ŞOK!! şahi klanı can dostu tuğraya ihanet mi etti ?

W A R D A D D Y

Baltacı
Gece tüm klana şöyle bir sirkü atılıyor ertesi gün bakıyoruz 200 köy düşmüş inanması zor geliyor worldün şu aşamasında barbarlar daha çok köy savunurdu sanki , Hangi operasyon komutanı başarısından bu kadar emin olabilir ki ??

Kulislerde ŞAHİ nin köyleri stalkere peşkeş çektiği bilgisi dolaşıyor bu konuya bir açıklık getirir misiniz tuğradaki arkadaşlarım için

6DXQqP.png

Son olarak bir TUĞRA atasözü olarak iyi bayramlar :)) diyorum , sağlıcakla

R U Z N A R K

Baltacı
Klan profiline kimlerin isimlerini casus diye yazıp adamlık manifestosu yayınlayacaklar. Merakla bekliyorum.

* H U L K

Milis
orbion : İYİ BAYRAMLAR
orbion : ORBİON VARSA SIKINTI YOK
orbion : Beni STALKER a alın Tuğraya vurayım oynamayı bilmiyorlar sonra hesap siilerim
orbion : ? (ses yok)

Denklem

Mızrakçı
Gece tüm klana şöyle bir sirkü atılıyor ertesi gün bakıyoruz 200 köy düşmüş inanması zor geliyor worldün şu aşamasında barbarlar daha çok köy savunurdu sanki , Hangi operasyon komutanı başarısından bu kadar emin olabilir ki ??

Kulislerde ŞAHİ nin köyleri stalkere peşkeş çektiği bilgisi dolaşıyor bu konuya bir açıklık getirir misiniz tuğradaki arkadaşlarım için

6DXQqP.png

Son olarak bir TUĞRA atasözü olarak iyi bayramlar :)) diyorum , sağlıcakla

Lutfen resmi baska bi sete atar misin? Hizliresim halen yurt disina kapali,goremiyorum, meraktan catlamak uzereyim :p

DeletedUser32603

Ziyaretçi
orbion : İYİ BAYRAMLAR
orbion : ORBİON VARSA SIKINTI YOK
orbion : Beni STALKER a alın Tuğraya vurayım oynamayı bilmiyorlar sonra hesap siilerim
orbion : ? (ses yok)

keske cptr gibi yigidi öldür hakkını yeme tarzı konusabilsen. schadeden ne farkınız kalıyor boyle davranınca :) evet ben laflarımın arkasındayım niye onları vurmak istediğimi bu kadar sinirlenip bu op sonrası anlamışsınızdır.

* H U L K

Milis
keske cptr gibi yigidi öldür hakkını yeme tarzı konusabilsen. schadeden ne farkınız kalıyor boyle davranınca :) evet ben laflarımın arkasındayım niye onları vurmak istediğimi bu kadar sinirlenip bu op sonrası anlamışsınızdır.

Orbion. 13.05. tarihinde saat 16:35
kendinizi cok kurnaz sanıyorsunuz. ama orbionu unutuyorsunuz. takipteyim o aldıgın köyü. doldur savunmayla. kaardeşşş

* H U L K 13.05. tarihinde saat 17:01
1- Kardeş değiliz
2- Orbionda kim ? Kim olabilir ?
3- Kurnazlık meziyeti herkeste olduğu kadar bende de var
Orbion. 3.05. tarihinde saat 17:03
önümüz bayram tanıtırız orbion kim. BAK BAYRAM DİYORUM BELKİ ANLARSIN :) İYİ BAYRAMLAR

* H U L K 13.05. tarihinde saat 17:08
Çok nabız ölçmene gerek not aldım seni komik şşey :)

biz plan yapmayız kurnaz oyuncuda sevmeyiz siz gibi. bunuda unutma :) şimdi doldur o köyü. hatta tüm klanın doldursun ilet bunu yönetim forumuna koy. az delikanlı olmanızı bekledikte nafile :)

ama bu mesajı attığına göre planların var benden daha kurnazsın gerek yok
be relax..

Orbion. 13.05. tarihinde saat 17:09
al beni not :))) BOL ŞANS ABİM

İlk zamanlar hatırladın mı kanın kaynıyordu arkadan vurmaya ramak kala zevkliydi o zamanlar değil mi :))
İyi bayramlar abisi :) Sıra şimdi sende :)

DeletedUser32603

Ziyaretçi
Orbion. 13.05. tarihinde saat 16:35
kendinizi cok kurnaz sanıyorsunuz. ama orbionu unutuyorsunuz. takipteyim o aldıgın köyü. doldur savunmayla. kaardeşşş

* H U L K 13.05. tarihinde saat 17:01
1- Kardeş değiliz
2- Orbionda kim ? Kim olabilir ?
3- Kurnazlık meziyeti herkeste olduğu kadar bende de var
Orbion. 3.05. tarihinde saat 17:03
önümüz bayram tanıtırız orbion kim. BAK BAYRAM DİYORUM BELKİ ANLARSIN :) İYİ BAYRAMLAR

* H U L K 13.05. tarihinde saat 17:08
Çok nabız ölçmene gerek not aldım seni komik şşey :)

biz plan yapmayız kurnaz oyuncuda sevmeyiz siz gibi. bunuda unutma :) şimdi doldur o köyü. hatta tüm klanın doldursun ilet bunu yönetim forumuna koy. az delikanlı olmanızı bekledikte nafile :)

ama bu mesajı attığına göre planların var benden daha kurnazsın gerek yok
be relax..

