13. Dünya Özellikleri

• Konuyu başlatan DeletedUser30391
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12007

Ziyaretçi
benim kanaatime görede çekilmez bir server olurdu.

Sizin bakış açınıza göre çekilmez bir dünya olurdu elbet, Çünki bu tip bir dünyada birçok oyuncu başlar ama çoğu barınamaz böyle bir dünya da tabiki barınamayacak adamlar için çekilmez bir dünya olur :D

DeletedUser12583

Ziyaretçi
Keşke 0.75 olan hız 1.25 veya 1.75 olsaydı :) online olmayanlar için ölüm sebebi :D

DeletedUser26871

Ziyaretçi
Kazanma koşulları Tur sonunda en iyi puana sahip oyuncu

bu ne dek oluyor anlamadım :D
bayadır forumu takip etmiyorum da :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sizin bakış açınıza göre çekilmez bir dünya olurdu elbet, Çünki bu tip bir dünyada birçok oyuncu başlar ama çoğu barınamaz böyle bir dünya da tabiki barınamayacak adamlar için çekilmez bir dünya olur :D

biz barınırız sorun yok ;)

DeletedUser12583

Ziyaretçi
Kazanma koşulları Tur sonunda en iyi puana sahip oyuncu

bu ne dek oluyor anlamadım :D
bayadır forumu takip etmiyorum da :D

World bitince premium vericekler , tek bir klan kaldığında world biter , sıralama ilk3 e pp verilir

DeletedUser

Ziyaretçi
=) çocuklarımla hesap açarız falan :D ne olucak buranın sonuda w1-w2-w3 gibi olucak artık millet full barbar alıcak klandan atıcaklar dalıcaklar neyse ben sizin zevkinizibozmayım sonra konuşuruz bunları :D

DeletedUser16355

Ziyaretçi
casususun sadece birimleri görebiliyor olması tam bir saçmalık olmus hiç bir işe yaramıyor kim casus üretir ki ? casusu resmen devre dısı brakmıssınız

bence bu durum düzeltilmeli

DeletedUser24465

Ziyaretçi

w13ün sahip olduğu özelliklerde de sizin istediğiniz özelliklerde barınabilecek oyuncular barınamaz.

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Bu özelliklerle kendi başına oynardı arkadaş gece bonusu, 1 altın 1 misyoner , 7000 puana kadar barbar demek zaten barbar alın geliştirin demek , kilise zaten oyunun en tepki çeken olayı .. İlginç düşünce closedeyes

DeletedUser

Ziyaretçi
teknolojiler hakkında bilgi verirmisiniz atıyorum arkadaşım bana 3. seviye kılıç atıyor benim köydeki teknolojim 1 hangisine göre mücadele ederler