Şarbon - Anka Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser60089
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Hadi Hayırlı olsun . Worlddeki herkesin minimum 2 rakibi var . Herkesin becerisini yakında görmek dileği ile .

Dipnot : Denge kurulmuştur . tt2

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Aaa aaaaa :)
Bende diyordum ki ŞARBON-ANKA-DEJAVU-TNT-SANCAK-ARES = EŞKİYA-ELİT
Böyle gider diye düşünüyordum. Neyse en azından arkasından sövdüğümüz klanlarla SA yapmıyoruz msj yerine gitmiştir umarı. ;)

DeletedUser36486

Ziyaretçi
ŞARBON-ANKA-DEJAVU-TNT-SANCAK-ARES'in bir olup Eşkiya ya da başka bir klanla savaşması kendilerine zarardır zaten. w32'yi iki kutuba ayırmak henüz çok erken bir davranıştır. Aklı olan klanlar stratejik düşünmeli önce kendi bölgelerine tam hakimiyet sağlamak için savaşlara girmelidir.

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Ne ara acildi bu savas hikaye ya daha oyunda boyle birsey yok

Monte carlo

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Abdi erkenden haber vermiş böyle olcak diye wub

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Ben artık kimin eli kimin cebinde yetişemiyorum ki :)

sözde kendince bi oluşum gibi bişey hayal etmişte bi tarafında sanki yanlız elit ve eşkiya varmışta bilmem ne kendi ortaklarını adamdan saymıyorlar resmen :D

Herkes in kendince birsey kurguladigi dogrudur . Anka kendince farklı düşünüyor . Eskiya kendince farklı . Dejavu ve diğerleri farklı . Herkesin düşüncelerini ortaya dokersem bu worldde kimsenin kimseye hayrı yok tt2

DeletedUser49510

Ziyaretçi
Hadi Hayırlı olsun . Worlddeki herkesin minimum 2 rakibi var . Herkesin becerisini yakında görmek dileği ile .

Dipnot : Denge kurulmuştur . tt2

Tam tahmin ettiğim gibi arkadaş 26puan da, zenginin malı züğürdün çenesini yorar hesabı.

sorsan sen şarbonmusun yok, ankamısın o da yok. eşkiyadan yanamısın yok. ee nesin, ben denge kurarım der :)

çalışma şeklide aha böyledir, müttefiklerin sa'ların arasında git gel yapa yapa insanların akıllarını bulandırır, gelir buraya böyle yazar şarbondaki oyuncularda anka müttefikliği bozacak diye bizden hamle beklerler, daha sonra en ufak bi anlaşmazlıkda bahane arıyorlar amaçları savaş açmak bize demişlerdi zaten deyip ortalığı ayağa kaldırırlar :)

kardeşim eğer varsa bi işin, git işine bak. şarbon'la anka savaşacaksa buna ben yada oğuzhan abi karar verir sen değil,muhabbet ediyoruz ayağına insanların muhabbetinin içine etmeye kalkmayın

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Tam tahmin ettiğim gibi arkadaş 26puan da, zenginin malı züğürdün çenesini yorar hesabı.

sorsan sen şarbonmusun yok, ankamısın o da yok. eşkiyadan yanamısın yok. ee nesin, ben denge kurarım der :)

çalışma şeklide aha böyledir, müttefiklerin sa'ların arasında git gel yapa yapa insanların akıllarını bulandırır, gelir buraya böyle yazar şarbondaki oyuncularda anka müttefikliği bozacak diye bizden hamle beklerler, daha sonra en ufak bi anlaşmazlıkda bahane arıyorlar amaçları savaş açmak bize demişlerdi zaten deyip ortalığı ayağa kaldırırlar :)

kardeşim eğer varsa bi işin, git işine bak. şarbon'la anka savaşacaksa buna ben yada oğuzhan abi karar verir sen değil,muhabbet ediyoruz ayağına insanların muhabbetinin içine etmeye kalkmayın

Bak yukarılarda ne yazmışım. Tabi okumanız var anlamanız yok birşey diyemem. EŞKİYA da her hesaba geçerim. Puana göre adam yargılıyorsan ben surprise hesabındayım ve sende benim gözümde bir hiçsin. 12 mis atarmış peh. 4 mis atmayı öğren Fatih kardeş. Ben hislerimde ve tahminlerimde yanılmam. Bu başlık bir kenarda dursun. Abdi dediydi dersiniz :)

DeletedUser49510

Ziyaretçi
Bak yukarılarda ne yazmışım. Tabi okumanız var anlamanız yok birşey diyemem. EŞKİYA da her hesaba geçerim. Puana göre adam yargılıyorsan ben surprise hesabındayım ve sende benim gözümde bir hiçsin. 12 mis atarmış peh. 4 mis atmayı öğren Fatih kardeş. Ben hislerimde ve tahminlerimde yanılmam. Bu başlık bir kenarda dursun. Abdi dediydi dersiniz :)

1) pardon yazman varmış ki hesabın sonuna 2 nokta koymuşsun ben o noktaları görmemişim o şekilde aratmışım adını ve bulamamışım suç benim, benim okumam yokmuş :)

2) Camelot18 hesabı da bayağı bi savaşmış veya klanı için bayağı bi uğraşmış diplomasidir klan yöneticiliğidir operasyondur falan o yüzden geri kalmış hesabın, ve anka sınırında bayağı bi köyü olduğu için o yüzden yakından ilgileniyormuşsun anka'nın dostuyla düşmanıyla

3) surprise hesabında olduğundan burak abinin haberi varmı bari :D üstelik ben puana göre adam yargılamam,benim yargıladığım daha hesabınıı yönetemiyon kalkmış dünyanın dengelerini yönetmeye kalkıyon, sen nasıl gelişirim ona odaklan bırak dengeleri diplomatlar halleder

4) ben iyi oyuncuyum demedim, sen kötü oyuncusunda demedim, ben sadece oyununu oyna dedim, oyna oyununu iyi oyuncu diyelim

Ben Fatih 12 Mis Atarım. Mar 10, 03:13
nasıl iyi mi böyle :)

keser4 Mar 10, 03:13
devam devam :D

Ben Fatih 12 Mis Atarım. Mar 10, 03:13
asker kalmayacak :( :D

keser4 Mar 10, 03:16
:D :D

bu arada başarılar sizin adınıza :))

Ben Fatih 12 Mis Atarım. Mar 10, 03:16
eyvallah hocam :) takdir ettiğim nadir oyunculardansınız bu arada

keser4 Mar 10, 03:16
estağfurullah hocam ne yaptık taktir edilecek.

5) madem bi tahminde bulunuyorsun oraya belirt bari tahmindir diye, hadi hayırlı olsun demek yerine olabilir de

6) bu world'ün sonunu tek bir klan görecekse, illaki herkes herkesle savaşacak bunun için ne kain olmaya gerek var nede psişik :)