ŞOK!! şahi klanı can dostu tuğraya ihanet mi etti ?

SungurAlp

Markiz
ben anlatamadım galiba. ekip yok ekip. yıllardır tek basıma ve yanımdaki 3-4 kisiyle bu klanı tasıyorum ben onu anlatmaya calısıyorum. dısardan nasıl gozukuyor bilmiyorum ama gercegi bu. ayrıca pasif eleme sistemi diyorsunda alınan 100 kusur barbar neydi ??

Daha önce bunu uamania da dedi, harita koyduk görmediysen bilemem, hem orda sizin nasıl 55ten 65 ten köy aldığınız gözüküyor :)100 küsür almadığımız belliydi

DeletedUser32603

Ziyaretçi
evet kendi askerlerim guzel kardesim. ve orada ne yazdım tekrar okurmusun ? ben ve 3-4 kisi. destekcilerimde var tabi. ama %80 i kendi askerim. her dunyadada boyleydi. en basiti bir günde basarılarna girip gorebilirsin. ya da 33 41 de sohretler listesinede bakabilirsn.. her zaman tektim yine tekim. adamlar yagme bile atmıyor sonra misim yok diye ağlıyorlar.
Köylerindeki destekleri atan kendin misin? Kendi klanının hiç bir emeği olmadı mı?bütün dünyaları desteksiz sadece sen köy alarak kapattınız yani.

R U Z N A R K

Baltacı
ben anlatamadım galiba. ekip yok ekip. yıllardır tek basıma ve yanımdaki 3-4 kisiyle bu klanı tasıyorum ben onu anlatmaya calısıyorum. dısardan nasıl gozukuyor bilmiyorum ama gercegi bu. ayrıca pasif eleme sistemi diyorsunda alınan 100 kusur barbar neydi ??

3-4 kişi ile oynuyorsan neden 3-4 kişi ile klan kurmuyorsunda 100-150 kişi ile oynuyorsun. Herkes kaliteli oyuncu değildir. Her zaman zayıf oyuncular vardır. Bu zayıf oyuncuları oynatabilen yönetimler, klanlar başarılıdır. Sen yaşına başına bakmadan adamlara küfürler etmişsin. O insanların hala seninle nasıl oynadığına şaşırıyorum.

Oyun başı köy taşımada sizin kıtaya yanlışlıkla taşınan oyuncular oldu. Sistem oralara attı. Bu oyuncular ile stalker arasında kalan barbar köylerin alınmasının ne sıkıntısı vardı? Size doğru çıkıntının altında da bize doğru çıkıntınız vardı. o barbarlarıda siz toplardınız sınır çekilmiş olurdu. İlla 45-55 çizgisi dümdüz sınır mı olmak zorundaydı.

Savaş için bahane arıyordun oda barbardı. 150 barbarmış vs imiş hikaye anlatma. Ayrıca başka bir konuda arkadaşına resimler ile ayarı verdim. Biz size doğru 0 ilerleme yapmışken siz bize doğru büyük yol katetmişsiniz. Asıl ihlal yapan sizsiniz.

DeletedUser32603

Ziyaretçi
inanın benim yerimde olsanız 5 dakika durmazsınız siler gidersiniz. benimde defalarca sile almam bu sebeptendi

DeletedUser32603

Ziyaretçi
3-4 kişi ile oynuyorsan neden 3-4 kişi ile klan kurmuyorsunda 100-150 kişi ile oynuyorsun. Herkes kaliteli oyuncu değildir. Her zaman zayıf oyuncular vardır. Bu zayıf oyuncuları oynatabilen yönetimler, klanlar başarılıdır. Sen yaşına başına bakmadan adamlara küfürler etmişsin. O insanların hala seninle nasıl oynadığına şaşırıyorum.

Oyun başı köy taşımada sizin kıtaya yanlışlıkla taşınan oyuncular oldu. Sistem oralara attı. Bu oyuncular ile stalker arasında kalan barbar köylerin alınmasının ne sıkıntısı vardı? Size doğru çıkıntının altında da bize doğru çıkıntınız vardı. o barbarlarıda siz toplardınız sınır çekilmiş olurdu. İlla 45-55 çizgisi dümdüz sınır mı olmak zorundaydı.

Savaş için bahane arıyordun oda barbardı. 150 barbarmış vs imiş hikaye anlatma. Ayrıca başka bir konuda arkadaşına resimler ile ayarı verdim. Biz size doğru 0 ilerleme yapmışken siz bize doğru büyük yol katetmişsiniz. Asıl ihlal yapan sizsiniz.
evet küfür ettiklerim oldu. ama sor neden ? hersey dısardan gozuktugu gibi deildir. küfürden bahsettigin kisi sanırım anayurt tengri. özet geceyim. op yaptnz o adama. bende bakıcı ver koyleri verirsin dedim. oda gevsek gevsek ben tutarım kaybedersemde ellerim armut toplamıyor misler geri alırm dedi. sonra noldu ? op saatiniz sanıırm 4 tü . adam sabah 9 da uyanıp benim koyler dusmus diye piskin piskin güldü. ben boyle olan her adama soverim. ben sabahlara kadar emek vericem gerisi piskin piskin gulecek ? yok oyle . ben balayı yapamadım bu modeller yuzunden surekli laptop basndaydım. o yuzden tekrar diyorm. benim yerimde olsan emin ol sizde soverdiniz.

