Şarbon-akrep savaşi

• Konuyu başlatan DeletedUser42031
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
hala işine gelen yere cevap veriyosun :) oyundaki nick inide belirtirsen sevinirim. anka 20 klandı. ankanın baskanı diplomatı bu 20 klanın menfaaetlerine göre hareket etme durumundadır. 5 10 tane arkadasının menfaaetlerine göre hakeret ederlerse diğerlerini satmıs olurlar. hal boyleyken bu ayrılıklar satış değil karsı hamle olmus olur.

ve bu işler planlı diyorsan ispat etme durumundasın. hislerle dedikodularla klan yönetilmez. sisle mütlüğü saglayan yönetim şekliniz oldu. hatalar kabul edilip gerekenler yapılsaydı bunlar olmayacaktı.

Fatih o klanlarin menfaatine aykırı olan nasıl bi hamle yaptı. Ayrıca o 5 10 arkadasinin menfaatine olacak sekilde ne hamle yaptı

DeletedUser44179

Ziyaretçi
1) turkoglu nu klandan atması lazımdı.
2)soa yı anka yapmaması lazımdı.
3) testereye savas acması lazımdı.

daha çok sey var bunlar önemli olan noktalar

DeletedUser49510

Ziyaretçi
1) turkoglu nu klandan atması lazımdı.
2)soa yı anka yapmaması lazımdı.
3) testereye savas acması lazımdı.

daha çok sey var bunlar önemli olan noktalar

1) turkoglu klandan çıktı zaten, o zaman yönetime ister savaş açın ister müt ekleyin dedim alınan kararda müt eklenmesi sonucu çıktı, o kararı verirken zalim-baba da ordaydı, hatta telefonla konuşup haydar haklı fatih ama ters cevaplar verip kendisini haksız duruma düşürüyor dedi, bunun hesabını git kendi başkanına sor sene
2) soa dan farkın yok senin, size op yaptık tüm köyleriniz kesildi oyun oynamak istiyoruz dediniz tmm gelin delikanlı gibi oynayın dedik, bu arada soa sizden kat kat delikanlı çıktı adamlar şu zor zamanda bile benden habersiz bişey yapmıyorlar, çıkanlarda sebebini söyleyip istersen çıkmayalım diyorlar
3) testereye zaten savaş açılmıştı siz çıkmadan 1 hafta önce
4) klandan adam atıp topladınız diyorsun ya siz farklısınımı yaptınız sanki tüm zirvenin pasiflerini toplamadınızmı size karışmadım bile hepsini siz topladınız hatta bizim pasiflerimizi bile size toplattık, yetmedi arkadaşlarınıza hesap bile bulduk yerleştirdik. ayyash hesabını toplarken ayyash asil yanlışı bize yaptı o yüzden biz toplayacağız dediniz ferhat abiye sor demişmi dememiş mi

oqqytech42 Şub 20, 11:31
S.a hocam Anka4 oyuncularını toplatıyorsun bana sormadan etmeden.? Kendi klanındakı pasıf lerı toplat başka klana karışma mümkünse hocam klanımdaki oyuncularla bıre bıre ırtıbattayım hoş değil bu davranış..

ZaLiM-BaBa Şub 20, 12:05
as hocam

ben klanı bütün olarak düşünür ve öyle hareket ediyorum benim herkese söylediğim net 4 köyü olan ve oyuna bakmayan oyuncuları toplayın şeklinde hangi klanımızda olduğu önemli değil 3 ayda oynayan kişi 4 köyü geçer ve en azından destekte veya saldırırken asker kesimi yapar

diyelimki bunları biz toplatmayalım yarın eşkiya ile savasırken adamlar ilk opta böyle oyuncuları seçer ve leblebi gib toplar bunları sonrası malum gene online oyuncular bu köyleri temizlemek için uğraşacak

daha öncede aynı durumlar olduğu için ben artık aynı şeyleri yaşamak istemiyorum

ZaLiM-BaBa Şub 20, 12:10
bu konuyla ilgili yönetim formuna bişeyler yazarsan iyi olur herrkese açıklama yapmaktan sıkıldım

Bu mesaj ZaLiM-BaBa tarafından iletildi.

5) opa ordu attınızda ne oldu, eşkiyadan davet alıp orduları ziyaret ettirdiniz
6) ilk siz vurdunuz demeye hakkınız yok, whatsap konuşmalarınız bana geldi, daha çıkmadan eşkiya sa, sis sa, anka düşman kararını almıştınız

7) ben etmedim ben bilmiyorum demeye hakkınız yok, o kadar delikanlısınız ya sorun sene, fatihe söz verdik adam bizi düşünerek hareket etti sığınmacı olarak davranmadı hiç bir zaman neden şimdi adamlara savaş acıyoruz diye ?

