1. Dünya Hakkında

• Konuyu başlatan AfacaNKaN
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
1. Dünya'daki söz konusu bakımlar örneğin sıralamanın değişmesi, puanların azalıp artması ya da kaynaklarda farklılık oluşması gibi şeyler bunlar "repair" yani sunucunun manuel olarak "tamir" edilmesi komutuyla yapılıyor.

Bu yüzden dünyalar üzerinde yaşanan aksaklıklar sadece arızalı sunucu hesaplamalarının manuel olarak düzeltilmesinden ibaret.

Bu durum kimseye herhangi bir avantaj ya da dezavantaj sağlamıyor bu olay belirli aralıklarla hep yapılan birşey. sadece bazen daha fazla, bazen daha az hesap bundan etkileniyor o kadar.

Ayrıca bu bakımları sadece 1. Dünya'da değil, tüm dünyalarda gerçekleştiriliyor ama nedense 1. Dünya'da gerçekleştiği zaman daha fazla hesap etkilendiğinde, sadece bu "tamirat" işleminin 1. Dünya'da gerçekleştiği gibi bir hisse kapılıyor oyuncular.

Siz Değerli Oyuncularımıza en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen herşeyi yapmaktayız lütfen bu konuda endişeniz olmasın..

IyI Oyunlar..

DeletedUser

Ziyaretçi
eyvallah..

Elinizden GeleNi yaptıgınıza eminim ilk defa başladım bu oyuna bakalım ne olacak

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
3 gündür 1.dünyada köyüme giriyorum oturumu kapatıyor otomatik günde en az 15 kere neden acaba biliyormusunuz

DeletedUser27376

Ziyaretçi
aynn Aynı sıfreyı arkadaşına wermış olabilirsin

DeletedUser

Ziyaretçi
kardeş adam bu sorununu 15.03.10 tarihinde dile getirmiş.. yani bundan 1 sene 4 ay önce.. belkide oyunu bile bırakmıştır.. daha güncel konulara cvp ver bence.. :D

ahahaahahahahaha komedi burası ya dumanla haberleşseler daha çabuk olur yeminle :D

DeletedUser21873

Ziyaretçi
Arkadaş bu dünyadan kimler geldi geçti hala açık bi server ya :) Cemefe ve fullmateljacket adlarının altın harflerle yazılı olduğu dünya diye hatırlıyorum hep burayı :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaş bu dünyadan kimler geldi geçti hala açık bi server ya :) Cemefe ve fullmateljacket adlarının altın harflerle yazılı olduğu dünya diye hatırlıyorum hep burayı :)

dünya kapandı la sen neyin kafasını yaşıyosun :D

bu arada o isimler çoook uzun süre korudular yerlerini :)

turandevleti1453 vardı

baya isim var aklımda aslında yazsam mı buraya :D

DeletedUser21873

Ziyaretçi
edit yapamadım :) dünya kapanmış onu fark ettim diyecektim :) olsun yenilerde kapanmış