1 Aylık Worldde Bile

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

uyznlar

Ağır Atlı
Kalabalık olmaktan ben de hoslanmıyorum fakat bugün burada söylenenler dün başka bir aile klanını kurdu ya da oynadı kuracak ya da oynayacak bunu hepimiz biliyoruz.

Ayrıca su yasak döneminde AZAP ve ARGO klanlarının sevmeyeni düşmanı cok bos konusmaktansa gelip klan kursalar da savaşsak keske :)

bu dediğin zaten Allahın emri gibi bir şey oldu artık düynada kalmak istiyorsak mecbu aile klanlarına yanlamak gerekiyor :D

GENTLEMEN

Baltacı
Sürekli aşiret klanları linç yiyor bunları yazanların hepside aşiret klanlarının bir üyesi bu oyunun oynandığı dönem orta doğu zamanı müttefik edinip savaşmak kadar normal bişey yok neden ferrarim varken tofaşa binimki karşımdaki klan benden daha sağlam girdikten sonra ben neden ağlayimki ama oyunda çözülmesi gerekenler var en basiti hesap satın almak büyük bir klan ufak bir klanda takılıyor geçemiyor içerden hesap satın alıp geçiyorlar artık aşiret klanlarına yakınmayın oyunun zevkini çıkarmaya bakın aşiret klanının karşısına giren başka bi aşiret klanında savaşın aşiret klanlarının önünü açın birazda @Mr.Storm
Karşımıza bizden iyi aşiret çıkmıycaksa Aşiretsavaşları.org bekliyoruz.

Paratoner41

Kılıç Ustası
siz de aşiret klanlarına karşı pakt olun o zaman. olmadı gizli pakt olun. aşiret klanı ile dip yapın opa cıktıkları ya da destekleri kaydırdıkları zaman arkadan vurun. gayette etik olur o kadar kişi gelmeselermiş :p

ayrıca bir de10 20 kişi ile muhatap olmak var. bir de 100 200.. ikinci seçenek daha yorucu ben 10 20 kişi ile muhatap olunan tarafı daha cazip buluyorum :D

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Başlıkta aile klanı diye laf eden herkes ya o tip bir klan kurdu ya da bünyesinde bulundu öncelikle onu bi geçelim. Bu dünya hakkında söylenecek olursa 1 ay sürecek sadece keyfi açılan bir dünya için böyle hazırlıklar kişi sayıları bence de saçma olmuş. Çok değil 62. Dünya da selam verdiğini diplomasiye ekleyen harita yerleşimlerine kadar karar verenler şimdi bu konudan şikayetçi gibi davranmasın boş yere. El ele hep beraber bugün ki haline getirdik bu oyunu o yüzden toplu halde zihniyetimiz değişmediği sürece böyle zevksiz tatsız bomboş vakit öldürmek birbirimize ben senden daha iyiyim demek için aşiret gibi gezmekten daha ileriye gidemeyiz :)

*Alpagu

Yasaklı
Artık hemen hemen tüm klanlarda rahatça haritayı alma düşüncesi var. Bunun içinde en kolay yöntemi seçiyorlar çünkü aksi halde daha çok pre yakacak(normal dünyalar için), daha fazla zaman harcayacak ve kazanamama ihtimali olacak. Bu durum ne zaman değişir nasıl değişir bilemiyorum.

bu başlıktaki çoğu insan kuru kalabalık, herkes bir şeyler yazmış ama kusura bakmayın bunun buraya gelmesinin sebebi sizlersiniz
daha 1 önceki klasikte 49184104818 tane klan kuran oyuncu, bunları savunan oyuncular bu başlık altında samimiyet kasıyor :)))

sizlere müstahak olsun!

Durum
Konu yanıtlara kapalı.