15.04.2020 Klanların duruşu ( Harita )

Art Of War*

Hafif Atlı
geçen patlamada 1 köyü sav dönmüştüm artık komple sav'a döndüm :D toplicam barbarları kasıcam bu ne ya :D herkes full sav oynuyor. Adam mis arası atıyor operasyonla köy alıyor ama tüm köyleri full sav çılıdırıcam :D savunma basarak oynama hevesini nasıl buluyorsunuz abi çok büyük sabır :D

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
ufak köyler çabuk gelişiyor ve birbirine yakın olması her zaman avantaj barbar alan birine sorunca bana böyle demişti haklı bencede

l KRONOS l

Hafif Atlı
geçen patlamada 1 köyü sav dönmüştüm artık komple sav'a döndüm :D toplicam barbarları kasıcam bu ne ya :D herkes full sav oynuyor. Adam mis arası atıyor operasyonla köy alıyor ama tüm köyleri full sav çılıdırıcam :D savunma basarak oynama hevesini nasıl buluyorsunuz abi çok büyük sabır :D
Kanka bişey korkusu :D ölümüne savunma basıyorum

DeletedUser71128

Ziyaretçi
Diplomasiler işaretlenince ortaya çok daha basit bir harita çıkıyor. Dünya kapatma hastalığının sonucu maalesef.

Diplomasi komple kaldırılsın, herkes tek klan. Hadi kapatın dünyayı da görelim :confused:

SMMberk

Mızrakçı
Diplomasiler işaretlenince ortaya çok daha basit bir harita çıkıyor. Dünya kapatma hastalığının sonucu maalesef.

Diplomasi komple kaldırılsın, herkes tek klan. Hadi kapatın dünyayı da görelim :confused:
Öyle deme ama dünya kapatmaya geldik şuraya az eğlenelim :)

-ARAS-

Mızrakçı
bence herkes tek olmalı. klansız bir dünya istiyorum.kim kime denk getirirse artık :) tadından yenmez.

aliklo

Okçu
Dünyada ışınlanma ve bölge seçimi olmamasına rağmen inatla kıtalar arası klan kurma kendi adı altında klan toplama yapması dünyayı saçma bir hale getirdi gayet eğlenebilecek dünya iken kısır döngüye girdi,en ufak tökezleyen klan savaşmadan diğer klana katılıp oyuna devam ediyor,bu saatten sonra 1 ay sürmeyecek savaş sonrası farm yapmaya başlayacak klanlara kolay gelsin

SMMberk

Mızrakçı
Dünyada ışınlanma ve bölge seçimi olmamasına rağmen inatla kıtalar arası klan kurma kendi adı altında klan toplama yapması dünyayı saçma bir hale getirdi gayet eğlenebilecek dünya iken kısır döngüye girdi,en ufak tökezleyen klan savaşmadan diğer klana katılıp oyuna devam ediyor,bu saatten sonra 1 ay sürmeyecek savaş sonrası farm yapmaya başlayacak klanlara kolay gelsin
Güzelim dünya özellikleri dişe diş aslında ekiplerin bir arada olduğunu düşündüğümde kimse yine tutunmazdı ama keyifli savaşalar dönerdi ondan eminim

burçigin

Dük
Teşekkürler hocam, görünen o ki sarılar dünyayı kapatmaya daha yakın. Hain planlar yapan efendi klanları kapatır diye düşünüyordum ama planları ters tepmiş anlaşılan :)

burçigin

Dük
Yeni oluşan müttefikliği içeren güncel harita, müsait olduğunuz da paylaşabilir misiniz ? (Pars vs Yıldız&Efendi)
@Bi Kahve ?

Şimdiden emeğiniz için teşekkürler.