1.Dünya

• Konuyu başlatan DeletedUser46085
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser46085

Ziyaretçi
Tekrar açılsa nasıl olur ? o dünya özellikleri çoğu dünyada bulunmuyor. Açıkcası klanları adını yükselten dünyalardan biridir. Tekrar açılırsa çoğu kişi mutlu olur. Aynı öneri kapanmış olan diğer dünyalar içinde geçerli olur. Hem dünyayı kazanamayan arkadaşlar için rekabet olur.thumbupthumbupthumbup

DeletedUser55304

Ziyaretçi
Enteresan bir fikir ama bence çok iyi olur. Kesinlikle değerlendirimesi gereken bi fikir. Eski rekabetler gene gün yüzüne çıkar. Bence de tekrar açılmalı. :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
kilise fian etki alanı şeyleri uğraştırıcı :D

DeletedUser39894

Ziyaretçi
bu iki milis ayni kisi mi ki acep ? Ilk yorumda gudumlu fuze gibi bu basligi buluyo :D

DeletedUser46085

Ziyaretçi
bu iki milis ayni kisi mi ki acep ? Ilk yorumda gudumlu fuze gibi bu basligi buluyo :D

:) çok zekisiniz klanda arkadaşım kendisi kaldıkı tek başıma düşünüpte konu açmış değilim. konuyuda değiştirmeye gerek yok.

DeletedUser39894

Ziyaretçi
:) çok zekisiniz klanda arkadaşım kendisi kaldıkı tek başıma düşünüpte konu açmış değilim. konuyuda değiştirmeye gerek yok.

tesekkur ediyorum genelde soylenir bu hakkimda :) ayni dunyalarin tekrar acilma gibi bi durumu soz konusu degil daha once de boyle sorular gelmisti foruma :) yeni dunyalara eski ozellikler yuklenebilir belki. W27 icin kilise dusunuluyormus ayrica. Mayis yagmuruna ulasin bi isterseniz :)

DeletedUser46085

Ziyaretçi
Destek sisteminden zaten buraya yönlendirildim. yetkili arkadaşlar konuyla ilgilenecektir. Açıkcası kapanmış olan dünyalardaki bağlar, dostluklar, oyun açısından da bakarsak kuralları oynanış şekli birebir diğer dünyalara yansıtılmıyor. Özellikle bu klan dışı destek olayları sadece bu örneklerden bir tanesidir. Kilisenin mevcut olduğu başka dünyalarda vardır sadece o detaya takılma :) . Yeni dünyalara eski özelliklerin yüklenmesi tamamen yanlış bir düşünce sonuçta aynısı olamaz. Aynısı olmayıncada istediğimiz olmaz :) . Kaldı ki aynısı olsa gereksiz bir yaklaşım olarak dünya sayısını yükseltmiş olunur :) Biz önerimizi yapalım değerlendirmek yetkililere kalsın !.. Soruları gerekli yerlere sorulur zaten ;)

DeletedUser55461

Ziyaretçi
Tekrar açılsa nasıl olur ? o dünya özellikleri çoğu dünyada bulunmuyor. Açıkcası klanları adını yükselten dünyalardan biridir. Tekrar açılırsa çoğu kişi mutlu olur. Aynı öneri kapanmış olan diğer dünyalar içinde geçerli olur. Hem dünyayı kazanamayan arkadaşlar için rekabet olur.thumbupthumbupthumbup

Merhabalar,

Ben bu görüşe katılıyorum. Bu görüşe katılmamak için 1.Dünya'da hiç oynamamış olmak lazım yada oynayıp da başarısız olanlar herhalde biraz çekiniyorlardır diye düşünüyorum..

1. Dünya özellikleri peşi sıra açılan hiç bir Dünya'da gerçekten de bulunmamaktadır. Bu oyunun Klansavaslari.net'ten geçmiş en eski oyuncularının en sevdiği Dünyadır 1.Dünya ve oyunun tümünün gelişmesi 1.Dünya sayesinde olmuştur. Her tür server kaydı bulunduğunu da dikkate alırsak çok mümkün bir durumdur yeniden açılması.

Umarım dikkate alınır ve oyunun geçmiş yıllarda sahip olduğu enerji yeniden yakalanır.

Saygılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
küçüktüm ve daha oyunun tadına varamamıstım w1i tekrar oynamak ısterım thumbup

DeletedUser55318

Ziyaretçi
W 1 in özellikleri,o sıcaklığı hiçbir worldde yok. Eğer açılırsan inanılmaz ilgi olacağını düşünüyorum.Önceden kalan hesaplaşmalar tekrar başlayacak.Daha eğlenceli olacak.Ve diğer açıdan bakın.Hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz..Bence ilgilenilmesi gereken bir fikir..

DeletedUser

Ziyaretçi
w1 özelliklerinde yeni server açılırsa açılır... Tekrar w1 açılmaz. Önceden kalan hesaplaşmalar yenisinde yapılır.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Anladığım kadarıyla aynı oyuncular, aynı puanda tekrar w1 'in aktif edilmesini istiyorsunuz değil mi?

DeletedUser55450

Ziyaretçi
world 26nın sıfırlandırılmış halde world 1 e dönüştürülmesini aynı oyuncular istemiş,diğer oyuncularda olmaz öyle şey demiş sonra hep beraber world 27ye world 1in oyuncuları olarak girmeye karar verirken aaaa o da ne hep beraber tekrar world 1in açılmasını istemişler. Hayırlı world 1 ler :D

DeletedUser46085

Ziyaretçi
Anladığım kadarıyla aynı oyuncular, aynı puanda tekrar w1 'in aktif edilmesini istiyorsunuz değil mi?

aynı puanda degıl 0 danda baslanabılır bu karar yetkililere kalmış isteğimiz dünyanın tekrar açılması oda olmazsa aynı tıpa tıp özellikli yeni dünyanın açılması

DeletedUser46085

Ziyaretçi
world 26nın sıfırlandırılmış halde world 1 e dönüştürülmesini aynı oyuncular istemiş,diğer oyuncularda olmaz öyle şey demiş sonra hep beraber world 27ye world 1in oyuncuları olarak girmeye karar verirken aaaa o da ne hep beraber tekrar world 1in açılmasını istemişler. Hayırlı world 1 ler :D

ben bu isteği ilk kez yapmıs bulunmaktayım 2-3 yıl once w1 de oyunu bırakmıştım oyunun sonu geldiği için. arkadaşlarımın ricası üzerine 1-2 aydır tekrar başladım oyuna ve 1. dunyada aldığım tadı hıc bır yerde alamadım malesef

DeletedUser55450

Ziyaretçi
Çünkü world 1 zamanında herkes oynamayı bilmiyor,online olan götürüyordu. Şu an ise 100 değil 90 değil 70 değil tam 50 liraya paralı botlarla alayına herkes online. Ondan zevk alamıyorsun W.o.M. Bende zevk alamıyorum,forumda millete salça oluyorum falan filan.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.