Şarbon-akrep savaşi

• Konuyu başlatan DeletedUser42031
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
iyiyim fatih sen nasılsın. biz klana geldiğimizde sis in de geleceğini ve klanın adının değişeceğini biliyorduk. ama adının ne olacagını bilmiyorduk . kandırmıslar seni fatih :)

Bu isleri organize eden fatih zaten. Sen kendini bi sorgula istersen

DeletedUser1697

Ziyaretçi
ARES42'nin demesine göre ankayı o parcalayıp bölmüş.. Artık ne dalavereler çevirip neyini satışa çıkardıysa

DeletedUser44179

Ziyaretçi
şimdi bişeyler yazacam diyeceksinki biz bilmiyoruz sen nerden biliyosun. bu kadar adam ve klan domino tasımı fatih tek basına organize etsin. illaki birileriyle konusup görüşüyordu biz bunları biliyorduk. yani siz demesenizde biz olacakları basından biliyorduk. ve aynen oldu. bak 15 20 gün önce klanda gruplasmalar var ayrılmalar olacak dedim oldu.

kendimi hangi konuda sorgulayım

DeletedUser59469

Ziyaretçi
26 dan sonra gördügüm en cıvık dünya oldu. tabiri caisse şeyi çıktı dünyanın. su 34 acılsa da yardırsak yaw :)

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Bak kim benim hangi hesapta hangi klanda oldugumu biliyor :D :D ( Simdi forumda pat pat pat herkes nerde oldugumu söyliycek ) . Keske kendimi acığa cıkarmayaydım :SAD:AD:AS:

DeletedUser49510

Ziyaretçi
sen fatih değilmişsin hala ismini demedin bana. ama senide kandırmıslar :)

abi küfür mü yemek istiyon sen valaha bak cileden çıkartıyorsun artık beni, ben senin gibi bi oyuncu görmedim ya, yaw arkadaşım git işine bak işine

yok fatih tek başına yapamaz birileri ile görüşüyordu, yok anka olacağımızı bildiğimiz için geldik biz aslında birleşme oldu klana katılmak olmadı, cidden acıyorum sana sen ne kadar işsiz adamsın ya bana cezamı aldırmak istiyorsun küfür yiyip, bak abilerin paşaların gelip burda bişey yazmıyor biliyorlar cünkü suçlarını git onların yanında sessiz sakin takıl

DeletedUser49510

Ziyaretçi
Bence fatih hesap silsin bu konuda burda kapansin:)

her world de böyle oluyor tahsin, bir alay kansız çıkıyor bu oyunlara midesi bulanan adamda çıkıp gidiyor sonra etraf bu insanlara kalıyor, o yüzden sonuna kadar devam :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
her world de böyle oluyor tahsin, bir alay kansız çıkıyor bu oyunlara midesi bulanan adamda çıkıp gidiyor sonra etraf bu insanlara kalıyor, o yüzden sonuna kadar devam :)

Fatih bi bıraktık dunyayı çivisi çıktı kardo sn kendini suclama herkes neyin ne oldugunu biliyor zaten agzı olan konuşuyor yapıcak bişey yok :D

DeletedUser49510

Ziyaretçi
Fatih bi bıraktık dunyayı çivisi çıktı kardo sn kendini suclama herkes neyin ne oldugunu biliyor zaten agzı olan konuşuyor yapıcak bişey yok :D

yemin ediyorum anlamıyorum milletin derdini tasasını ya :D ben canımı sıkmam oyunuma bakarım da, adam karaktersizliğin bayrağını tutuyor sonra gelip buralarda bana laf ediyor , ben kendimi suçlamıyorum zaten kanka insanı yaratan allah bile ne mal olduğunu anlamak için dünyaya gönderiyor ortalama 60 yıl ömür biçiyor, ben iki günde mi anlayacam :D ihanet edenleri oyun için karakterinden taviz verenleri yazıyorum aklımın bi köşene bir daha dek gelirlerse adam yerine koymayım diye :D

DeletedUser44179

Ziyaretçi
abi küfür mü yemek istiyon sen valaha bak cileden çıkartıyorsun artık beni, ben senin gibi bi oyuncu görmedim ya, yaw arkadaşım git işine bak işine

yok fatih tek başına yapamaz birileri ile görüşüyordu, yok anka olacağımızı bildiğimiz için geldik biz aslında birleşme oldu klana katılmak olmadı, cidden acıyorum sana sen ne kadar işsiz adamsın ya bana cezamı aldırmak istiyorsun küfür yiyip, bak abilerin paşaların gelip burda bişey yazmıyor biliyorlar cünkü suçlarını git onların yanında sessiz sakin takıl

hayırdır fatih klan forumu değil ya silip kitliyemiyorsun diye canını sıkma. abilerim paşalarım buraya bakmaz. klanın işsizi benim. ben her yere yetişirim. küfür edersen kumasını belli edersin. sabahtan beri ne karakter bıraktın ne adamlık bak ben kufur edeyormuyum. burdaki forumda klan forumda demediğini bırakmadıgın adamlarla kanka olmusun. bide karakterden söz ediyorsun.

DeletedUser49510

Ziyaretçi
allahını seven şu adamı ciddiye almasın, cevap vermesin bişey demesin iki güne çıkar gider, askeri basınca bi caseret geliyor bunlara. iki kamiye gene susturacam ben bunları da, az sabır

o güne kadar takılsın burda

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Bak kim benim hangi hesapta hangi klanda oldugumu biliyor :D :D ( Simdi forumda pat pat pat herkes nerde oldugumu söyliycek ) . Keske kendimi acığa cıkarmayaydım :SAD:AD:AS:

bak benim hangi hesapta olduğumu kimse bilmiyor :) Senin gibi ifşa etmiyorum kendimi tt2