10.dünya yenilenince...

• Konuyu başlatan .Cengiz Han.
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
10.Dünya Yenilenince GÜNEYDOĞUDA Bir Klan Kurulacak.Kıta Klanı Oucak ve Sadece Klana Oyunu Çok İyi Bilen 20 KİŞİ Alınacak.Klanı Oyundaki Hesabımla .Cengiz Han. Hesabıyla Açıcam.Üye Seçimlerini Şimdiden Yapmak İstiyorum. Katılmak İsteyen Buraya Yada 10.Dünya Yenilenince Oyundan Hesabıma Yazsın Aynı Kıtadaysak Alınacaksınız. Aynı Kıtada Değil ve Katılmak İsterseniz. Girergirmez Oyuna Baştan Başla Diyerek Aynı Kıtaya Gelmeye Çalışın.Olmazsada Malesef Yapılacak Birşey Yok.O Sizin Şansınıza Kalmış :)

KATILACAKLAR

.Cengiz Han.
SnnHsyn
Atsina
G3LU

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser22909

Ziyaretçi
Konu klan tanıtımlarına alınmıştır. Klanınızın isminide söylerseniz başlığı ona göre değiştirebilirim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Tamam Saol, Klan İsmini Şimdi Yazmayı Düşünmüyorum.Bazı Uyanıklar Klan İsmini Çalıyorlar :D

DeletedUser4466

Ziyaretçi
Bütün olaylara rağmen oynama azminizi taktirle karşılıyorum..

Umarım başarılı olursunuz

DeletedUser

Ziyaretçi
teşekkür ederim. şuan işim olmuyori boş boş duruyorum açıkcası bunun için klanlarda zaman geçirmek istiyorum. umarım birdaha olmaz böyle şeyler.

DeletedUser

Ziyaretçi
(((((( : dostum biz kıta birincisi olarak yine orada olacağız işiniz zor acıkcası :) Gyot!n yÖnetim :)

DeletedUser23461

Ziyaretçi
CengizHan güneybatıyı seçin bölgemizde seviyeli düşmanlar görmek bizleri onurlandırır :)

DeletedUser8618

Ziyaretçi
Bütün olaylara rağmen oynama azminizi taktirle karşılıyorum..

Umarım başarılı olursunuz

oynamayarak kimi cezalandiricaz veya benim suan oynamamam hangi adminin umrunda ki ancak premium almayarak protesto edilir bazi seyler hos premiumsuz da basari elde edilmiyor ozaman eglencesine takilicaz demektir sonuc

DeletedUser

Ziyaretçi
20 Kısı alınacak demısın ama klanda sımdı baktımda 84 kısı var :D 20 yemedımı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
10.Dünya Yenilenince GÜNEYDOĞUDA Bir Klan Kurulacak.Kıta Klanı Oucak ve Sadece Klana Oyunu Çok İyi Bilen 20 KİŞİ Alınacak.Klanı Oyundaki Hesabımla .Cengiz Han. Hesabıyla Açıcam.Üye Seçimlerini Şimdiden Yapmak İstiyorum. Katılmak İsteyen Buraya Yada 10.Dünya Yenilenince Oyundan Hesabıma Yazsın Aynı Kıtadaysak Alınacaksınız. Aynı Kıtada Değil ve Katılmak İsterseniz. Girergirmez Oyuna Baştan Başla Diyerek Aynı Kıtaya Gelmeye Çalışın.Olmazsada Malesef Yapılacak Birşey Yok.O Sizin Şansınıza Kalmış :)

KATILACAKLAR

.Cengiz Han.
SnnHsyn
Atsina
G3LU

bede gelim:)