Şu ana Kadarki Klan/Oyuncu Hakkında Görüşler

• Konuyu başlatan DeletedUser52003
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52003

Ziyaretçi
dünya açılalı 132 gün oldu birçok klan yıkıldı birçok klan yeniden kuruldu.kimi klan başka klanın bünyesine girdi.
kimin hangi klandan beklentisi varken bekleneni veremedi yada hangi klan beklentisini aştı.
bakalım genel görüşler nelermiş biraz öğrenelim hem hoş sohbet olur.şu ana kadar neler olmuş ve bitmiş.güzel sohbet olması dileğiyle.. :)

DeletedUser54093

Ziyaretçi
tam anlayamadım olan bitenimi anlatalım yoksa olup bitcekler hakkında düşüncemi belirtelim?

DeletedUser57716

Ziyaretçi
en savunma tutulamayan world oldugu kesin bu worldde savunma ile ayakta durmak imkansiz sürekli saldiri oynucaksin başka çaren yok :)

DeletedUser58853

Ziyaretçi
eee ama her harikarda müt hiç olmasada tugra birinci :D

DİPLOMASİDEN MEDET UMMAYIN JOKER BİZİM GİBİ DÜNYANIN ALAYINA GİDER YAPARSANIZ BÜYÜKLÜĞÜNÜZÜ O ŞEKİLDE GÖSTEREBİLİRSİNİZ...

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Diplomasi sevgi saygı biraz da zeka ürünüdür dostum. Ayrıca biz diplomasi yapmadık. Pusu bizden ayrılan oyuncular tarafından kuruldu Eşkiya da öyle.. Biz şimdi tekrar birleşsek sen ne yapacaksın onu düşün. Ayrıca şundan daha 1 ay öncesine kadar sizden gelen ateşkes teklifini de ben geri çevirdim. Kim kime gider yapmış bilmeden konuşma. Halihazırda var olan savaşıda ben açtım. Ayrıca birinci arıyorsan SAVAŞ SIRALAMASINA bakacaksın. Hesap silen klanın hesaplarını ve barbarlarını toplayarak birincilik elde etmekle olmuyor bu iş. Önce kalplerde gönüllerde birinci olacaksın. Sonra sahada. Ha gerçi olmaz diye bir şey yok bir gün biz sıkılıp hesap silersek siz birinci olabilirsiniz. tt2

DeletedUser58656

Ziyaretçi
Yendiğin rakipler

Saldırgan olarak Savunmacı olarak Toplam
Sıra İsim Klan Yenildi
1 CEVHERİ. ESTRGN 8,70 Mil.
2 Yılmaz777 JOKER 8,24 Mil.
3 zeLtman E$K!YA 5,48 Mil.
4 umitka ESTRGN 5,35 Mil.
5 King Ulrich ESTRGN 5,17 Mil.
6 SAS5 TUGRA4 4,85 Mil.
7 halid bin velid. ESTRGN 4,67 Mil.
8 keçi06 ESTRGN 4,55 Mil.
9 Kral arabo ESTRGN 4,50 Mil.
10 - condalton - AKIN 1 4,23 Mil.
11 AdanaDemirSpor. PUSU 4,22 Mil.
12 .Uruk-Hai. ESTRGN 4,16 Mil.
13 cemhan1 ESTRGN 4,12 Mil.
14 ETOLFORT400 E$K!YA 4,06 Mil.
15 Kral lord silici ESTRGN 4,03 Mil.
16 sahinreis JOKER 3,84 Mil.
17 kanka2146 JOKER 3,82 Mil.
18 the Johnny TUGRA4 3,81 Mil.
19 DarkArch0N JOKER 3,70 Mil.
20 Phantom16 JOKER 3,69 Mil.
21 lahana E$K!YA 3,68 Mil.
22 p1pijo. 3,63 Mil.
23 zekmen EŞKİYA 3,53 Mil.
24 orhanatilla EŞKİYA 3,28 Mil.
25 altı ok *PUSU* 3,16 Mil.

hiç bir söze gerek yok :D siz 6 7 klan bir olup 1 klanla savaşıyorsunuz biz tek klan tüm dünyayla savaşıyoruz birleşsenizde birleşmesenizde tüm alt ve üst klanlarınızla savaş halindeyiz :D

DeletedUser58656

Ziyaretçi
Yendiğin rakipler

Saldırgan olarak Savunmacı olarak Toplam
Sıra İsim Klan Yenildi
1 p1pijo. 20,68 Mil.
2 Kral arabo ESTRGN 20,47 Mil.
3 umitka ESTRGN 17,39 Mil.
4 Styx. JOKER 13,09 Mil.
5 Kral lord silici ESTRGN 12,99 Mil.
6 Yılmaz777 JOKER 11,61 Mil.
7 CEVHERİ. ESTRGN 11,38 Mil.
8 King Ulrich ESTRGN 11,08 Mil.
9 ---EZEL--- ESTRGN 10,65 Mil.
10 AdanaDemirSpor. PUSU 10,34 Mil.
11 zeLtman E$K!YA 10,26 Mil.
12 umutisigi ESTRGN 9,49 Mil.
13 - condalton - AKIN 1 8,54 Mil.
14 procedcalx PUSU 8,54 Mil.
15 neon4 RYL 8,37 Mil.
16 keçi06 ESTRGN 8,32 Mil.
17 cemhan1 ESTRGN 8,17 Mil.
18 halid bin velid. ESTRGN 8,16 Mil.
19 sevdamisali54 7,60 Mil.
20 altı ok *PUSU* 7,00 Mil.
21 DarkArch0N JOKER 6,89 Mil.
22 zippo704 JOKER 6,88 Mil.
23 the Johnny TUGRA4 6,50 Mil.
24 barbaros0505 PUSU 6,39 Mil.
25 King Heinrich ESTRGN 6,20 Mil.

