+18 Diplomasi

• Konuyu başlatan darklovesick
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
mehmet seni +18e bekliyorum serhatla beraber w11i bıraktım maminin klanına sakın gitmeyin orda hayaletler var :D

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Bunu yapan +40 yaşındaki o adama diyecek çok lafım varda 21 yaşımdaki karakterimi onun kadar düşürmücem:)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Diplomasimizde dostumuz bellidir düşmanımızda bellidir

ancak düşmanımın yanında kuklalarıda düşman ilan etmiş :) ancak hata yaptıklarının farkına varıcaklardır.. :)

Bu bizden ince bir söz arkadaşlar nasıl anlarsanız.. :)

Alemde Çakal Bitmez....Oğuzda Yiğit Bitmez..

Ne çok kukla klan varmış :)
Bu arada daha korkmadık az daha klan bulun öyle korkalım boşa gitmesin ;)

ali gene dökturmuşsun :)

bolubjk*

Ağır Atlı
mehmet seni +18e bekliyorum serhatla beraber w11i bıraktım maminin klanına sakın gitmeyin orda hayaletler var :D

bölge ters +18 in:) bide verilmiş bir söz var malesef mesela kaan abiler crom la başlasaydı eğer onlala girecektim bunu kimse bilmz:) ona sözüm vardı o katılsa onunla girecektim şimdi sıra mamilerde

DeletedUser

Ziyaretçi
bölge ters +18 in:) bide verilmiş bir söz var malesef mesela kaan abiler crom la başlasaydı eğer onlala girecektim bunu kimse bilmz:) ona sözüm vardı o katılsa onunla girecektim şimdi sıra mamilerde

mehmet biliyorum ben şahsen kardeşim mamilerde olmazsa giriceğiniz yer benim yanım olucak :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi

özgür abi oradaki ince sözleri anladın mı sizin isminizi taşıyan klanlarınızda mevcut kukla olmuşlar onlarda :)

Bizim Klan aslında w12 oynıcaktık biliyorsun ama w11 baya zevkli savaşlar olduğundan w11 de klamya karar verdık vede hucum Klanının asıl kemik kadrosuda fena vede Geldik klanındalar :) Mikali kıramadık hucumun kadrosu orda yakında w12 sağlam savaşlar çıkıcak ama hucum klanalrı olarak w12 de yokuz orda kurulan klanı kim kurmuşsada bilgimiz yok ama kurabilirlerde :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizim Klan aslında w12 oynıcaktık biliyorsun ama w11 baya zevkli savaşlar olduğundan w11 de klamya karar verdık vede hucum Klanının asıl kemik kadrosuda fena vede Geldik klanındalar :) Mikali kıramadık hucumun kadrosu orda yakında w12 sağlam savaşlar çıkıcak ama hucum klanalrı olarak w12 de yokuz orda kurulan klanı kim kurmuşsada bilgimiz yok ama kurabilirlerde :)

abi zaten sizlerin o klanda olmadığını biliyorum çakma klanlar kurulmuş bari haber verseydiniz çakma klanımız var diye :) asıl düşmanımızın 10 15 tane kukla klanları ile savaşmak güzel olucak :) kuklaları yakında anlıyacaklar kullanıldıklarını ama iş içten geçicek.. :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
hadi bakalım iyi savaşlar ozman bizde artık w11 de dengleri biraz değiştircez sevdik w11 :) ama w12 ede guzel savaşlar bekliyoruz

DeletedUser

Ziyaretçi
abi w12 sarmadı açıkcası hesabı sile çekeceğim w11 ağırlık vereceğim :) orada kasmıyorum oynamıyorum açıkcası siliceğimden :)

DeletedUser

Ziyaretçi
niye çekiyon hesabı sile devam et :D klanın sana ihtiyacı var :)

DeletedUser212

Ziyaretçi
w12 benide sarmıyor ilk defa bir oyunun başlangıç dönemini sevemedim. çok itici zoraki geliyor birşeyler :)

biraz daha devam edicem ama :) bir saldırı ordusu yapim o orduyla da kesimleri çoşturayım 1. ligi alim kesimde sile çekiyorum bende :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Daha oyunun başından bu kadar aksiyon yaşandıysa +18 klanına karşı, bu işte bir iş var demektir :) Hayırlı uğurlu olsun diyelim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Daha oyunun başından bu kadar aksiyon yaşandıysa +18 klanına karşı, bu işte bir iş var demektir :) Hayırlı uğurlu olsun diyelim.

daha oyunun başı biz aksiyon daha yaşamadık sadece şu var 2 klan gidip bütün dostlarını toplayıp bizi düşman ediyorsa ben bunda bir aksiyon göremiyorum aksine korkaklık görüyorum size bir şey dediğim yok sadece şunu anlatayım size diplomasi yaparken 1 2 kere düşünün araştırın..

bu arada saol..

bencede hayırlı uğurlu olsun :)

Sağol dostum