bize ne de diğer oyunculara ispatlamaya çalışma amacın nedir?

DeletedUser

Ziyaretçi
Amacim odul mu ? Bu mu yani tek anladiginiz ? Cidden... :) algi yonetmeyin burada benim derdim sahsima ve cogu uyeye yaptiginiz haksizlik. Sizin oyuncu katilimci kazanmaniz lazim dimi ? Innogames gidin herkesi kusturun demedi yani. Ben mi yanlis biliyorum yoksa :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Amacim odul mu ? Bu mu yani tek anladiginiz ? Cidden... :) algi yonetmeyin burada benim derdim sahsima ve cogu uyeye yaptiginiz haksizlik. Sizin oyuncu katilimci kazanmaniz lazim dimi ? Innogames gidin herkesi kusturun demedi yani. Ben mi yanlis biliyorum yoksa :)

Okuduğunuzu anladığınız ya da anlamaya çalıştığınız zaman özel mesaj üzerinden ulaşırsınız. Geri kalan hayatınızda son kez başarılar diliyorum!

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
harbiden 1 kişi aday göstermiş sadece :D ama ben yazmadığıma pişman oldum. forumu en güzel kullanan kişi seçilmiş seçenleri tebrik ediyorum. oyunun ve forumun amacı eğlence olduğu için atajean rakiplerinden çok önde bana göre. eskiden bu mantalitede daha çok forumcu vardı şimdi azaldı, bari kalanları elimizde tutalım :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Haahhaha olum ata seni kim aday gosterdi lan xdxd
Ocak2 diye bir eleman :D Sebebi de iyi post kasmammış :D

Kendini yazmıştır :D
Ben Yunus'u aday göstermiştim aslında tt2

harbiden 1 kişi aday göstermiş sadece :D ama ben yazmadığıma pişman oldum. forumu en güzel kullanan kişi seçilmiş seçenleri tebrik ediyorum. oyunun ve forumun amacı eğlence olduğu için atajean rakiplerinden çok önde bana göre. eskiden bu mantalitede daha çok forumcu vardı şimdi azaldı, bari kalanları elimizde tutalım :D

Teşekkür ederim düşüncelerin için =)
Nerede o eski forumcular :p Bu iğrenç geyiği de yaptığıma göre gidebilirim artık :D

DeletedUser39894

Ziyaretçi
2/4 tahminleme basarisi saglayana bana da yilin iddaacisi odulu falan verilsin bari tt2 cetin son kulvarda yatirdi kupunu :D ataya da yakismis , tebrikler kazananlara :)

Bu arada hakperest bi secim yaptiklari icin modlarimiza da tesekkur ederim ;)

DeletedUser49742

Ziyaretçi
2015 in enleri sonuçlandığı için konu kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.