8) yönetimi bile belirlerken sizin fikrinizi aldım, madem şikayetciydiniz gelip elinizi taşın altına koyaydınız ya

ZaLiM-BaBa Şub 23, 17:50
[player]Eymen paşa[/player]üst derece
[player]lordsimsar[/player]klan sorumlusu
[player]kaankos[/player]üst derece
[player]maxpain[/player]üst derece
[player]C I K A T I L O[/player]klan sorumlusu
[player]Malatyalı ordusu[/player]klan sorumlusu
[player]Selahaddin Eyyubi 42[/player]klan sorumlusu
[player]Ben Fatih 12 Mis Atarım[/player]diplomat
[player]armudunirisi[/player]klan sorumlusu
[player]patasana7676[/player]klan sorumlusu

başkan tek olsunki ağırlığı olsun

savunma komutanları 2 tane olabilir 5 erli klanlar bunlara ait olabilir

birde klanları birleştirin bölgesel olarak

klan profillerinde bütün klanlar görülsün

Ben Fatih 12 Mis Atarım. Şub 23, 18:08
kaankos

Bundan emin misin abi. Forumlarda beni çok zor duruma sokacak yorumları oldu. Yönetici sıfatı ile yapsa bu konuşmaları sancak la duşmandık şu an

ZaLiM-BaBa Şub 23, 18:10
o sıfat olmadığı için konuşur

oyunu okur

w23 de klan başkanı idi

Ben Fatih 12 Mis Atarım. Şub 23, 18:29
tamam o zaman abi

Ben Fatih 12 Mis Atarım. Şub 23, 18:31
bu arada eşkiya sınırına taşınacak sağlam adamların listesini yaparmısın bana abi soadan köy verecem hepsine misleri ordan çıkacaklar

ZaLiM-BaBa Şub 23, 18:39
tmm

DELİKANLILIĞIN KİTABINI YAZMIŞSINIZ AMA OKUMAMIŞSINIZ :)

DeletedUser49510

Ziyaretçi

elimdeki coğu mesajları ve whatsap konuşmalarını buraya atmıyorum, müttefiklerime attığınız mesajları. arkadaşlarıma bizimle birlikteler diye attığınız iftira mesajlarınıda yayınlamıyorum

buraya gelip coğu kişinin yapacağı gibi zirve klanları başlığında giydirmede yapmıyorum

ama hala gelmiş fatih şarbonu satmış diyorsunuz :) kendi yaptığınız herşeyi ben yapmışım gibi yansıtmaya çalışıyorsunuz beni daha fazla zorlamayın

yaptığınız ihanetin hiç bir açıklaması yok gerekceside yok

kimseye silinecekken ankaya sığındık sonra arkadan kuyularını kazıp, verdiğimiz sözlere, aldığımız güvene rağmen sattık demek zorunda değilsiniz, ama kendinizi haklı çıkarmak için beni karalamaya da kalkmayın işinize bakın, buraya gelip tek bir kelime yazma gereği bile duymuyorum cünkü ben suçlu değilim tek sucum yaşına başına ve sözlerine güvendiğim insanlar, bu yanlışın bedelini öderim ben sorun değil. silerim silinirim ama bi oyun için sözümden dönüpde şerefime laf ettirmeyi göze alamam :)

beni silmeye uğraşmaya devam edin, emin ol başımı yastığa koyduğumda rahat uyuyacam

DeletedUser44179

Ziyaretçi
fatih şimdi delikanlılık falan karıstırmaya ne gerek var. burda bazı durumları tartısıyoruz. karakter analizi yapmıyoruz.
ben 3 madde yazdım. sen alakasız kac konuya girmişsin.

turkoglunu atman lazımdı. kendi çıkmış diyorsun :) ferhat abi o konunun bir kısmını biliyordu ben tamamını biliyorum.
testereye anka olunca savas açman lazımdı. 1 hafta önce actım diyorsun.
soa ya op yaptırdın 80 saate mis attık ordular geri dönene kadar anka oldular. sizden delikanlılar diyorsun.

whatsap konusmalarında benim yazdıgım bişeyin ispatını koy tüm köylerim senindir.
yönetici ye ihtiyacın olmus zalim baba da sana tavsiye etmiş. bana yetkide görevde verilmedi.
çıkatilo gece kac koy almıs bak bakalım sabahta biz savas actık.
eskiyadan zirve orjinli kac adam koy almıs kac adam patlamıs bak bakalım. ordu atmada gec kalanlar sabah girecek sekilde mis attılar. o zamana kadar mutluk oldugu için ziyaret edilmesi uygundu. senin işine gelecek sekilde hareket edecek değiliz fatih.

fatih delikanlılık kitabı okuyana kadar oyunu oku biraz. zirve ve sis ayrıldıysa haritaya bak ne diyor. zirve sis eşkiya müt anka düşman diyor. dedikodularla klan yönetilmez. ordan burdan haber bekleyene kadar haritaya baksana :)

soa sancak olayına gelince demişsinki kaan ın yorumları yüzünden savasacaktık. sen sancak la op yap adamlar 50 köy alsın. ondan sonra soa yı anka yaptım de dedelerde sana bravo diyecekti. sonra yok benim yüzümden savas acacaklarmıs:) seni takdir ettiğim tek konu budur fatih dedelere bunu nasıl kabul ettirdin hala anlamıs değilim.