Orbion. 13.05. tarihinde saat 17:09
al beni not :))) BOL ŞANS ABİM

İlk zamanlar hatırladın mı kanın kaynıyordu arkadan vurmaya ramak kala zevkliydi o zamanlar değil mi :))
İyi bayramlar abisi :) Sıra şimdi sende :)
siz cidd iciddi arkada vurmaktan mı bahsediyorsunuz hala ?? arkadan vuracak klan oraya adam gibi yerlesir oyle yapardı isini. tamda senin benim dibimden aldgın koyler gibi :)

Önümuzde koca vegas kitasi var ve biz arkadan tugrayi vuruyoz :) isyanla worlde basliyonuz bariz hersey hala neyin tatavasi bu anlamis degilim.glass film serisindeki 21 karakterli yakisikli gibisiniz :)
gerci stalker arkadan vurmayi sever

SungurAlp

Markiz
:D:D:D:DAllah tan Tuğranın yerleşimine baktımda ne olduğunu biliyorum,klana giriş çıkışları

R U Z N A R K

Baltacı
siz cidd iciddi arkada vurmaktan mı bahsediyorsunuz hala ?? arkadan vuracak klan oraya adam gibi yerlesir oyle yapardı isini. tamda senin benim dibimden aldgın koyler gibi :)

Tuğrayla olan aramızda ki soğukluğu sen başlattın. Tuğraya, Şahiye sallıyorsun ancak beraber oynadığın insanlara en çok zararı sen veriyorsun. 40 yaşında adamsın çocukca hareketler yapıyorsun.

DeletedUser32603

Ziyaretçi
Tuğrayla olan aramızda ki soğukluğu sen başlattın. Tuğraya, Şahiye sallıyorsun ancak beraber oynadığın insanlara en çok zararı sen veriyorsun. 40 yaşında adamsın çocukca hareketler yapıyorsun.
sogukluk ? empati yapsana guzel kardesm sen bir ? sa oldugun klan gelip dibine iyi oyuncularını yerlestirecek ve sen susacakmısn ? ayrıca tugra dedigin nedir ? o 3 dunya nasıl kapandı sen onlara bir sor tugra dedigin benim emin ol. burda tek basıma oyun oynuyorum ona da emin ol.. sonra neden boyle oldugunu belki anlarsın.. sahiye zaten dicek sozum yok onları kim soktuysa bizimle bu dunyaya artık:)

DeletedUser32603

Ziyaretçi
Önümuzde koca vegas kitasi var ve biz arkadan tugrayi vuruyoz :) isyanla worlde basliyonuz bariz hersey hala neyin tatavasi bu anlamis degilim.glass film serisindeki 21 karakterli yakisikli gibisiniz :)
gerci stalker arkadan vurmayi sever
peki bana cevaplarmsn hulk gibi iyi oyuncuların sa varken kıta icinde koy almalarını ?

R U Z N A R K

Baltacı
sogukluk ? empati yapsana guzel kardesm sen bir ? sa oldugun klan gelip dibine iyi oyuncularını yerlestirecek ve sen susacakmısn ? ayrıca tugra dedigin nedir ? o 3 dunya nasıl kapandı sen onlara bir sor tugra dedigin benim emin ol. sahiye zaten dicek sozum yok onları kim soktuysa bizimle bu dunyaya artık:)

İyi oyuncularını yerleştirme dediğin olay çok basit. Hesap bırakan, pasif eleme sistemimize takılıp atılan oyuncuları kaliteli oyunculara dağıttık. Biz bunu bütün cephelerimizde yaparız. Yönetim prensibimizdir.

Sen kendi kendine triplere girdin. Muratın attığı msjda savaşın başlangıcından 1 ay önce s.a nın başlarındayken bayramda görüşürüz diye ergence tehditlerde bulundun. Hamza sana güzel bir msj atmış gece. Okuyunca kahkaha attım :)

Ben Tuğrayım demen bile karakterini özetliyor. Oyuncularıyla bütünleşemeyen, biz diyemeyen ben diyen ekipler yenilmeye mahkumdur. Sende yenileceksin.

DeletedUser32603

Ziyaretçi
İyi oyuncularını yerleştirme dediğin olay çok basit. Hesap bırakan, pasif eleme sistemimize takılıp atılan oyuncuları kaliteli oyunculara dağıttık. Biz bunu bütün cephelerimizde yaparız. Yönetim prensibimizdir.

Sen kendi kendine triplere girdin. Muratın attığı msjda savaşın başlangıcından 1 ay önce s.a nın başlarındayken bayramda görüşürüz diye ergence tehditlerde bulundun. Hamza sana güzel bir msj atmış gece. Okuyunca kahkaha attım :)

Ben Tuğrayım demen bile karakterini özetliyor. Oyuncularıyla bütünleşemeyen, biz diyemeyen ben diyen ekipler yenilmeye mahkumdur. Sende yenileceksin.
ben anlatamadım galiba. ekip yok ekip. yıllardır tek basıma ve yanımdaki 3-4 kisiyle bu klanı tasıyorum ben onu anlatmaya calısıyorum. her dunya yalvar yakar beni cagırırlar gelmem cunku basıma geleceini biliyorum. benim olmadgım hangi dunyada tutunmuslar ? ilkkez bu dunyada diplomasi karısmadım onunda icine ettiler :) dısardan nasıl gozukuyor bilmiyorum ama gercegi bu. ayrıca pasif eleme sistemi diyorsunda alınan 100 kusur barbar neydi ??

SungurAlp

Markiz
Köylerindeki destekleri atan kendin misin? Kendi klanının hiç bir emeği olmadı mı?bütün dünyaları desteksiz sadece sen köy alarak kapattınız yani.