1 Aylık Worldde Bile

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Ben dünyaya bir oyuncu çağırmadım gerçekten bir kişiye gelin bizimle oynayın demedim istediğim iki isim var ikisi de hem yoğunluktan hem de sınavlardan kafasını kaldıramadığından dünyaya giremiyor (barbik ve chic bu isimlerde) ve hem yöneticilikten hem oyunculuktan da bir tık bıkmış bir insanım :) ve yönetici olarak benim işime ne kadar gelmeyecek bir hareket olduğunu en iyi senin anlaman lazım bence :) 3 dünya üst üste savunma komutanlığı yaptım üstüne ayrıca bir çok oyuncunun problemiyle ilgilendim bu dünya yöneticilik yapmayı planlamasam da bana mutlaka herkesten af dileyerek söylüyorum bazı işlerin gireceği %90 ihtimalle muhtemeldir.

Şimdi sen söyle hangimizin işine daha çok gelmez ki ayrıca ettiğin şikayetlerde tabii ki kendince haklı tarafların var kabul ediyorum ama bu sorunların muhatapı malesef ki biz değiliz özellikle ben hiç değilim :) Bizim bu kadar kalabalık olmamızın bir kaç sebebi de bence insanların klanlar oynamak veya bir klanda oynamak için bazı sebeplerinin olmasıdır

Bir klanda oynamanın bence 3 sebebi vardır
1-Muhabbetin iyidir ve arkadaş ortamı çok sağlamdır
2-İyi klansındır
3-Adaletlisindir

Bunlardan biri olmadı mı o insanı rahatsız eder haksızsam eğer sen söyle, şimdi atıyorum benim mehmet abim gelecek davet isteyecek abi biz 100 kişi girdik malesef seni alamayız dediğimde veya hasan kardeşim gelip abi davet atar mısın dediğinde kardeşim biz 100 kişi olduk malesef alamayız diyemem bu insanların kalbini kıramam, umarım ki klanlar yönetimi bunun gibi bir çok cazip dünya yapar ve daha fazla yeni güzel dünyalar olur.

Burada ki asıl problemlerden biri de dediğim gibi böyle güzel dünyaların neredeyse hiç gelmiyor oluşu umarım bu soruna bir çözüm bulunur (Başka sorunuz olursa twich kanalımdan cevaplarım :p hadi ben kaçtım anime izliyorum )
Cevapların için teşekkür ederim seviyeli ve saygılı şekilde tartıştık sonuçta iyi izlemeler :p

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
Benim şahsi düşüncem şu şekilde ;

Eğer şu ana kadar güzel bir dünya açılsaydı yani bu ekipler şu anda bir dünyada devam edebilseydi bu dünyaya ekip olarak gelemeyecekleri için her klanın eşit seviyede olduğu bir dünya olabilirdi. Ama 6-7 dünyada bir hızı 2-3 olan bir dünya geldiği için ve özellikler konusunda forumdaki birçok tartışmayı takip ettiğim için bu dünyaya böyle bir giriş yapmakta sakınca görmüyorum.

Bazı arkadaşların sürü psikolojisini üzerlerinden atmadıkları sürece bunun önüne geçilmez. Moderatörlerin aşiret konusunda birşey yapabileceğini sanmıyorum. w63' de bile başardılar. Hiç sıkıntı yok, biz bu şekil daha da keyif alıyoruz : D

akifS*

Hafif Atlı
Konuyu yakından takip edemedim ama @Mr.Storm bile olaya bu kadar tarafını belli ederek yorum yaptıysa artık bir durma vakti gelmiştir ya :D

uyznlar

Ağır Atlı
en iyisi açmayın dünyayı :D böyle açılırsa 1 aylık zevk yerine kanser olacak millet :D herkes birbirini toplasa yine biter

Kalabalık olmaktan ben de hoslanmıyorum fakat bugün burada söylenenler dün başka bir aile klanını kurdu ya da oynadı kuracak ya da oynayacak bunu hepimiz biliyoruz.

Ayrıca su yasak döneminde AZAP ve ARGO klanlarının sevmeyeni düşmanı cok bos konusmaktansa gelip klan kursalar da savaşsak keske :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Kalabalık olmaktan ben de hoslanmıyorum fakat bugün burada söylenenler dün başka bir aile klanını kurdu ya da oynadı kuracak ya da oynayacak bunu hepimiz biliyoruz.

Ayrıca su yasak döneminde AZAP ve ARGO klanlarının sevmeyeni düşmanı cok bos konusmaktansa gelip klan kursalar da savaşsak keske :)

bence daha spesifik olun isim verin kim onlar. 2 farklı itham var. ayrı ayrı bi yazın onlarda yorum yapsınlar olur mu ?

oblivan7

Mızrakçı
Sürekli aşiret klanları linç yiyor bunları yazanların hepside aşiret klanlarının bir üyesi bu oyunun oynandığı dönem orta doğu zamanı müttefik edinip savaşmak kadar normal bişey yok neden ferrarim varken tofaşa binimki karşımdaki klan benden daha sağlam girdikten sonra ben neden ağlayimki ama oyunda çözülmesi gerekenler var en basiti hesap satın almak büyük bir klan ufak bir klanda takılıyor geçemiyor içerden hesap satın alıp geçiyorlar artık aşiret klanlarına yakınmayın oyunun zevkini çıkarmaya bakın aşiret klanının karşısına giren başka bi aşiret klanında savaşın aşiret klanlarının önünü açın birazda @Mr.Storm

YaHepYaHiç

Baltacı
Mevzu biraz da oyuncular da bitiyor bence. 2 klan veya taraf çarpışıyor bir taraf üstün geliyor ve kazanan taraf yenilen taraftan oyuncu veya oyuncular çekiyor yanına. Tamam kötü birsey değil emek verdi vs deniyor ama başlıca nedenlerden biri de bu. Herkes kendi çapında emek veriyor ama bir taraf kaybedecek emeği çöp olacak yani bunun kaçarı yok.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.