DeletedUser32603

Ziyaretçi

onu gidip klanın akıl küpü diplomatlarına soyle. ben oyunumu oynadım oraları takip bile etmedim 65 kıtasın yani. benim gordugum hulk gibi oyuncuların sıınıra gelip aradaki barbarların alındıgıydı. aynısı size yapılsa sizde aynı dusunurdunuz. egri oturup dogru konusalm

SungurAlp

Markiz
Haritada her şey çok net kimin ne yaptığı, barbar alımları ayrıca sürekli uyarılara rağmen söz dinlemeyen bazı kişilerdi en son kesildi, ayrıca hulkun o dediiin köy barbar değil o sıra oyuncu geçmişine baksaysın görürdün, bizden oyunu bırakmış birinin köyüydü, bizim olan köyü biz aldık yani

DeletedUser32603

Ziyaretçi
ben hulkun aldgı koye barbar demiyorm ztn ayrıca olarak belirtmek istemistim virgül kullanmamanın sonucları :) her neyse olan oldu. ben fazlasıyla emegimi verdim. sizde güzel organize oldunuz bize tebrik etmekten baska birsey dusmez.
Haritada her şey çok net kimin ne yaptığı, barbar alımları ayrıca sürekli uyarılara rağmen söz dinlemeyen bazı kişilerdi en son kesildi, ayrıca hulkun o dediiin köy barbar değil o sıra oyuncu geçmişine baksaysın görürdün, bizden oyunu bırakmış birinin köyüydü, bizim olan köyü biz aldık yani

R U Z N A R K

Baltacı
Acemi olup olmadığımı sıralama, yendiğin saldıranlara, yendiğin savunmalara, başarı sıralamasına, oyuncu dosyamdan fethettiğim köylere bakarak anlayabilirsin :)

16.03 Tarihli harita. Alttaki açık mavi RR klanıdır. Lacivertler Stalker.
16.03.png

1 ay 16.04 sonra RR stalkra katıldıktan sonraki görüntüdür. Üst bölgede de oyuncular dahil oldu ve birkaç barbar alınmış. 2 haritada da Tuğra-Şahi yayılımı k55 de sabit gözüküyor.

16.04.png

1 aydan daha fazla 21.05 tarihli harita. Stalker sabit ancak Tuğra ve Şahinin k55 ve k56 ya girişini görüyorsunuz. Bizim oyuncularımız sadece kendi sınır içlerinde barbar almış görüntüde de 150 tane köy olmadığı belli. Ancak Tuğra ve Şahinin k55-k56 da sınırı itişini görüyorsunuz :)

21.05.png

Bana acemice sallamasyon laflarla gelme. Koy kanıtlarını ortaya tartışalım. Asıl ihlalleri yapan sizsiniz. Bizim aldığımız barbarlar savaş açmak için bahaneydi ki o barbarlar size geri veriliyordu.

Anlaşılan sen harita okumayıda bilmiyorsun. Bak bilale anlatır gibi anlatmışım. İhlal yapan kim.

DeletedUser32603

Ziyaretçi
orbi boşver tuğrayı da şahiden haber ver nasıl oyuncu bunlar etiket bile atmamışlar heralde :D
sorma :).. ağzım yamulacak söverken ... ama sorsan w3 ü kapatmıslar falan .. onuda siz soylediniz sanırım ordaki 1 klan hesap silmis bunlara kalmıs. bunlarda oynamaya calısan 2-3 kisi vardı onların emeklerine yazık oldu..

* H U L K

Milis
ben hulkun aldgı koye barbar demiyorm ztn ayrıca olarak belirtmek istemistim virgül kullanmamanın sonucları :) her neyse olan oldu. ben fazlasıyla emegimi verdim. sizde güzel organize oldunuz bize tebrik etmekten baska birsey dusmez.

ben sen caz cuz etmeyesin diye o bahsettiğin köyün ordan başka 1 köy bile almadım aşağısı ise aşikar arada stanger77 ye basılan kamiyi atıp askerini kesiyorum mis bile hiç basmadım orada :)

JrFly

Dük
sorma :).. ağzım yamulacak söverken ... ama sorsan w3 ü kapatmıslar falan .. onuda siz soylediniz sanırım ordaki 1 klan hesap silmis bunlara kalmıs. bunlarda oynamaya calısan 2-3 kisi vardı onların emeklerine yazık oldu..

Operasyon başlamadan önce tam olarak @Raznurk'a şöyle dedim : Abi 100 küsür saatten mis atılıyor yaya yaya ara atılır bak bu köylere diye belirtmiştim elim ayağım titriyor :D:D:D

DeletedUser32603

Ziyaretçi
Operasyon başlamadan önce tam olarak @Raznurk'a şöyle dedim : Abi 100 küsür saatten mis atılıyor yaya yaya ara atılır bak bu köylere diye belirtmiştim elim ayağım titriyor :D:D:D
Raznurkun sçylediğine göre 230 küsür köye gidilmiş . Adamlar yaklaşık 10-15 köye mis saati yazmışlardı bende ara atıp tuttum onlarıda. Geriye kalan 200 köyde mis geldiğinden haberleri bile yoktu. Yani olsa dediğin gibi ara atılırdı ama bunlar konustugu kadar oyun oynasa zaten böyle olmazdı )