10dabiter9avans

• Konuyu başlatan DeletedUser53035
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58115

Ziyaretçi
çok laındanım bu aralar 35 yaş sendromu diyolar ama ben inanmıyorum henüz 33

Öyle bir geçer zaman ki... :p

Konuyu açan esprili bir şekilde bütün dünyayı düşman işaretlemiş. Ben de esprili bir cevap verdim kendimce. Gerilecek bir durum yok yani :p

Karbonmonoksit*

Kılıç Ustası
yok yok sen yanlış anlamışssın bende espri yapıyorum fakat kanallar uyuşmadı

not herkesi düşman işaretleyen işsiz benim :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Ahahaha o zaman sana yazmışım reis :p Nereye geliyorduk :D

DeletedUser53035

Ziyaretçi
2 makara yapalım sohbet edelim gülelim diye açtım konuyu hemen bi laf atmalar ezme çabaları büyüyün artık

DeletedUser62769

Ziyaretçi
he bunlar oksijen koşun kaybediyoz dedi diye gelmiş la :D ben cözdüm muhabbeti

DeletedUser62769

Ziyaretçi
istisnasız hücum oyuncularıyla dolu olmanız harika olay :D ama isim hücum degil ya oksijen yine davet edecek bizi 41 e al başına belayı

Karbonmonoksit*

Kılıç Ustası
istisnasız hücum oyuncularıyla dolu olmanız harika olay :D ama isim hücum degil ya oksijen yine davet edecek bizi 41 e al başına belayı
usta burası tartışma yeri değil biz burda makara mukara yapıyoruz hepimiz ( belki zamanın birinde sende ) hucum klanlarıyla oynamıssındır

fakat bizim klanımız hucum değil ve kimseye yetişmeye gelmedik rica ediyorum gereksiz gerginlik yaratma

sohbet edelim kaynatalım

DeletedUser62769

Ziyaretçi
usta güzel konusuyorsunda yemiyorum malesef, oksijenin askerlerisiniz mesajla ricayla buraya gelmişsiniz. Ağzından cıkanların gerçeklerle alakası yok malesef. Sıkıntı yok hoşgeldiniz ama yalan dolan yapmayın

Karbonmonoksit*

Kılıç Ustası
usta güzel konusuyorsunda yemiyorum malesef, oksijenin askerlerisiniz mesajla ricayla buraya gelmişsiniz. Ağzından cıkanların gerçeklerle alakası yok malesef. Sıkıntı yok hoşgeldiniz ama yalan dolan yapmayın

arkadaşım rica etsem sessizce çıkar mısın, bide kapıyı arkandan çekte açık kalmasın hucumla sorunun varsa git hucum sayfasında muhalefet et
oksijenle husumetin varsa git onun postuna muhalefen et
burda kimse kimseye aş yemek dağıtmıyor yemesi için.
takılacaksan kaynatacaksan sıkıntı yok fakat yanlış konşuyorsun gereksiz muhabbete çeviriyorsun

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Hücum ne kadar çok can yakmış her yerden biri çıkıyor :D ah be vedat abi kaç kişiyi oyundan soğuttun böyle :D