15 günde sıfırdan başlayarak ne kadar gelişilebilir?

• Konuyu başlatan Deleted User - 5309221
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5309221

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar,
Burada siz tecrübeli oyunculara bir sorum olucak belki biraz saçma bir soru olabilir ama tecrübesizliğime verin lütfen.

Bir oyuncunun hiç askeri olmaması ve hammade kaynakları, çiftlik ve deposu yıkılmışken 15 günde tekrardan binalarını basıp ve yaklaşık 5600 baltacı, 1800 hafif atlı, 355 şahmerdan ve 100 mancınık basabilmesi mümkün müdür? Bana çok olasılıklı gelmedi fakat belki benim bilmediğim bir yolu vardır ve sizlerin tecrübelerinden faydalanmak isterim.

Aşağıda bu kadar asker basabilmek için gerekli hammadelerin hesaplamasını yaptım.

gerekli_ham.PNG

You Win

Kılıç Ustası
Merhaba arkadaşlar,
Burada siz tecrübeli oyunculara bir sorum olucak belki biraz saçma bir soru olabilir ama tecrübesizliğime verin lütfen.

Bir oyuncunun hiç askeri olmaması ve hammade kaynakları, çiftlik ve deposu yıkılmışken 15 günde tekrardan binalarını basıp ve yaklaşık 5600 baltacı, 1800 hafif atlı, 355 şahmerdan ve 100 mancınık basabilmesi mümkün müdür? Bana çok olasılıklı gelmedi fakat belki benim bilmediğim bir yolu vardır ve sizlerin tecrübelerinden faydalanmak isterim.

Aşağıda bu kadar asker basabilmek için gerekli hammadelerin hesaplamasını yaptım.

11754 adlı eklentiyi görüntüle

PAY TO WIN :)

**JiLeT**

Mızrakçı
Yapacaksanda bu işi bu dünyada yapma arkadaşım.. vazgeç başka dünyalarda yap ciddi söylüyorum

Mr.Paratoner

Yasaklı
6k b 3k h 300ş basarım üstüne de çiftlik artacak biraz ekleme yaparım bakarım dalgama.. bu kadar kasmaya gerek yok :D

Pressman*

Baltacı
Merhaba arkadaşlar,

Bak şu an bi tane etkinlik var. Orada yüzde 30 ham veren tarifi buluyorsun. Sonra basıyorsun preyi, 10 tane yüzde 30dan alıyorsun. Sonra depoyu 30luyorsun, pre ile süre kısaltarak seri seri. 1 yüzde 30, 120şer k hammadde veriyor. 10 tanesi 1.200.000 er hammadde ediyor. 700er k askere, 300er k çiftlik ahır kışlaya harcıyorsun. Artan 200er kyı da bozdurup harcıyorsun.

Cutorq

Baltacı
Merhaba arkadaşlar,

Kim Ya Bu Pembiş?

Kılıç Ustası
Bak şu an bi tane etkinlik var. Orada yüzde 30 ham veren tarifi buluyorsun. Sonra basıyorsun preyi, 10 tane yüzde 30dan alıyorsun. Sonra depoyu 30luyorsun, pre ile süre kısaltarak seri seri. 1 yüzde 30, 120şer k hammadde veriyor. 10 tanesi 1.200.000 er hammadde ediyor. 700er k askere, 300er k çiftlik ahır kışlaya harcıyorsun. Artan 200er kyı da bozdurup harcıyorsun.

ben bu etkinlik sayesinde w52 de 3 hafta geç başlayıp 3 hafta sonra birinci olmuştum. tam pay2win etkinliği. 3000 hammadde pakedi falan almıştım

sim1907

Mızrakçı
ham aktarımı serbest şu anda. pre basıp ham almaya gerek yok. inşaat süresini kısaltmaya harcanır pre.