ŞOK!! şahi klanı can dostu tuğraya ihanet mi etti ?

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Raznurkun sçylediğine göre 230 küsür köye gidilmiş . Adamlar yaklaşık 10-15 köye mis saati yazmışlardı bende ara atıp tuttum onlarıda. Geriye kalan 200 köyde mis geldiğinden haberleri bile yoktu. Yani olsa dediğin gibi ara atılırdı ama bunlar konustugu kadar oyun oynasa zaten böyle olmazdı )

Valla misi attigim adamin diger koyune yarim saat falan once mis atmislar, mis suresini koy ismi yapmisti. Bana kami destegi verecek arkadasa moralden cakilma adam oyunda zaten pasifim almasamda olur diyip kami attirmadim. Fakesiz 1 kamiyle misleri saldim, son miside 1 agir 1 mis atmistim koyu almisim: ) birilerine savunma lazim olur diye alarm kurdum, bi bakiyim diye girdim koye senden mis geliyordu. Koydede maden yoktu senin mis gelene kadar maden biriktikce asker basim emri verip birikenleri saldiri iptalle araya atarim diyip uyuyamadim. 10 dakikada bir asker emri verdim durdum, keske almasaydim uykumun icine ettiniz: )

Denklem

Mızrakçı
Valla misi attigim adamin diger koyune yarim saat falan once mis atmislar, mis suresini koy ismi yapmisti. Bana kami destegi verecek arkadasa moralden cakilma adam oyunda zaten pasifim almasamda olur diyip kami attirmadim. Fakesiz 1 kamiyle misleri saldim, son miside 1 agir 1 mis atmistim koyu almisim: ) birilerine savunma lazim olur diye alarm kurdum, bi bakiyim diye girdim koye senden mis geliyordu. Koydede maden yoktu senin mis gelene kadar maden biriktikce asker basim emri verip birikenleri saldiri iptalle araya atarim diyip uyuyamadim. 10 dakikada bir asker emri verdim durdum, keske almasaydim uykumun icine ettiniz: )

Valla ne pasif adamsin ya, 40 yaya ile koy tutun sonrada "uykumdan ettiniz" diye agliyorsun.

Saygiyla selamliyorum seni pasif kral :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Daha nikah yeni kiyildi hanim vurur 10 dakikadan fazla elimde tel tutarsam: )

R U Z N A R K

Baltacı
Ben ne dedim samet. "Yardım edenleri olmazsa ara atmaya defansları bile yetmez :)"

Aynı op.u Şakşak veya Tuğraya organize etseydim daha farklı taktikler uygulardım.

DeletedUser8233

Ziyaretçi
bu arada stalkerın orbıon hakkında söylediklerinin altına imzamı atarım artık çok haklılarmış ;)...

JrFly

Dük
Ben ne dedim samet. "Yardım edenleri olmazsa ara atmaya defansları bile yetmez :)"

Aynı op.u Şakşak veya Tuğraya organize etseydim daha farklı taktikler uygulardım.

tuğra 50de böyle değildi çok değişmişler o kadar köye ara atamadılar sıfır heyecan .. benim bu operasyona puanım dokuz :D

DeletedUser68423

Ziyaretçi
Raznurkun sçylediğine göre 230 küsür köye gidilmiş . Adamlar yaklaşık 10-15 köye mis saati yazmışlardı bende ara atıp tuttum onlarıda. Geriye kalan 200 köyde mis geldiğinden haberleri bile yoktu. Yani olsa dediğin gibi ara atılırdı ama bunlar konustugu kadar oyun oynasa zaten böyle olmazdı )
hocam kusura bakma etiketler yapıldı şahi formunda vardı biz kendi işimizi kendimiz görmek istedik çünkü tuğra dan destek bulamadık bu bu kadar basit mis gelen köye ara yerine misin arkasına mis takarsa ben yanlış anlarım mis takmasını biz bilmiyoruz sanki ki düşman kesip tuğradan kesemediklerimde olmuştur :)

Pikacuu37

Hafif Atlı
hocam kusura bakma etiketler yapıldı şahi formunda vardı biz kendi işimizi kendimiz görmek istedik çünkü tuğra dan destek bulamadık bu bu kadar basit mis gelen köye ara yerine misin arkasına mis takarsa ben yanlış anlarım mis takmasını biz bilmiyoruz sanki ki düşman kesip tuğradan kesemediklerimde olmuştur :)

Tugradan ne gibi bir destek bekliyorsunuz ki adamdan kendi dertlerine çare bulamamışlar dağılma eşigindeler

Pikacuu37

Hafif Atlı
Worlde girerken biz bir klaniz diye diplomatik bilgi vermisti tugra ekibi.üzücü durum

Ekip mi ? Valla ne yalan söyleyeyim ben Stalker de oynarken sahi klanları hemen altımızdaydı. Haritada daha çok sanki tugranın koruması altındaki bir klan gibi duruyorlardı. Hatta bence yani kendi fikrim eğer Stalker sahi yi baştan beri saldırmıyorsa tugranın hatrına bence tuğra olmasa Stalker çoktan toplamıştı

Worlde birlikte girdiler isyan ve sahi klanlari stratejik yerlestirildi.3 ü ortak hareket ediyordu lakin stalker baskisi world dengesini bozdu

DeletedUser32603

Ziyaretçi
takacaz tabi misi birdahaki opta düsecegini biliyorduk. ki oylede oldu . bunu biz stalk veya tum klanlarla gordu sahi klanı haric. onceki size olan opta bizim yaptgmz aralarla tutuldu o kadar koyunuz bu sefer koy ismi yazmadıgnz icin 200 tane dustu.