1. ve 2. Dünya

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben aynı hesabımla hem 1. hemde 2. dünyada oynayabilirmiyimm???

DeletedUser

Ziyaretçi
Tabiki Oynarsın Dostum... Kullanıcı Adını ve Şifreni yazıp Dünya 2' ye Tıkla Orda KATIL Yazısı Çıkar...

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet Kendi Hesabin ile hem 1. Dünyada hemde 2. Dünyada oynaya bilirsin.

Yanlız 1. Dünyada aldiğin premiumu 2. Dünyada kullanamazsın her dünya için ayrı premium alman gerekir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Oynanabiliyor olması lazım.
şifre bütün dünyalarda aynı.Yani dünyalardan birini bir başkasına vermek istesende diğer dünyalardaki hesaplarıda aynen devretmiş oluyorsun.
Hesap silmek gibi bir durumda da sadece silinen dünyadaki hesap iptal olunuyor,diğer dünyadaki hesapla alakalandırılmıyor.
Bir ceza uygulaması sadece o dünya ile ilgili olabileceği gibi bazı özel durumlarda bütün dünyalarda da hesap kapatılabiliniyordu.

DeletedUser

Ziyaretçi
sağolun arkadaşlar bazı oyunlarda aynı kullanıcı adıyla birden fazla serverda oynandığında hesap kapatılıyorda ondan sordum bende tekrar teşekkür ederim (=

DeletedUser

Ziyaretçi
peki iksinede aynı anda online olursak sorun olur mu?
yani birisi altta küçültüp başka net sayfası açıp 2. sinide açabilirmiyiz?

DeletedUser

Ziyaretçi
taha Genç İstersen Açılan Tüm Dünyalarda Hesab Açabilirsin Ve Hepsindede Aynı Anda Online Olabilirsin Sadece 1 Dünyada 1 Hesabın Olması lazım Yani Bu Kurala Uyduktan Sonra İstedigin Kadar Dünyada Hesab Açabilirsin.

DeletedUser

Ziyaretçi
tamam saol.şimdi bişey daha sorcam belki forumlarda vardır ama bulamadım.
yukarda da yazmışlar ama anlamadım.şimdi ben 1. dünyada taha genc ile kendimi hatırla yapmıştım.2. ana sayfaya girdiğimde 2. dünyaya girdim yine aynı hesap yani bişey olmaz demi? taha genc üyeliğiyle 2 dünyadada varım yani..

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayır Tabikide Olmaz 1. Dünya Vede 2. Dünya Tamamen Birbirinden Bagımsızdır.
Fakat Dünyalardaki Hesablarınızdan Birinde Degiştirmiş Oldugunuz Şifre Diger Tüm Dünyalardada Degişmesine Neden Olacaktır Ve Email Adresleri.
Yani Senin Hesabın Taha GENC w1 De Vede W2 De Hesabın Var w2 Deki Hesabından Şifreni Ve Email Adresini Degiştirdinse w1 Dekide Direk Degişecektir.

DeletedUser

Ziyaretçi
anladım çok teekkürler...bu kadar çabuk cvp verıyosunuz helal valla size...diğer oynadığım oyunda 2 gün sonra cvp geliyo:D
neyse herkese iyi oyunlar bide puan artsa:D

DeletedUser

Ziyaretçi
O Konu İle İlgili Cevabıda Süresi Geçti Başlıklı Konuda Açıklamıştım İncelerseniz ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.