13 Şubat Cumartesi (ÖZEL ROUND)

Lloyd

Casus
hasan sohbeti kapattıktan sonrada devam ediyor ancak sohbet açıkken oldugu kadar ağır değil.. ama yinede kasıntı var ve bu sadece speedde var diğer dünyalarda sohbet açıkkende hiçbir sıkıntı yok.

DeletedUser

Ziyaretçi
klasikteki alt yapı farklı evet. Speed serveri işlemci gücüne dayanıyor. Sıkıntının kaynağı database sorunları olabilir. Ya da çok daha mantıklı ata'nın dediği gibi yeni gelen güncellemeden kaynaklanıyordur.

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet klanlar 160 kişilik ama oyundaki tek bir kişi şuan 2. klanla aynı puanda :D Tabii bu speed olmasından ve aktifliğin getirdiği avantajdan kaynaklanıyor :D klasik gibi bir server'de oyuncu dağılımı ve aktiflik çok daha dengeli olacağından, başarı tamamen klan olarak hareket edebilmeyle aynı orantıda olacaktır :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
aynen öyle classic de denemesin de fayda var benim düşüncem

DeletedUser36760

Ziyaretçi
en son dün baktığımda dayı açık ara öndeydi. Gökhan abi bir şekilde yine 1. bitirmiş :D Helal abi :D

Lloyd

Casus
en son dün baktığımda dayı açık ara öndeydi. Gökhan abi bir şekilde yine 1. bitirmiş :D Helal abi :D

dikkatli bak orada 2 tane 1. var :) hikmetle puan eşitledik oduncuk diye birigeldi duvarımı yıktı son saniyeler 1.5m yi tutturana kadar gizli depo yık bas uğraştık durduk :)

DeletedUser5207

Ziyaretçi
güzel eğlendik ama:D
klanı 1.yapalım diye Hızırla uğraşıp durduk
(KÖRPECİKLER)

DeletedUser5207

Ziyaretçi
Llyod, BU ODUNCU BANADA SALDIRDI GİDER AYAK 2 KÖYÜNÜ ALDIM NEREDEN CIKTI BU :))))))))))

Lloyd

Casus
teşekkürler :) son 1 saat raporlarla herkes neşelenebildiyse ne mutlu bize epey eğlenceliydi. kimsenin onca zaman kastığı savunmada saldırıda boşa gitmemiş oldu çatır çatır harcadık :)

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Tüm Portakal Klanı adına konuşuyorum. Bize çok yüklenildi. İsimden kaybettik diye düşünüyorum moral bozmadan artık önümüzdeki maçlara bakacağız. tt2

[video=youtube;9Nqeb3JuXFQ]https://www.youtube.com//watch?v=9Nqeb3JuXFQ[/video]

DeletedUser614

Ziyaretçi
.FDD:FA:SD:D:D. dahahahahahahaha Kaybetmenizin sebebi belli oldu :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben anlatayım. Alva Mayıs Yağmuru'na atar yaptı. "Ben senden daha iyi speed oynuyorum ama neden asistan ben oluyorum" diye. Sonra "ekibini topla gel"e kadar olay gitti. Baktılar ikisinin de ekibi aynı. İşin içinden çıkamadılar. Önce Hestai'ye gittiler. Hestai "Alva daha iyi hacı" dedi. Mayıs Yağmuru çılgına döndü. Mayıs "Hestai senin arkadaşın Cadu'ya soralım" dedi. Cadu'da "Mayıs Yağmuru daha iyi, ondan iyisi yok buralarda" dedi. Daha sonra Alva tatmin olmadı Cadu ile arkadaşlığı iyi diye. "Nastiez'e gidelim" dedi. Nastiez'de "Speed benim işim ben ikinizden de iyiyim" dedi.

Olaylar çığrından çıkmıştı. Msn'e geçip Windows media player'dan şarkılar ile birbirlerine diss atıyorlardı(Alva Media playerın sesini kısıp winamptan istediği şarkıyı dinliyormuş).
Daha sonra CoMa'mız olayı duyuyor. Madem o kadar güveniyorsunuz kendinize deyip böyle bir speed açılmasını öneriyor. Herkes kabul ediyor. Ama diyor bütün modların takımları olacak diyor 10 klan sayısı da buradan çıkıyor. Bazı modlar gelmiyor.
Sonuç olarak bizim üzerimizden iddiaya girip oyun oynuyorlar. Biz de eğleniyoruz sanıyoruz işte :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Troll değil de işsiz olarak değişsek fena olmaz :D Şimdi gündüz gözüyle baktım da gece gece işsizlik yapmışım :D

Lloyd

Casus
Troll değil de işsiz olarak değişsek fena olmaz :D Şimdi gündüz gözüyle baktım da gece gece işsizlik yapmışım :D

ata en büyük işsizi koy şu foruma seni görünce terkeder seninki işsizliği törpülemiş hatta işsizliğin kitabına dönüşmüş binlerce terim çıkar o sebeple yazımı hoş ve kısa olan TROLL'ü tercih ediyorum :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Teşekkür ederim Abi. Bu görevi layığıyla yerine getirmeye çalışıyorum :D

Görev dedim :D Bayağı benimsemişim trollüğü :D

Bu arada tebrik ederim Abi =)