13 Şubat Cumartesi (ÖZEL ROUND)

DeletedUser59832

Ziyaretçi
iyi güzel böyle uygulamalar yapılıyorda katılım nerden yapılacak detay verilmiyor... misal akrostiş şiirdede aynı mevzu oldu !!!

DeletedUser614

Ziyaretçi
Mayıs'tan şikayetçiyim Fırtına Bey :D Preleri aldı beni Ayvaya attı. Bilerek böyle yaptığını düşünüyorum :D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Bu uygulamayı classicte yapmadığınız harbi güzel oldu :D Açın işte böyle 2 haftada 1 hem alışır herkes birbirlerine ondan sonrada artık classictemi açarsınız naparsanız :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Hesabına sor bize niye soruyorsun :p

bu arada alva modumun klanı portakalı baya eziyorlar yapmayın yazıktır günahtır tt2

mayıs yağmuru desen mis arasıyla çilekte tek başına direniyor :D

anlaşılan worldun kazananı CoMa'mızın klanı üzüm ve ***DAYI*** mustafa olacak tt2

Lloyd

Casus
Özel round iyi güzel hoşta, sanırım server kalabalığı kaldıramamaya başladı. Dün öğlenden beri speedde müthiş bir kasıntı mevcut. Herhangi bir menüden diğerine geçişlerde olsun herhangi bir harekette olsun 2 saniyeden fazla sürekli olarak sarkmalar takılmalar var. Kendi bilgisayarımı suçlayıp çok sayıda çok iyi pc lerdende deneme yaptım ama sorun devam ediyor. Bence bu tür roundlar belirli aralıklar ile tekrarlanacak ise kesinlikle belirli bir oyuncu limiti konulmalı. Speed server resmen omuzlarında büyük bir yük taşıyormuşcasına kasıyor :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bu konuya katılıyorum. Forumda takılayım diye giriyorum oyuna ama çok kasıyor. Mis atmalar mis arası yapmaya çalışanlarda da böyleyse çok büyük sıkıntı var demektir. Eğer Ortak forumdan kaynaklanıyorsa gerekirse kaldırılmalı diye düşünüyorum.

Luciferr

Dük
Dün ortak forumda da belirttim. Sohbet bölümünü kapatırsanız herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Kaldı ki bu ortak forum 4 gundur var ve sadece dun kasmaya başladı. Sohbet bölümüne yeni gelen güncelleme bu sıkıntıyı yasattı.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Karşı tarafın profil resminden kaynaklanıyor da olabilir. Eğer profil resmi değil de sayıdan kaynaklanıyorsa Classic'te düşünülen sistemde de 200-300 kişi bu aksaklık yaşanabilir. Tabii iki dünyanında altyapısı farklıysa bilemem.

DeletedUser24418

Ziyaretçi
ortak forum zaten saçma "aa ben sana mis atıyorum kanka savun köyünü"mü diyeceğiz sanki?tabii ki de hayır..onun için mantıklı bir düzen olmalı bence..

Luciferr

Dük
Ortak forum senıın gibi böyle düşünenler için saçma gelebilir ama bu oyun sistemi klanlar arası genel bi ortak forum her zaman olmalı. Çoğu kişi saçmalıyor ama oyunun ilerleyen aşamalarında ise düzeyli bir sohbette oluyor

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ennivuccuvokke'ye katılıyorum. Bu nicki söylemek çok zevkli :D
Zaten klanlara rastgele atılmış. Ortak forumla en azından yalnızlığın önüne geçilmiş. Güzel bir uygulama olmuş.