01 Haziran 2020

Metin

Yasaklı
Herkese Merhaba,

Briçok kişi karantina günlerinde Klasik 13'e başlangıç yaptı.

Her başlangıcın bir sonu olduğu gibi 01 Haziran itibari ile de yeni normale dönüş sonrası birçok oyuncu bu dünyadan göçüp gidecek.

Bugüne baktığımızda mevcutta el ile tutulur 3 klan kaldı.Burada oynayan oyuncu sayıları dünyanın gidişhattını belirleyecek durumda.

Kimse tecrübeden ya da bir başka şeyden bahsetmesin :) Diplomasi ile ilgili şu anda olduğu gibi her an her şey olabilir.

Genele bakıldığında birçoğunun keyif almadığı bir dünya olarak görüldü.Bu denli güzel özelliklere sahip bir dünya da dünya kapatma hevesi yüzünden diplomasinin bu duruma geldiğini düşünüyorum.

Tabi ki tüm klanların oyuna giriş amacı dünyayı kapatma yönünde, yenilgiden kimsenin haz alacağını düşünmüyorum fakat yaşanan olaylar gerçekten hazımsanacak şeyler değildi.

2006 yılında başladığım oyunda bunları da görecekmiydim dedirten konular oldu.

Ben de en başından beri karantina günlerinde oyuna başlayan birisi olarak karantina bitişi sonrası oyunu bırakacağımı dile getirdim.

Hatta oyun ortasında birçok kez hesap silme ile karşı karşıya geldim fakat arkadaşların ricası ile bunu uygulamaktan vazgeçtim.

Önümüzde ki 2 hafta içerisinde oyunu bırakacağımı buradan ilan ediyorum.Bu süre zarfında savaşmaya devam edeceğim.

Hatta şu anda bölgeye yapılan bir operasyon içerisindeyim.En çokta bu anı beklemiştim.Keyif alacağım bir süreç olacak.

Nihayetinde bunun bir oyun olduğunu unutmamak gerekli, kırdığım, üzdüğüm, hakkım geçtiği kişiler oldu ise helal etsin.

Hepinize sağlıklı günler diliyorum

Allah'a emanet olun.

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Metin nereye daha Cif kale mac edecektik..:) Allaha emanet ol

selam metin seninle çok muhabbetimiz olmadı ama sende benim gibi böyle durumlarda ortadan çekilen insansın, allah yolunu her daim açık etsin seni tanımak güzeldi hoşçakal

Skairipa

Acemi
Metin gitti ortalık duruldu, çünkü sadece ortalığı karıştırmaktan başka bir şey yapmıyordu, her klana onu vuralım bunu vuralım stratejisiyle klandaki iyi oyuncuların da oynayamamasına sebep oldu arkadaş :d

Buraya da yazı yazmış bırakıyorum diye gören de genelkurmaycb presedent presedent sancak :d