DeletedUser44179

Ziyaretçi
hadi fatih sana fırsat zirve klanını sil. bir klanıda anka yapmadan haritadan sil :)

DeletedUser49510

Ziyaretçi
hadi fatih sana fırsat zirve klanını sil. bir klanıda anka yapmadan haritadan sil :)

iki kere silinmeye yüz tuttunuz, ilkinde ben sesimi çıkarmadım sis e kaçtınız, ikincisinde bana geldiniz, ücüncüsüde olur merak etme :) ama bu sefer klan isminizi anka yapmayacağım direk, önce karpuz sonra kavun en sonda anka olacaksınız, testden geçirecem bu sefer sizi :)

alasız şeyler yazmışsın diyorsun, yukarıda turkoğlu klandan hesap topladı diyorsun, ferhat abin konuşmalarını koyuyorum konumuz o değil diyorsun :)

klan birleştirme işine gelince, hayırdır yapamadığınız şeyler yaptığım için mi bu kızgınlık

[00:46:49] Ben fatih 12 mis atarım.: yumurtlamadıyse bile yakında söyler
[00:46:51] Ben fatih 12 mis atarım.: ankaya girelim diye
[00:46:57] ayten k: bilmiyorum ya ben o tip şeyleri
[00:47:04] Ben fatih 12 mis atarım.: dedimi sana
[00:47:06] ayten k: zirve olun dedi
[00:47:10] ayten k: yok dedim

DeletedUser44179

Ziyaretçi
ayten kim fatih :) sen konuyu anlamamışsın. klan birleşmesi olur da yıktıgın klanla olmaz. ordan secerek alırsın kavun karpuz diyosun ya seçmece alıcan. öyle kafana göre alırsan kabak çıkar :)

ben diplomat değilim ama bak su an yöneticiyim. ben klan birlestirmeyle ugrasamam. savasır alırım yada alırlar tebrik ederim helallesirim giderim.

fatih paşa klanında niddaayız bir tanısıklıgın varmı:) diplomasi anlayısınız ve klan yönetme sekliniz fotokopi gibi onun için sordum.

DeletedUser49510

Ziyaretçi
ayten kim fatih :) sen konuyu anlamamışsın. klan birleşmesi olur da yıktıgın klanla olmaz. ordan secerek alırsın kavun karpuz diyosun ya seçmece alıcan. öyle kafana göre alırsan kabak çıkar :)

ben diplomat değilim ama bak su an yöneticiyim. ben klan birlestirmeyle ugrasamam. savasır alırım yada alırlar tebrik ederim helallesirim giderim.

fatih paşa klanında niddaayız bir tanısıklıgın varmı:) diplomasi anlayısınız ve klan yönetme sekliniz fotokopi gibi onun için sordum.

aynen abi sorma ya, zirvede yaptık o hatayı alayı kabak çıktı :D :D

DeletedUser44179

Ziyaretçi
sen zirveyi almadın fatih :) klanın adı armuttu anka oldu. birleşme oldu.

DeletedUser

Ziyaretçi
sen zirveyi almadın fatih :) klanın adı armuttu anka oldu. birleşme oldu.

Abicim sen iyimisin. Zirve bünyemize katıldığında biz isimde bi değişiklik yapmadik armut olarak devam ettik. Sisle birlesirken anka oldu klanımız

DeletedUser44179

Ziyaretçi
Abicim sen iyimisin. Zirve bünyemize katıldığında biz isimde bi değişiklik yapmadik armut olarak devam ettik. Sisle birlesirken anka oldu klanımız

iyiyim fatih sen nasılsın. biz klana geldiğimizde sis in de geleceğini ve klanın adının değişeceğini biliyorduk. ama adının ne olacagını bilmiyorduk . kandırmıslar seni fatih :)

DeletedUser44179

Ziyaretçi
sen fatih değilmişsin hala ismini demedin bana. ama senide kandırmıslar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Beni kimsenin kandırdığı yok. Siz geldiğinizde klan isimlerinizi armut yaptınız mı yaptınız ben bunu bilirim.