10dabiter9avans

• Konuyu başlatan DeletedUser53035
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Her zamanki gibi klanın tanıtım sorumlusu olarak ben duyuruyorum

Klanın büyük bir kısmı yaşlılardan oluştuğu için için biraz geç katıldık. Dünyayı kapatacağımıza inanıyoruz (ama o kadar uğraşacağımızı sanmıyorum :D)

bu arada bütün dünyaya savaş açtık sizlerin huzurunda bu kadar klana üşenmeden savaş açan arkadaş kim ise onuda tebrik ediyorum

bütün klanlara başarılar ama en çok hangi klanda olurlarsa olsunlar Hucum oyuncularına başarılar :D :D

Müttefikler
Saldırmazlık anlaşması (SA)
Düşmanlar

SOA Bitir
SOA2 Bitir
SOA3 Bitir
SOA4 Bitir
MANYK1 Bitir
KOD Bitir
Mh2 Bitir
SOA5 Bitir
S4BOTJ Bitir
SOA9 Bitir
MANYK+ Bitir
KOD.2 Bitir
MCR2 Bitir
MCRX Bitir
MCR4 Bitir
MCR9 Bitir
MCR Bitir
Mh. Bitir
NEFES Bitir
NEFES2 Bitir
NEFES4 Bitir
MCR6 Bitir
NEFES3 Bitir
MCR3 Bitir
MCR5 Bitir
SOA6 Bitir
MCR7 Bitir
MCR8 Bitir
SOA7 Bitir
KOD.3 Bitir
MCR$ Bitir
KOD.X Bitir
CHNNM Bitir
SOA8 Bitir
KOD.4 Bitir
ROME Bitir
KOD.5 Bitir
BOTH Bitir
KOD.8 Bitir
KOD.6 Bitir
ROME-2 Bitir
ST Bitir
ROME-3 Bitir
SPQR Bitir
KOD.9 Bitir
ROME-4 Bitir
ROME-5 Bitir
KOD.7 Bitir

DeletedUser53035

Ziyaretçi
valla bizde yalan haber olmaz savaş açılan klanlar burada :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
İki saattir klanın savaşlar kısmına giriyorum bulamıyorum bizi mi trolluyon kardeş :D :D

DeletedUser53035

Ziyaretçi
yav en başta yazıyor sizin klan savaş açılmış bizim taraftan siz karşı savaş açmadığınız için görünmüyor heralde :D

myw**

Dük
başarılı klan da bana daha çok soa nın arkasına yay atmıssınız gibi geldi :) düşmanınız çok gibi gözüksede soa için girilmiş gibi geldi bana belkide bana öyle gelmiştir bilemiyorum :)

DeletedUser64282

Ziyaretçi
savaş değildir o kırmızı işaretlemiştir. savaş olsa duramazdın :D

Karbonmonoksit*

Kılıç Ustası
duruma açıklık getireyim

savaş hiç bir klana açılmadı

her klana eşit mesafede olduğumuzu ( malum macerada soa vs vs klanlarında bizimle daha önce birlikte oyun oynamış ardaşlar olduğu için ) eski yeni eş dost vs vs demeden gırgırına başladığımız bi ihtiyar ekibidir.

kimseye özel ilgi alaka yoktur başkanda yoktur diplomatta
komutanda yoktur askerde herkes oyle kafasına göre oynasın diye bir araya gelmiş insanlar toplugudur malum yazı heba etmek istemiyoruz ;)

Kaptanfe

Kılıç Ustası
Mert abinin daha once bi konusmada dedigi gibi 2 3 telefon konusmasiyla 5 dk da kurulan bi klan herkes keyfine bakicak oyununu oynicak maksat muhabbet olsun :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
hqdefault.jpg

DeletedUser55540

Ziyaretçi
Hücumda oynarken yapmak istediğimiz diplomasiyi sonunda bu dünyada yaptık, xaereo yok klanda yoksa kesin her yer sa olurdu :)))