2 Resim arasında ki Farklar :)

• Konuyu başlatan DeletedUser53623
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Ben operasyondan çok köylerin görünümüne takıldım.

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Köylerin görünümü eski standart görünümüdür. Ayarlardan yapabilirsin Ata :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Yok ben eski görünümde oynuyorum zaten de böyle eski bir oyuncunun yeni görünümde oynaması beni şaşırttı =))

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Bende mobilden giriyodum resme hiç bakmadım. Eski görünümdür diye yorum yaptım :) Aynen eski oyuncunun yeni görünümde oynaması ilginç :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Bende mobilden giriyodum resme hiç bakmadım. Eski görünümdür diye yorum yaptım :) Aynen eski oyuncunun yeni görünümde oynaması ilginç :)

ben yeni görünüm gelmeden önce oyunu bırakmıştım.bi geldim köylere şekil şukul yapmışlar.önceleri hoşuma gitmiyodu sonra alııştım yeni görünüme ve görünümü değiştirmeyi buldum değiştirince de eski görünüm hoşuma gitmemeye başladı :D

DeletedUser53623

Ziyaretçi
Bende eski görünüm de oynuyordum da kendimi değiştirip yenilikleri yakalamaya çalışmaya karar verdim :)))

DeletedUser35517

Ziyaretçi
yeni görünümle oynamaya başladım eski görünüme geçmeyi bilmiyodum sonra öğrendim ama iş işten geçmişti artık yeni görünüme alışmıştım:D

DeletedUser

Ziyaretçi
benim köy neden kırmızı işaretlenmiş özgür? :D

DeletedUser37094

Ziyaretçi
şeklimizi koyduk sanırım yine ya :D O değilde kese kese bir hal oldum :D

DeletedUser53623

Ziyaretçi
lan gittin 10k lık köyde sadakate takıldın :D şansına ya

DeletedUser44118

Ziyaretçi
o değil görünümün değiştiğini yeni farkediyom :D bende dikkat sıfır sıfır sıfır:D

DeletedUser47241

Ziyaretçi
ne varsa eskilerde var 8 sene önce klansavaslarinda nasılsa suan öle oynuyorum eski kafalıyım ben :)