hiç bir söze gerek yok :D siz 6 7 klan bir olup 1 klanla savaşıyorsunuz biz tek klan tüm dünyayla savaşıyoruz birleşsenizde birleşmesenizde tüm alt ve üst klanlarınızla savaş halindeyiz :D

DeletedUser56535

Ziyaretçi
O kadar asker kestikten sonra kaybettiğiniz köyün aldığınızdan fazla olmasına ne diyorsun peki? :D çok zekice kullanmışsınız demek ki askerleri tt2

DeletedUser58656

Ziyaretçi
Düşmanlar
JOKER2
*PUSU*
JOKER
KRGL
ESKIY@
ROYAL
CREW
CR3W
PUSU_
PUSU
RYL-2
E$K!YA
EŞKİYA
3ŞK!YA
TAYFA

Tek klanla ortak savaşıyorsunuz 1 kişin 10 kişiyi yenmesi strateji 10 kişin 1 kişiyi yenmesi trajedi dir tt2tt2thumbup

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Ciğerimin köşesi ordaki 15 klan dediklerinin hepsi Joker. Sadece isimleri farklı. Sizin estergon ve tuğra gibi. Sadece Royal bizim klanımız değil. Arrowu Marjinali Akkayı bünyenize kattınız yediniz bitirdiniz milleti.. Sizin bu dediğinizi aklı başında bir insan laf diye söylemeye utanır. blink

DeletedUser

Ziyaretçi
O arkadaşın tuğranın zamanında orta dünyada kaç klanı yuttuğundan haberi yok hemde aktif olarak savaştığı klanları.Boşver sen burak :)

DeletedUser58656

Ziyaretçi
ben marjinaldenim neyin kafasını yaşıyorsunuz onu anlamadım bilmişlik taslamayın bana siz olayın dışındaydınız biz içinde size marjinalin kendi cıkarları icin üylerini nasıl tek tek yuttuğunun 100 kanıtını sunayım :D turga marjinalden en fazla 10 üye almıştır ben taa şirinler klanından gelmeyi kimi kime anlatıyorsunuz tt2tt2

DeletedUser58656

Ziyaretçi
Ciğerimin köşesi ordaki 15 klan dediklerinin hepsi Joker. Sadece isimleri farklı. Sizin estergon ve tuğra gibi. Sadece Royal bizim klanımız değil. Arrowu Marjinali Akkayı bünyenize kattınız yediniz bitirdiniz milleti.. Sizin bu dediğinizi aklı başında bir insan laf diye söylemeye utanır. blink

ben zaten aklı başında biri değilim gülüm ne yapacan taktiri ilahi ama aklı başında biri sizin bu söylediklerinizi aklı başında olmayan birine sabahtan akşama kadar anlatsa sinek vızıltısı gibi gelir marjinal diyosanız bana soracaksınız yuttu falan bünyesine aldı falan hikaya bunlar 70 günden fazla bu klandayım dostluktan başka birşey görmedim ha bide marjinali kimse yutmadı sağolsun yönetici arkdaşlar yanlış politikaları ve yanlış diplomasi ve yanlış kararlarıyla klanı yerin 7 kat altına koydular bide gider ayak turgayada savaş actılar sırf marjinalden eser kalmasın yıkılsın bitsin turga istese bizi gömerdi ? nerde kaldıki o sağlam joker marjinal dostluğu tek joker klanı ? bana bilen adamlar cevap yazsın siz olaya dışından bakıyorsunuz içinde olanlardan bi dinleyin thumbup

unuttum ya söylemesem catlayacağım :::::cool:::: siz tüm dünyayı bünyenize alıp turgaya karşı savaştırıyosunuz bizim klanımız diyorsunuz :cool: peki soruyorum size tüm dünyayı bünyenize almışınız tek kalemsiniz siz aklı başında vicdanlı oluyorsunuzda Turga 2 klanı bünyesine alıncamı viçdansız aklısız oluyor (banned) neyse kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı söylüyorum dünyayı TURGA kapatacak. thumbdown

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser56535

Ziyaretçi
O klanları biz bünyemize katmadik sıfırdan kurduk hepsini diyorum. Gerçi aklın başında değilse anlamazsin tabiki :D Sen şirinden olabilirsin. Batuhana sor Şirin BABANIZA giderken sizin arkanızdan neler diyerek gitmis :) Biz evlatlardan ziyade Sirinlerin Babasını bilirdik. Seni bilmiyorum o yüzden kusura bakma.

DeletedUser58656

Ziyaretçi
The Gotfather klanı vardı cok eskiden benim klanımdı :D sonra şirinlerle marjinal olduk olmaz olaydık ...