Şu anda Premium Takasını çok yoğun kullanıyor gibi görünüyorsunuz. Lütfen kısa bir süre sonra tekrar deneyin.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Shaigan

Mızrakçı
Şu ana kadar başlık açılmamasına şaşırdım acaba sadece ben mi yaşıyorum diye, ancak premium çekme arasındaki bekleme süresi doğru şekilde çalışmıyor.

Bazen aşağıdaki butonun aktif olmasının üzerine 1-2 sn daha bekliyorum, yine ardarda çift enter yapınca bu hatayı veriyor.

Veya hammadde çekmeye çalışırken satış fiyatı değiştiği için tekrardan enter-enter yapınca da aynı uyarıyı veriyor.

Bazen de hiç bir anlamı olmadan sayfa yeniledikten sonra hammadde çekmeye çalışınca aynı uyarıyı veriyor, her bir uyarıdan sonra da bekleme süresi sıfırlanıyor. ( bekleme süresi içindeyken sayfa yenileyince süre yokmuş gibi görünüyor ve çekmeye çalışınca süre sıfırlanıyor, bu da ayrı bir hata ama bahsettiğim bu değil)

Eskiden hammadde çekince belli bir süre beklememiz gerekiyordu, şu anda hiç hammadde çekmeden 15-20 saniye beklememiz gerekebiliyor. Sistem bari botçulara engel olsa bize engel olsun sıkıntı değil ama onlar yine çekeceklerini çekiyor, olan elle çekmeye çalışan garibana oluyor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.