05.04.2022 Dünya'ya veda edişim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

solomun

Mızrakçı
Herkese iyi oyunlar arkadaşlar.

Oyunu ''klansavasları.net'' döneminden beri belirli aralıklarla oynuyorum. Bugüne kadar aralarında olmaktan en mutluluk duyduğum ekip de NOP olmuştur. başta Unssss, hepimizölcezz , -SanJi- hepinize olgunluğunuz, doğruculuğunuz, samimiyetiniz ve adam gibi adamlığınız için teşekkür ederim.

Onun dışında önceki worldlerde birlikte oynadığım ve bu world'de yeni tanıstığım arkadaşlarım, hepinizle tanışmaktan dolayı çok memnun oldum. Güzel sohbetiniz için, ne zaman yardıma ihtiyacım olsa orada olduğunu için ve diğer tüm her şey için teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. Herhangi bir kimsenin de kalbini kırdıysam, canını sıktıysam onlardan da özür diliyorum.

Gitmeden bir sitem edeyim, umarım onu da çok görmez değerli klanlar takımı.

Bu sabah aşağıdaki kullandığım ifade nedeniyle hesabımın kalıcı olarak kapatıldığını öğrendim. Bugüne kadar kimseye ne bir hakaret ne bir saygısızlık ettim. Üslubuma hep çok özen gösterdim. Bu konuda sicilim de temiz ama hesabımın kalıcı olarak kapatılmasına karar verilmiş. Takdir sizin. Ama benim tek söyleteceğim şey yazıklar olsun. :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser76867

Ziyaretçi
gece uyurken aklıma takılacak ne yazmak istedi acaba diye pislik mi yoksa diğerini mi geçmiş olsun

solomun

Mızrakçı
Bu mesajı ben kazayla kendi klanımdaki arkadaşıma atacağım yere, dedezulaa isimli [RM] klanı oyuncusuna attım. Ve kendisi de beni şikayet etmiş, sağolsun hesbaımın kapatılmasını sağlamış.

Neden böyle bir mesaj attım onu da merak edenler olabilir. VUSLAT klanı oyuncu iken benim bölgemden köy aldığını gördüm. Ben de onu bölgeden çıkarmak için köylerine mis çıktım. 1 köyünü aldım, diğer köyünü enesberk benim adamım dediği için ricası üzerine saldırıları ziyaret ettirmek suretiyle bıraktım. Ama sonrasında arkadaş ne yaptı; [RM]'e geçti. İlk olarak aldığım köyü geri istediler. Vermeytince de beni tahrik etmek için kendi yanıbaşındaki köyü rezlemek yerine, benim burnumun dibindeki köyleri rezledi. Sonra da beni klan yöneticimize şikayet etmiş. Ben de bu durumu ona açıklarken yazacağım şeyi kazayla ona atmışım. Sonrasında da durum malum. Umarım amacına ulaşmıştır şimdi, bütün köylerimi toplayabilir.

Ama gerçekten yazıklar olsun...

aslankilic

Hafif Atlı
Oyunu kurallarına göre oynamanızı tavsiye ederim.Hayatınızda başarılar diliyorum.

so balım

Mızrakçı
Öncelikle geçmiş olsun, biraz acımasız bir ceza olmuş. Bazen destek ekibine kendimizi ne kadar anlatırsak anlatalım boşa konuşuyormuş gibi hissediyorum. Eskiden yenilen cezalara güzel bir savunma yapıldığı zaman anlayış gösteriyorlardı ama artık bu konuya da kapalılar. Herkesin kendi taktiridir tabi, bu benim kişisel görüşüm.

Ayrıca oyun kurallarının özellikle kalıcı olarak kapatılan hesapların süresiz değil de süreli olarak kapatılmasını düşünmeliyiz artık bence. Global ban yerine 3-6-9ay olarak derecelendirebilir.

DAĞISTANLI

Yasaklı
Sonuçta destek ekibindeki arkadaşlar da insan hata yapabilirler. Önemli olan yanlışın düzeltilmesi. Lütfen ısrar ile mesaj atın farklı görevliler tarafından incelemesini isteyin.

Böyle durumlar düşman müttefik ayrımı olmaksızın hep birlikte karşı durmamız gereken durumlar bence. Çünkü yarın bir gün aynı şey bizim de başımıza gelebilir. Onun haricinde zaten sayılı kişilerin oynadığı şu oyunda 1 2 tane mevcut rakibimin de bu nedenler ile oyunu bırakmasını istemem :)

Moonknıght

Ağır Atlı
Bende bazen dc de sallarım dede ye sonra dc yi basıp odunu verir.İnsanın kalbi temiz olunca arkasından sallamakta mümkün olmuyor.Aynı yolun yolcusuyuz sadece sen yakalanmışsın üzücü kdkfldmflf

sessizbeyler

Mızrakçı
Reel hayatınızda başarılar dilerim trajikomik bir veda olmuş.

geçmiş olsun @dedezulaa ve @enesberk fazla umursama nasıl insanlar olduğunu bütün herkes biliyor

Sana gelirsek 68 de dibinden ayrılmadığın insanlara menfaatin bitince sallaman,üzerine vazife olmayan her olaya atlaman,kalıcı ban yemene rağmen tekrar tekrar buraya gelip millete salça olman nasıl bir karakterde olduğunu açıkça gösteriyor.Bir an önce karakter sahibi olman dileğiyle..

Moonknıght

Ağır Atlı
Reel hayatınızda başarılar dilerim trajikomik bir veda olmuş.

Sana gelirsek 68 de dibinden ayrılmadığın insanlara menfaatin bitince sallaman,üzerine vazife olmayan her olaya atlaman,kalıcı ban yemene rağmen tekrar tekrar buraya gelip millete salça olman nasıl bir karakterde olduğunu açıkça gösteriyor.Bir an önce karakter sahibi olman dileğiyle..
Çok haklısın insan işte çiğ süt emmiş tanıyamıyorsun kdmfldk

Tibelda

Emekli Görevli
Konu kilitlenmiştir.

Forum Kuralları dedi ki:
Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Konuyla alakası olmayan bir mesajı forum yöneticilerinin değiştirme veya silme hakkı vardır. Oyun ile ilgili bildirim ve ceza itirazları Oyun Yöneticileri'ne iletilmelidir. Bu da Destek Birimi (support) yoluyla yapılmalıdır, herkese açık forumlarda uyarılar veya uzaklaştırmalar ile ilgili mesajlaşmak yasaktır. Bu kural, Şikayetler Bölümü hariç tüm forumda geçerlidir. Kurallara uymayan kullanıcılar; önce uyarı, tekrarında forumdan uzaklaştırma cezası alabilirler.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.